Page 4 of 21 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 31 to 40 of 207

Thread: Για να τελειώνουμε με τους "Μπρατι-Σλαβους", και &

  1. #31
    Veteran Member
    Join Date
    Aug 2016
    Last Online
    05-24-2021 @ 05:51 PM
    Location
    Ionian islands and Thessaly
    Ethnicity
    Greek
    Country
    Greece
    Politics
    Neo-liberal
    Hero
    Sikeliot
    Gender
    Posts
    9,492
    Thumbs Up
    Received: 4,258
    Given: 3,510

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hellenas View Post
    Όχι βρε ψυχανώμαλε που μια είσαι γιατρός και μία δεν είσαι, δεν είμαι εγώ αυτός που φοράει τα καλτσόν ενώ τον πηδάνε Νέγροι Δυτικοί. Άντε γλύψε τον νέγρο γκόμενό σου, μου τα έπρηξες.



    Πανίβλακα, στην αρχή παρακολουθούσα τις βλακείες σου για να δω τι λες, μόλις άρχισες να επαναλαμβάνεσαι με κούρασες και σταμάτησα να διαβάζω τις ανοησίες σου. Οπότε δεν γνωρίζω με ποιους και γιατί τα έχεις. Αυτό που ξέρω είναι ότι τα έχεις με τους Σλάβους και τους Ρώσους.



    Όπως σου είπα, πριν κρίνεις τους άλλους να επισκεφτείς ψυχίατρο και να του πεις ακριβώς αυτά που μας λες εδώ μέσα, όταν φέρεις την γνωμάτευση θα μπορέσουν να ξαναμιλήσουμε επί του θέματος και για το πόσο ψυχικά υγιής είσαι.



    Ωραία η συκοφαντία αλλά δεν πιάνει σε εμένα. Τα περισσότερα thumbs up τα έχω πάρει από Έλληνες. Ορισμένοι λόγο των απόψεων μου μου έχουν επιτεθεί προσωπικά, όπως τα μούτρα σου, όσο για το ποιος με θεωρεί ψυχοπαθή, αυτό το είχε πει μία φορά από ότι θυμάμαι η Raine, μια poster που όλη την έχουν πει τρελή, μέχρι και ο ιδιοκτήτης του forum, ο Loki.



    Οι δημόσιοι υπάλληλοι είναι δούλοι του συστήματος όπως τα μούτρα σου. Εγώ είμαι ελευθερος επαγγελματίας και στηρίζομαι στις δυνάμεις μου και στο εαυτό μου.
    Χαχαχα ρε τον αρμενη έχει ξεφύγει εντελώς πότε είπα εγώ ότι είμαι γιατρός ρε τούβλο; Και ακόμα περισσότερο πότε είδες να τα βάζω με τον οποιοδήποτε σλαβο η Ρώσο ειδικότερα ρε τούβλο; Μπορείς να κάνεις copy paste το συγκεκριμένο ποστ μου (με την προϋπόθεση να μην έχει ξεκινήσει από τον "αντίπαλο" κάποια διαφωνία). Αδιάφοροι μου είναι όπως στον μέσο ελληνα, σχεδόν συμπαθητικοι
    Όσο για το ότι οι περισσότεροι σε θεωρούν προβληματικό, δεν εννοούσα απαραίτητα ελληνες, αν και μην έχεις την εντύπωση ότι για τους ελληνες δεν ισχύει το ίδιο
    Και εγώ στο ελεύθερο επάγγελμα είμαι, ελεύθερο εμπόριο, ελεύθερη οικονομία και ιδιοκτησία, καπιταλιστικα, δυτικά πράγματα

  2. #32
    Veteran Member Apricity Funding Member
    "Friend of Apricity"


    Join Date
    May 2017
    Last Online
    01-06-2022 @ 08:19 AM
    Ethnicity
    Orange
    Country
    European Union
    Relationship Status
    Single
    Gender
    Posts
    6,058
    Thumbs Up
    Received: 2,409
    Given: 1,009

    4 Not allowed!

    Default

    Μωρη γαμιολα Epirot, πριν 2 μηνες δεν ελεγες οτι η Πελοποννησος και το Αγιο Ορος πρεπει να ανηκουν στην Σερβια; Τι μας το παιζεις Ελληναρας, ενας Σερβος της διασπορας εισαι.

  3. #33
    Southern Hellenic Supremacy Hellenas's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Last Online
    04-24-2024 @ 08:25 PM
    Location
    Athens, Attica
    Meta-Ethnicity
    Olympian, Pelasgian, Minoan, Achaean, Dorian and Eastern Roman
    Ethnicity
    Hellenic
    Ancestry
    South Hellas, Aegean Hellas and Hellenic Ionia
    Country
    Greece
    Region
    Athens
    Taxonomy
    Aegean-Mainland Helleno-Mediterranean, South-East European Mediterranid
    Politics
    Aristotelian Polity & Hellenic Nationalism
    Hero
    Zeus, Hercules, Perseus, Theseus, Leonidas, Cynaegirus, Ath. Diakos, Solomos Solomou, K. Katsifas.
    Religion
    Hermeticism of Hermes Trismegistus and Jesus Christ
    Gender
    Posts
    6,796
    Thumbs Up
    Received: 2,546
    Given: 842

    1 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by brennus dux gallorum View Post
    Χαχαχα ρε τον αρμενη έχει ξεφύγει εντελώς
    Ωραία, είμαι Αρμένιος λόγο ότι έχω εν μέρη καταγωγή από Μικρά Ασία, όπως το 40% των Ελλήνων. Μόλις έβγαλες με αυτόν το τρόπο τους μισούς Έλληνες Αρμένιους. Δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει αλλά έχεις μεγάλη διανοητική έλλειψη.

    Πες μου αλήθεια, τι διανοητικού επιπέδου νομίζεις ότι είναι άνθρωποι της ηλικίας σου που τρολάρουν σαν έφηβοι;

    πότε είπα εγώ ότι είμαι γιατρός ρε τούβλο;
    Νόμιζα ότι είσαι ψυχολόγος με άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος, άρα γιατρός, από ότι μας έλεγες, αλλά μάλλον είσαι τόσο σπίρτο που έγινες βοηθός νοσοκόμας με ειδικότητα στο ξεσκάτωμα και ήρθες εδώ να πλασαριστείς για "ψυχολόγος". Αλήθεια πότε βρίσκεις χρόνο και δουλεύεις ενώ γράφεις όλη μέρα εδώ; Μας κοροϊδεύεις μου φαίνεται. Στο internet ότι δηλώσεις είσαι.

    Και ακόμα περισσότερο πότε είδες να τα βάζω με τον οποιοδήποτε σλαβο η Ρώσο ειδικότερα ρε τούβλο; Μπορείς να κάνεις copy paste το συγκεκριμένο ποστ μου (με την προϋπόθεση να μην έχει ξεκινήσει από τον "αντίπαλο" κάποια διαφωνία). Αδιάφοροι μου είναι όπως στον μέσο ελληνα
    Δεν είπα τα έχεις βάλει με κάποιον Σλάβο συγκεκριμένα, είπα με ΤΟΥΣ ΣΛΑΒΟΥΣ και ΤΟΥΣ ΡΩΣΟΥΣ. Μάθε να διαβάζεις καλύτερα.

    Όσο για το ότι οι περισσότεροι σε θεωρούν προβληματικό, δεν εννοούσα απαραίτητα ελληνες, αν και μην έχεις την εντύπωση ότι για τους ελληνες δεν ισχύει το ίδιο
    Το να προσπαθείς επειδή δεν μπορείς να με αντιμετωπίσεις μόνος σου να μπλέξεις και άλλους για να γυρίσεις την κουβέντα εναντίων μου, δείχνει αν μη τι άλλο βρώμικη συμπεριφορά και αδυναμία να με αντιμετωπίσεις. Έχω πάρει μέχρι τώρα 1,303 thumbs up και 313 thumbs down(συνήθως από Αλβανούς).

    Σου το είπα, η συκοφαντία δεν περνάει σε μένα.
    Last edited by Hellenas; 07-23-2017 at 03:15 AM.
    Haters gonna hate, trolls gonna troll, liars gonna lie, slanderers gonna slander and morons(all of the aforementioned) gonna be morons!

    HELLENIC RACE FORUM
    https://hellenicrace.freeforums.net/

    Post in the shoutbox.

  4. #34
    Veteran Member
    Join Date
    Aug 2016
    Last Online
    05-24-2021 @ 05:51 PM
    Location
    Ionian islands and Thessaly
    Ethnicity
    Greek
    Country
    Greece
    Politics
    Neo-liberal
    Hero
    Sikeliot
    Gender
    Posts
    9,492
    Thumbs Up
    Received: 4,258
    Given: 3,510

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hellenas View Post
    Ωραία, είμαι Αρμένιος λόγο ότι έχω εν μέρη καταγωγή από Μικρά Ασία, όπως το 40% των Ελλήνων. Μόλις έβγαλες με αυτόν το τρόπο τους μισούς Έλληνες Αρμένιους. Δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει αλλά έχεις μεγάλη διανοητική έλλειψη.

    Πες μου αλήθεια, τι διανοητικού επιπέδου νομίζεις ότι είναι άνθρωποι της ηλικίας σου που τρολάρουν σαν έφηβοι;



    Νόμιζα ότι είσαι ψυχολόγος με άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος, άρα γιατρός, από ότι μας έλεγες, αλλά μάλλον είσαι τόσο σπίρτο που έγινες βοηθός νοσοκόμας με ειδικότητα στο ξεσκάτωμα και ήρθες εδώ να πλασαριστείς για "ψυχολόγος". Αλήθεια πότε βρίσκεις χρόνο και δουλεύεις ενώ γράφεις όλη μέρα εδώ; Μας κοροϊδεύεις μου φαίνεται. Στο internet ότι δηλώσεις είσαι.



    Δεν είπα τα έχεις βάλει με κάποιον Σλάβο συγκεκριμένα, είπα με ΤΟΥΣ ΣΛΑΒΟΥΣ και ΤΟΥΣ ΡΩΣΟΥΣ. Μάθε να διαβάζεις καλύτερα.



    Το να προσπαθείς επειδή δεν μπορείς να με αντιμετωπίσεις μόνος σου να πλέξεις και άλλους για να γυρίσεις την κουβέντα εναντίων μου, δείχνει αν μη τι άλλο βρώμικη συμπεριφορά και αδυναμία να με αντιμετωπίσεις. Έχω πάρει μέχρι τώρα 1,303 thumbs up και 313 thumbs down(συνήθως από Αλβανούς).

    Σου το είπα, η συκοφαντία δεν περνάει σε μένα.
    Οκ, να μην σε τρολλαρω που μπερδεύεις δύο άσχετα μεταξύ επαγγέλματα, μα όλα όσα γράφεις είναι ένα συνεχόμενο τρολλαρισμα, πως να σου απαντήσει κάποιος στα σοβαρά;

    Ποια συκοφαντια, αφού όλοι στο δούλεμα σε έχουν

    Επιμένεις ότι τα έχω βάλει με τους σλαβους, υπέροχα, περιμένω αποδείξεις

  5. #35
    Southern Hellenic Supremacy Hellenas's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Last Online
    04-24-2024 @ 08:25 PM
    Location
    Athens, Attica
    Meta-Ethnicity
    Olympian, Pelasgian, Minoan, Achaean, Dorian and Eastern Roman
    Ethnicity
    Hellenic
    Ancestry
    South Hellas, Aegean Hellas and Hellenic Ionia
    Country
    Greece
    Region
    Athens
    Taxonomy
    Aegean-Mainland Helleno-Mediterranean, South-East European Mediterranid
    Politics
    Aristotelian Polity & Hellenic Nationalism
    Hero
    Zeus, Hercules, Perseus, Theseus, Leonidas, Cynaegirus, Ath. Diakos, Solomos Solomou, K. Katsifas.
    Religion
    Hermeticism of Hermes Trismegistus and Jesus Christ
    Gender
    Posts
    6,796
    Thumbs Up
    Received: 2,546
    Given: 842

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by brennus dux gallorum View Post
    Οκ, να μην σε τρολλαρω που μπερδεύεις δύο άσχετα μεταξύ επαγγέλματα, μα όλα όσα γράφεις είναι ένα συνεχόμενο τρολλαρισμα, πως να σου απαντήσει κάποιος στα σοβαρά;

    Ποια συκοφαντια, αφού όλοι στο δούλεμα σε έχουν

    Επιμένεις ότι τα έχω βάλει με τους σλαβους, υπέροχα, περιμένω αποδείξεις
    Ο μόνος που με δουλεύεις εδώ μέσα είσαι εσύ βρε αργόσχολε και κατά φαντασίαν ψυχολόγε. Όλους μας δουλεύεις δηλαδή.

    Άντε και Μέγας Ναπολέοντας.
    Haters gonna hate, trolls gonna troll, liars gonna lie, slanderers gonna slander and morons(all of the aforementioned) gonna be morons!

    HELLENIC RACE FORUM
    https://hellenicrace.freeforums.net/

    Post in the shoutbox.

  6. #36
    Veteran Member
    Join Date
    Aug 2016
    Last Online
    05-24-2021 @ 05:51 PM
    Location
    Ionian islands and Thessaly
    Ethnicity
    Greek
    Country
    Greece
    Politics
    Neo-liberal
    Hero
    Sikeliot
    Gender
    Posts
    9,492
    Thumbs Up
    Received: 4,258
    Given: 3,510

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hellenas View Post
    Ο μόνος που με δουλεύεις εδώ μέσα είσαι εσύ βρε αργόσχολε και κατά φαντασίαν ψυχολόγε. Όλους μας δουλεύεις δηλαδή.

    Άντε και Μέγας Ναπολέοντας.
    Εγώ, και το άλλο μισό φόρουμ

    Άλλη μια απορία, από που προκύπτει το "αργοσχολος";

  7. #37
    Southern Hellenic Supremacy Hellenas's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Last Online
    04-24-2024 @ 08:25 PM
    Location
    Athens, Attica
    Meta-Ethnicity
    Olympian, Pelasgian, Minoan, Achaean, Dorian and Eastern Roman
    Ethnicity
    Hellenic
    Ancestry
    South Hellas, Aegean Hellas and Hellenic Ionia
    Country
    Greece
    Region
    Athens
    Taxonomy
    Aegean-Mainland Helleno-Mediterranean, South-East European Mediterranid
    Politics
    Aristotelian Polity & Hellenic Nationalism
    Hero
    Zeus, Hercules, Perseus, Theseus, Leonidas, Cynaegirus, Ath. Diakos, Solomos Solomou, K. Katsifas.
    Religion
    Hermeticism of Hermes Trismegistus and Jesus Christ
    Gender
    Posts
    6,796
    Thumbs Up
    Received: 2,546
    Given: 842

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by brennus dux gallorum View Post
    Εγώ, και το άλλο μισό φόρουμ
    Όχι μόνο εσύ και ο Lavredis τρολάκια. Τα δύο δυτικίδια του Greek section. O Epirot και ο DarknessWin έστειλαν ανάλογα posts σαν τα δικά μου.

    Άλλη μια απορία, από που προκύπτει το "αργοσχολος";
    Από το ότι κάθεσαι όλη μέρα εδώ και γράφεις ενώ υποτίθεται ότι δουλεύεις και μάλιστα σαν ψυχολόγος.
    Haters gonna hate, trolls gonna troll, liars gonna lie, slanderers gonna slander and morons(all of the aforementioned) gonna be morons!

    HELLENIC RACE FORUM
    https://hellenicrace.freeforums.net/

    Post in the shoutbox.

  8. #38
    Veteran Member Apricity Funding Member
    "Friend of Apricity"


    Join Date
    May 2017
    Last Online
    01-06-2022 @ 08:19 AM
    Ethnicity
    Orange
    Country
    European Union
    Relationship Status
    Single
    Gender
    Posts
    6,058
    Thumbs Up
    Received: 2,409
    Given: 1,009

    1 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hellenas View Post
    Όχι μόνο εσύ και ο Lavredis τρολάκια. Τα δύο δυτικίδια του Greek section. O Epirot και ο DarknessWin έστειλαν ανάλογα posts σαν τα δικά μου.



    Από το ότι κάθεσαι όλη μέρα εδώ και γράφεις ενώ υποτίθεται ότι δουλεύεις και μάλιστα σαν ψυχολόγος.
    Ψηφιζεις αυτους που ελεγαν οτι η Ελλαδα ηττηθηκε στον Β Παγκοσμιο Πολεμο και αυτους που ακουγαν τον υμνο της Ναζιστικης Γερμανιας και φωναζαν "Χαιλ Χιτλερ". Πατριωτης του κωλου εισαι, την Ελλαδα την καταστρεψατε εσεις και οι κομμουνιστες.

  9. #39
    Southern Hellenic Supremacy Hellenas's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Last Online
    04-24-2024 @ 08:25 PM
    Location
    Athens, Attica
    Meta-Ethnicity
    Olympian, Pelasgian, Minoan, Achaean, Dorian and Eastern Roman
    Ethnicity
    Hellenic
    Ancestry
    South Hellas, Aegean Hellas and Hellenic Ionia
    Country
    Greece
    Region
    Athens
    Taxonomy
    Aegean-Mainland Helleno-Mediterranean, South-East European Mediterranid
    Politics
    Aristotelian Polity & Hellenic Nationalism
    Hero
    Zeus, Hercules, Perseus, Theseus, Leonidas, Cynaegirus, Ath. Diakos, Solomos Solomou, K. Katsifas.
    Religion
    Hermeticism of Hermes Trismegistus and Jesus Christ
    Gender
    Posts
    6,796
    Thumbs Up
    Received: 2,546
    Given: 842

    0 Not allowed!

    Default

    ΤΣΟΓΛΑΝΕ LAVREDI ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΒΓΕΙ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ Η ΟΠΟΙOΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΘΝΙΚΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ.

    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ...




    ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ!






    "ΛΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΙΣΜΟΣ: Η ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ"

    "Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ δεν είναι κίνημα φασιστικό ή ναζιστικό."

    "δεν είμαστε επίσης Γερμανοί και ναζιστές."

    "δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα οι χαρακτηρισμοί φασίστες ή νεοναζί, τους οποίους μας αποδίδουν για να μας συκοφαντήσουν στα μάτια του λαού οι πολιτικοί μας αντίπαλοι και οι πληρωμένοι λασπολόγοι μας σε φυλλάδες και κανάλια."

    "ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΑΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΙΣΤΕΣ!"


    http://www.xryshaygh.com/kinima/ideologia
    Haters gonna hate, trolls gonna troll, liars gonna lie, slanderers gonna slander and morons(all of the aforementioned) gonna be morons!

    HELLENIC RACE FORUM
    https://hellenicrace.freeforums.net/

    Post in the shoutbox.

  10. #40
    Veteran Member
    Join Date
    Aug 2016
    Last Online
    05-24-2021 @ 05:51 PM
    Location
    Ionian islands and Thessaly
    Ethnicity
    Greek
    Country
    Greece
    Politics
    Neo-liberal
    Hero
    Sikeliot
    Gender
    Posts
    9,492
    Thumbs Up
    Received: 4,258
    Given: 3,510

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hellenas View Post
    Όχι μόνο εσύ και ο Lavredis τρολάκια. Τα δύο δυτικίδια του Greek section. O Epirot και ο DarknessWin έστειλαν ανάλογα posts σαν τα δικά μου.



    Από το ότι κάθεσαι όλη μέρα εδώ και γράφεις ενώ υποτίθεται ότι δουλεύεις και μάλιστα σαν ψυχολόγος.
    Κατ αρχάς οι περισσότεροι ελληνες στο θρεντ είναι κοντά στις απόψεις μας, η όπως λες και εσύ "δυτικια", και τους έχεις αποδώσει αναλογους χαρακτηρισμους, αν και πιο "σιωπηλοι"από εμάς. Μπορείς να είσαι υπερηφανος που ο σκοπιανος επιροτ είναι μαζί σου. Για τον νταρκνες δεν θα φέρω κάποια γνώμη

    Όσο για το ότι κάθομαι όλη μέρα, ναι νομίζω πως 15 μέρες τις δικαιουμαι και εγώ,

Page 4 of 21 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 09-25-2020, 11:04 PM
  2. Replies: 7
    Last Post: 06-14-2017, 08:27 AM
  3. Replies: 7
    Last Post: 11-18-2016, 09:56 PM

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •