Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: F1 podyumunda gazoz rezilliği

Veteran Member Ryujin's Avatar
    Last Online
    05-27-2023 @ 02:19 AM
    Ethnicity
    -
    Country
    Ireland
    6,463
    Thumbs Up
    Received: 6,802
    Given: 5,812

2 Not allowed!

Default F1 podyumunda gazoz rezilliği

https://forum.donanimhaber.com/f1-tu...igi--146505242

"Mercedes takım patronu Toto Wolff: "Podyumda şampanya verilmedi, gazoza benzeyen bir şey verildi."

Şu kıçıkırık forumda 1-2 Türk beyazcılık yaptı diye ülke rezil olmaz ama asıl ülkeyi dünyaya ve milyonlarca insana rezil eden hareket işte budur. Koskoca anayasal olarak Laik Türkiye Cumhuriyeti'nde yıllar sonra F1 düzenleniyor ve kutlamalarda şampanya yerine gazoz kullanılıyor. Hislerimi ifade etmek ve yabancılara pek malzeme vermemek açısından başlığı Türkçe açıyorum.

Daha önce Türkiye'de düzenlenen F1 organizasyonlarında şampanya kullanılmıştı.

Türkiye Cumhuriyeti'nin Laik kodlarına geri dönmesi gerekiyor. Umarım muhalefet güçlü bir ittifakla seçimleri kazanacaktır.

Bender1999
    Guest

0 Not allowed!

Hahahahahaha

Türkiyenin o kadar derdi, sorunu var. Böyle tartışma eğer başlayacaksa hiç yapmasalardı. Muhalefetin derdi laiklik değil, iktidar gibi ne çeviriyorlar kimse bilmiyor.
    Just a comment by the asshole ;-)
    Last edited by Bender1999; 11-16-2020 at 08:07 PM.

Last Online
    Ethnicity
    -
    Country
    Ireland
    6,463
    Thumbs Up

1 Not allowed!

AKP iktidardan gittiği gün tüm kankilerime bira ısmarlıcam. Sokakta tur atarız.

Uralic Council
    Last Online
    03-22-2024 @ 11:16 PM
    Meta-Ethnicity
    Ural-Altaic
    Ethnicity
    Tatar
    Ancestry
    Nogai, part Çöllü and part Yalıboylu
    Country
    Turkey
    Politics
    Radical
    900
    Thumbs Up
    Received: 1,642
    Given: 8,043

1 Not allowed!

Cahil cühela git gide yozlaşan yobazlaşan bir toplum olduk birde başka insanlara karşı olan misafirperverliğimiz ile biliniyoruz

Kültürel olarak çok büyük ayıp etmişiz...

Senior Member mergen3's Avatar
    Last Online
    Yesterday @ 04:04 PM
    Meta-Ethnicity
    turkic
    Ethnicity
    turk
    Country
    Abkhazia
    Region
    Aboriginal
    Taxonomy
    Anatolid-Turanid
    Religion
    agnostic
    Relationship Status
    Single
    823
    Thumbs Up
    Received: 901
    Given: 59

1 Not allowed!

Çok saçma ve gülünç

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Last Online
    Ethnicity
    -
    Country
    Ireland
    6,463
    Thumbs Up

2 Not allowed!

Quote Originally Posted by Bender1999 View Post
    Hahahahahaha

Türkiyenin o kadar derdi, sorunu var. Böyle tartışma eğer başlayacaksa hiç yapmasalardı. Muhalefetin derdi laiklik değil, iktidar gibi ne çeviriyorlar kimse bilmiyor.
    Just a comment by the asshole ;-)
    Türkiye'nin bu kadar derdi olmasının sebebi islamcı yönetim. Ekonomik, sosyal ve tüm diğer sorunların kaynağı budur. Türkiye'nin kavgalı olmadığı ülke yok. Tüm dünyayla kavgalısın e dolayısıyla ticaret yapamıyorsun. Ne derdimiz var bütün bu ülkelerle bizim?

İslamcı yönetimin olduğu ülkeye neden yatırım gelsin? tüm özgürlüklerin kısıtlandığı ülkeye neden yatırım gelsin? Venezuela gibi tüm dünyanın boykot ettiği bir ülke olucaz en sonunda el arabalarıyla kağıt para taşınacak.

Buraya yazıyorum AKP iktidardan düştüğü gün dolar en az 3-4 TL düşer...

Bender1999
    Guest

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by Ryujin View Post
    Türkiye'nin bu kadar derdi olmasının sebebi islamcı yönetim. Ekonomik, sosyal ve tüm diğer sorunların kaynağı budur. Türkiye'nin kavgalı olmadığı ülke yok. Tüm dünyayla kavgalısın e dolayısıyal ticaret yapamıyorsun. Ne derdimiz var bütün bu ülkelerle bizim?

