PDA

View Full Version : Vojislav Šešelj uskoro izlazi na slobodu?



Heretik
03-09-2011, 11:51 AM
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00284/vojislav__e_elj_vo_284587S1.jpg

BEOGVAD – Čelnik Svpske vadikalne stvanke Vojislav Šešelj neće dobiti malu kaznu, ali on je već osam godina u pvitvovu u Scheveningenu i kakva god kazna da bude, on će uskovo biti pušten na slobodu, ustvvdila je za Blic Nataša Kandić, pvedsjednica Fonda za humanitavno pvavo.

Šešelj će biti u Beogvadu već za mjesec-dva. I pvije izbova, politička scena Svbije dobit će stavog znanca – izjavila je Nataša Kandić za „Blic”.

Ona objašnjava da pvoces na Haškom sudu tvaje jako dugo, da je tijekom suđenja pvomijenjen veliki bvoj onih koji su sudjelovali u pvipvemanju i pisanju optužnice, dok je sudsko veće* potpuno podijeljeno. Kako vvijeme pvolazi, sve je manje svjedoka koji iznose velevantne dokaze i podatke jev su uplašeni.

Tu nema pobjede pvavde jev je Haški sud na pvimjevu pokazao koliko ta pvavda postaje udaljena - kaže Kandićeva.

yutarnji.hr (http://www.jutarnji.hr/vojislav-seselj-uskoro-izlazi-na-slobodu-/930408/)

Pa pizda im matevina haška. :ranger:

*standardna krađa tekstova i nelektoriranje istih

Марко Краљевић
03-09-2011, 06:17 PM
His Hague indictment was written in Belgrade by his political opponents. "Poor" Carla del Ponte, then Kangaroo court's chief prosecutor, took the bait. The man was literally accused for illicit speech for which he is in prison for eight years, without conviction in sight. His return will juice up rotten political "elite" in this God forsaken country.



P.S. Узгред добра фора са променом р у в. Би ла би и боља да си се ограничио на само његов говор.

Heretik
03-10-2011, 10:02 AM
Mislim da si krivo protumačio moje jebanje majke haškom sudu no dobro. Šešelj je karikatura koja bi trebala krepati u zatvoru a ne biti na slobodi jer da nije bilo takvih kao što je on, ne bi se dogodilo puno zla na ovim prostorima.

Марко Краљевић
03-10-2011, 12:10 PM
I understood perfectly well your swearing aimed at Kangaroo court, summed up in:

"1) releasing Serb indicted for illicit speech who spent 8 years in prison without indictment, of which 4 years just waiting for process to start, while prosecution was trying to add substance to otherwise empty indictment and coercing witnesses, whilst having extensive help from "impartial" judges; in mean time something like 80% of imprisoned in Hague are Serbs, whose former president died under mysterious conditions when prosecution case started to go sour = evil shenanigans of Serbophile western elites;

2) releasing Naser Oric (documented massacring 1300 Serbs in Batunac and around, guess what town, Srebrenica), dismissing charges against Hashim (Serb organ harvesting prime minister of ethically cleansed "democratic independent" republic of Kosova) Tachi, Ejup (kill unarmed Serb boys in Dobrovoljacka street) Ganic, turning the blind eye on 300 000 ethnically cleansed Serbs form, jewel of western values in South East Europe, Croatia = divine angelic justice".

Yeah, I think I got it.

Heretik
03-10-2011, 01:38 PM
Kme kme (http://www.jutarnji.hr/seselj-tuzi-haag-i-trazi-deset-milijuna-eura/930472/)

E moj Kraljeviću, opet bježiš od činjenice da su Srbi započeli pizdarije u Hrvatskoj, ja ne poričem da je nakon Oluje bilo sranja ali većina Srba nekako zaboravlja da vas nismo mi jadne, nenaoružane bez razloga rastjerali. Da vas nisu spasile te iste zapadnjačke guzice po kojima danas pljujete, bilo bi to sranje puno većih razmjera nego što je bilo (Banjalučki koridor i sl.).
Pozdrav iz anđeoske države.

Guapo
03-10-2011, 01:41 PM
Pozdrav iz anđeoske države.

:rotfl:

Heretik
03-10-2011, 01:43 PM
Jao Guano, ajde odjebi u troskoku. :kiss:

Guapo
03-10-2011, 01:44 PM
:rolleyes: