Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 10 of 47

Thread: A me duket mu apo shqiptaret e FYROM-it jane goxha te celet, ndoshta shqiptaret me te celet?

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2013
    Last Online
    04-07-2017 @ 12:35 PM
    Meta-Ethnicity
    Warrior Dinarid Tribes
    Ethnicity
    Isolated
    Country
    Albania
    Gender
    Posts
    2,005
    Thumbs Up/Down
    Received: 209/47
    Given: 0/0

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default A me duket mu apo shqiptaret e FYROM-it jane goxha te celet, ndoshta shqiptaret me te celet?

    Kur shikoj 4 kengetaret e tyre pak a shume me te njohur, te gjith kane sy gri ose blu?


    Vetem shpat Kasapi asht i erret.


    A esht e vertet kjo gje apo jo?

  2. #2
    Veteran Member Don Arb's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Last Online
    06-19-2017 @ 01:04 AM
    Location
    -
    Meta-Ethnicity
    -
    Ethnicity
    -
    Ancestry
    -
    Country
    Macedonia
    Region
    Aboriginal
    Taxonomy
    -
    Politics
    -
    Religion
    .!.
    Gender
    Posts
    5,136
    Thumbs Up/Down
    Received: 2,331/156
    Given: 1,451/129

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default

    Po.
    Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jul 2013
    Last Online
    04-07-2017 @ 12:35 PM
    Meta-Ethnicity
    Warrior Dinarid Tribes
    Ethnicity
    Isolated
    Country
    Albania
    Gender
    Posts
    2,005
    Thumbs Up/Down
    Received: 209/47
    Given: 0/0

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Don Arb View Post
    Po.
    Nuk po tallem. E kam shume srz sepse nuk kam qene nder ato troje nga ju, prandaj pyes.

  4. #4
    Andid Balkanite The Illyrian Warrior's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Last Online
    Yesterday @ 03:26 PM
    Meta-Ethnicity
    Pelasgian-ThrakoIllyrian
    Ethnicity
    Albanian
    Ancestry
    Ancient Dardanian Albanian Kosovar
    Country
    Albania
    Region
    Dardania
    Y-DNA
    E-V13>CTS5856>?
    Taxonomy
    Pred. Dinarid
    Politics
    Just Right
    Hero
    For certainty not a TA member
    Gender
    Posts
    10,849
    Thumbs Up/Down
    Received: 9,526/368
    Given: 7,146/219

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default

    Vazhdon kerkimi i Pleuratit per malsor gege.....por tash ne Maqedoni.

  5. #5
    Veteran Member Don Arb's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Last Online
    06-19-2017 @ 01:04 AM
    Location
    -
    Meta-Ethnicity
    -
    Ethnicity
    -
    Ancestry
    -
    Country
    Macedonia
    Region
    Aboriginal
    Taxonomy
    -
    Politics
    -
    Religion
    .!.
    Gender
    Posts
    5,136
    Thumbs Up/Down
    Received: 2,331/156
    Given: 1,451/129

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default

    15 % mund te jen sy blu nga e gjith popullata
    Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

  6. #6
    Andid Balkanite The Illyrian Warrior's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Last Online
    Yesterday @ 03:26 PM
    Meta-Ethnicity
    Pelasgian-ThrakoIllyrian
    Ethnicity
    Albanian
    Ancestry
    Ancient Dardanian Albanian Kosovar
    Country
    Albania
    Region
    Dardania
    Y-DNA
    E-V13>CTS5856>?
    Taxonomy
    Pred. Dinarid
    Politics
    Just Right
    Hero
    For certainty not a TA member
    Gender
    Posts
    10,849
    Thumbs Up/Down
    Received: 9,526/368
    Given: 7,146/219

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default

    Pleurat dhe kete krejt e bazon me 4 kengtare shqiptar nga maqedonia???

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jul 2013
    Last Online
    04-07-2017 @ 12:35 PM
    Meta-Ethnicity
    Warrior Dinarid Tribes
    Ethnicity
    Isolated
    Country
    Albania
    Gender
    Posts
    2,005
    Thumbs Up/Down
    Received: 209/47
    Given: 0/0

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by The Illyrian Warrior View Post
    Pleurat dhe kete krejt e bazon me 4 kengtare shqiptar nga maqedonia???
    Une pyes sepse nuk kam qen kurr andej. Nuk pyes per shembull mbi Shqiperine e Zonat e Laberise dhe shqipris Veriore nga jam vet, sepse i di shume mire ato zona.

  8. #8
    Veteran Member Don Arb's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Last Online
    06-19-2017 @ 01:04 AM
    Location
    -
    Meta-Ethnicity
    -
    Ethnicity
    -
    Ancestry
    -
    Country
    Macedonia
    Region
    Aboriginal
    Taxonomy
    -
    Politics
    -
    Religion
    .!.
    Gender
    Posts
    5,136
    Thumbs Up/Down
    Received: 2,331/156
    Given: 1,451/129

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by The Illyrian Warrior View Post
    Pleurat dhe kete krejt e bazon me 4 kengtare shqiptar nga maqedonia???
    xhelooz?
    Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jul 2013
    Last Online
    04-07-2017 @ 12:35 PM
    Meta-Ethnicity
    Warrior Dinarid Tribes
    Ethnicity
    Isolated
    Country
    Albania
    Gender
    Posts
    2,005
    Thumbs Up/Down
    Received: 209/47
    Given: 0/0

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default

    Po kta futbollistet e there?
  10. #10
    Veteran Member Don Arb's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Last Online
    06-19-2017 @ 01:04 AM
    Location
    -
    Meta-Ethnicity
    -
    Ethnicity
    -
    Ancestry
    -
    Country
    Macedonia
    Region
    Aboriginal
    Taxonomy
    -
    Politics
    -
    Religion
    .!.
    Gender
    Posts
    5,136
    Thumbs Up/Down
    Received: 2,331/156
    Given: 1,451/129

    0 Not allowed! Not allowed!

    Default

    Ndoshta ka me shum, gjysma e kushrinjve te mij i kan syt blu, nje dit i kam pa femijt e mehalles shumica bjonde
    Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 03-16-2017, 09:22 AM
  2. Replies: 7
    Last Post: 09-10-2013, 08:56 PM
  3. Replies: 6
    Last Post: 02-23-2013, 03:32 PM
  4. Classify Jane Danson/Jane Dawson
    By CelticViking in forum Taxonomy
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-2012, 10:12 PM
  5. Replies: 21
    Last Post: 04-02-2012, 07:44 PM

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •