PDA

View Full Version : Swoboda: Hrvatska mora najprije završiti pregovore s EU pa tek onda raspisati izbore



Heretik
03-01-2011, 02:30 PM
http://www.index.hr/images2/hannesswoboda_index-v625.jpg

HRVATSKA mora najprije završiti pregovore s Europskom unijom pa tek onda raspisati izbore, mišljenje je Hannesa Swobode, izvjestitelja Europskog parlamenta za Hrvatsku. "Ne želim se miješati u unutarnje hrvatske stvari, ali ako Hrvatska želi što prije ući u EU, moraju završiti pregovore prije nego se raspišu parlamentarni izbori", izjavio je Swoboda.

Izvjestitelj Europskog parlamenta je, naime, uvjeren da bi predizborna kampanja mogla narušiti tijek pretpristupnih pregovora. "I dalje je cilj završiti pregovore do kraja lipnja. Međutim, do tada je potrebno napraviti još puno posla na reformama, a kampanja bi to mogla dovesti u pitanje", kazao je Swoboda.

Novinari u Bruxellesu Swobodu su upitali i za komentar na prosvjede u Hrvatskoj. "Prosvjedi su normalni u demokratskim zemljama, dobro je da ljudi mogu prosvjedovati. Međutim, to ne bi trebalo skretati pozornost Vlade s posla oko završetka pregovora. To je sada najvažnije", zaključuje Swoboda.

A ja se ne bih želio petljati u poslove Hannesa Swoboda ali mislim da bi mu trebalo jebati mater kao i cjelokupnoj EU garnituri. :thumbs up :ranger:

Jebala ih ta unija više i bagra politička koja dogmizala tko zna otkud.

Monolith
03-05-2011, 08:43 PM
A ja se ne bih želio petljati u poslove Hannesa Swoboda ali mislim da bi mu trebalo jebati mater kao i cjelokupnoj EU garnituri. :thumbs up :ranger:
Pridružujem se najljepšim željama. Nek si jebe mater.