PDA

View Full Version : Srbi i Rusi ruše Split!



Guapo
11-01-2010, 11:40 PM
Navijači iz Sankt Peterburga, pojačani beogradskim huliganima, najavljuju haos na meču Lige Evrope između Hajduka i Zenita

Napad na Hrvatsku! Huliganske bande iz Srbije obećavaju da će u četvrtak, zajedno sa kolegama iz Sankt Peterburga, srušiti i zapaliti Split, kao i linčovati pripadnike Torcide prilikom gostovanja ruskog Zenita u gradu na Jadranskom moru u okviru utakmice četvrtog kola Lige Evrope!

Srpsko navijačko ludilo na prestaje da potresa evropski fudbal. Nakon nedavnih incidenata na utakmici između Italije i „orlova“ u Đenovi, gde su divljali ekstremni navijači reprezentacije Srbije, ovdašnji huligani već planiraju novi „divljački poduhvat“. U dogovoru s bandama iz Sankt Peterburga pristalice gotovo svih beogradskih klubova, kao i pojedinih nacionalističkih organizacija nameravaju da doputuju u Split i obračunaju se s Torcidom. Ukoliko hrvatska policija bude zakazala, kao što je italijanska 12. oktobra u Đenovi, a pretnje huligana sa obe strane se obistine, u Splitu bi moglo doći do velike tragedije.

- Nije tajna da će naša pravoslavna braća pre odlaska u Hrvatsku svratiti u Beograd. Očekujemo ih već danas ili sutra, a onda zajedno krećemo put Splita. Ne bih da otkrivam detalje, osim da će nas biti dovoljno da srušimo i zapalimo ceo Split i pobijemo sve te ustaške jajare - kaže za Kurir pripadnik jedne beogradske navijačke grupe.

Najgore je što ni Torcida neće sedeti skrštenih ruku. Navijači Hajduka već danima spremaju osvetu ruskim huliganima. Naime, pre nešto manje od dve nedelje Hajduk je gostovao u Rusiji, a domaći navijači su po gradu žestoko napadali Splićane.

Kako pripadnici Torcide važe za jedne od ekstremnijih u Evropi, u Hrvatskoj se zna da će Splićani učiniti sve da se osvete Rusima.
- Samo neka dođu u što većem broju. Mogu cela Rusija i Srbija da doputuju u Split, ali grad neće napustiti živi - samo je jedna od mnogobrojnih poruka splitskih huligana na internet forumima.

Autor: Predrag Paunović ,Kurir


Bombe na Poljudu!

Splitska policija je potvrdila da je u subotu ispod severne tribine stadiona Poljud, tokom utakmice između Hajduka i Hrvatskog dragovoljca, bačeno nekoliko eksplozivnih naprava.
Takođe, pripadnici organa reda pronašli su i jednu improvizovanu, neeksplodiranu napravu, koja je poslata na veštačenje, a najverovatnije je reč o ručno pravljenoj bombi.
Zbog nereda na samom meču privedeno je sedam navijača Hajduka.

Jel ovo fudbalska utakmica ili izjava treceg svetskog rata? :D

Monolith
11-02-2010, 12:11 AM
LOL koji konji. :D

Lista za odstrel:

Ivo Sanader
Zdravko Mamić
hrvatski sabor
nogometni huligani
oni koji me zovu na mobitel i prodaju neki k..

Aramis
11-02-2010, 12:13 AM
LOL koji konji. :D

Lista za odstrel:

Ivo Sanader
Zdravko Mamić
hrvatski sabor
nogometni huligani
oni koji me zovu na mobitel i prodaju neki k..

UBIT CU TE !!!

http://www.advance.hr/bizadvance/image_dump/zdravko-mamic-zao-mi-je-sto_35905.jpg

Heretik
11-02-2010, 01:25 PM
Jesam ja ono otvorio temu o hrvatskim medijima? Mogu se komotno dodati i srpski mediji ocito.
Stoka sitnog zuba kako bi rekao El Francisco. :D