İslamcı yönetimin olduğu ülkeye neden yatırım gelsin? tüm özgürlüklerin kısıtlandığı ülkeye neden yatırım gelsin? Venezuela gibi tüm dünyanın boykot ettiği bir ülke olucaz en sonunda el arabalarıyla kağıt para taşınacak.

Muhalefet hiç birşey çözmeyek. Batan bir gemiyi iyi bir kaptan bile kurtaramaz, herkez bambaşka bir dünyada yaşıyor. Bu chp için de geçirli. Kusura bakma, teröristlerle hareket edenlerle hayır beklemem.

Veteran Member placebo's Avatar
    Last Online
    04-26-2024 @ 10:32 PM
    Meta-Ethnicity
    turkic
    Ethnicity
    turkish + 1/4 georgian
    Ancestry
    caucasus, anatolia, balkan
    Country
    Turkey
    Taxonomy
    pontid turanid
    Religion
    agnostic
    3,227
    Thumbs Up
    Received: 2,501
    Given: 2,436

2 Not allowed!

Gerçekten sadece gülüyorum.

Ne ara bu hale geldik biz? Küçümsediğimiz hatta yallah Arabistan'a dediğimiz Orta Doğu ülkelerinden daha çok İslamcılığı sahiplenir olduk. Beğenmediğimiz bazı ülkelerin bizden daha laik bir düzende yönetilmesi (tamamen sözde laiklik üzerine yönetiliyoruz) ve bizim gün geçtikçe daha da kötüye doğru ilerlememiz çok koyuyor.

Senior Member mergen3's Avatar
    Last Online
    Yesterday @ 04:04 PM
    Meta-Ethnicity
    turkic
    Ethnicity
    turk
    Country
    Abkhazia
    Region
    Aboriginal
    Taxonomy
    Anatolid-Turanid
    Religion
    agnostic
    Relationship Status
    Single
    823
    Thumbs Up
    Received: 901
    Given: 59

1 Not allowed!

Quote Originally Posted by Ryujin View Post
    Türkiye'nin bu kadar derdi olmasının sebebi islamcı yönetim. Ekonomik, sosyal ve tüm diğer sorunların kaynağı budur. Türkiye'nin kavgalı olmadığı ülke yok. Tüm dünyayla kavgalısın e dolayısıyla ticaret yapamıyorsun. Ne derdimiz var bütün bu ülkelerle bizim?

Bu sağcı yönetim gider yerine başkası gelir. Bence siyasetçilerden bir şey beklemek abes. Bu kişileri biz seçtik. Ceremesini biz çekiyoruz. Yani tum dunya bize ambargo uygulasa biz aç kalsak bile AKP %25 falan alır. Bu insanlardan bir şey medet ummak saçmalık. AKP adi değişir kadrolar atıyorum GTP partisine kayar. O parti gene en az %40 oy alır aynı tas ayni hamam devam ederler. Dincilik oynamaya. CHP de aynı şekilde saçma muhabbetler yapmaya devam eder. İzmir'de belediye kadrolarına PKK lı kişiler yerlestiriliyor. Ayrıca 4 5 sene once sey dedikodulari vardi. Cigli belediyesi Muşta çoban olan 4 kisiyi işe almış. Fakat bu kişiler köylerinde kalmaya devam ediyormuş. Tum partiler hemen hemen aynı rezalet şeyleri yapıyor. Chp Ulusalcı tayfasıni sindirmeye calisiyorlar. Bununda farkindayim. Eğer ulusalci tayfa eski gucune kavusmazsa CHP dende umidi(olmayan ümidi)keseceğim maalesef

Last Online
    Ethnicity
    -
    Country
    Ireland
    6,463
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by mergen3 View Post
    Bu sağcı yönetim gider yerine başkası gelir. Bence siyasetçilerden bir şey beklemek abes. Bu kişileri biz seçtik. Ceremesini biz çekiyoruz. Yani tum dunya bize ambargo uygulasa biz aç kalsak bile AKP %25 falan alır. Bu insanlardan bir şey medet ummak saçmalık. AKP adi değişir kadrolar atıyorum GTP partisine kayar. O parti gene en az %40 oy alır aynı tas ayni hamam devam ederler. Dincilik oynamaya. CHP de aynı şekilde saçma muhabbetler yapmaya devam eder. İzmir'de belediye kadrolarına PKK lı kişiler yerlestiriliyor. Ayrıca 4 5 sene once sey dedikodulari vardi. Cigli belediyesi Muşta çoban olan 4 kisiyi işe almış. Fakat bu kişiler köylerinde kalmaya devam ediyormuş. Tum partiler hemen hemen aynı rezalet şeyleri yapıyor. Chp Ulusalcı tayfasıni sindirmeye calisiyorlar. Bununda farkindayim. Eğer ulusalci tayfa eski gucune kavusmazsa CHP dende umidi(olmayan ümidi)keseceğim maalesef

CHP tek başına iktidara gelecek değil İYİ Parti ve DEVA partisi de var.

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks