PDA

View Full Version : Veliko srce Japanaca: Donirali 30 tisuća eura za ambulantu kod Petrinje



Heretik
03-16-2011, 11:58 AM
Evo, da ne prenosim samo crne vijesti: :D


http://www.jutarnji.hr/multimedia/dynamic/00378/tamura_378990S1.jpg

SISAK - Iako je Japan izložen jednoj od najvećih tragedija u povijesti , japanska vlada danas je donirala 30.000 eura za opremanje ambulante u Mečenčanima kod Donjih Kukuruzara.

Donaciju je uručio Yoshio Tamura, japanski veleposlanik u Zagrebu. Zahvalivši hrvatskom narodu na potpori i izrazima sućuti zbog tragedije, velikih žrtava i ogromnih razaranja koje su zadesile Japan, veleposlanik Tamura je naglasio kako nas i ova tragedija uči da je važno pomagati onima kojima je pomoć potrebna.

"Nadam se da će ova donacija pomoći boljem životu i povratku ljudi na ratom opustošena područja. Primite ovaj dar kao znak prijateljstva japanskog naroda" - rekao je veleposlanik.

Zahvaljujući na donaciji, županica Marina Lovrić Merzel još jednom je izrazila suosjećanje s japanskim narodom, a ugovor o donaciji potpisali su veleposlanik Tamura i ravnateljica Doma zdravlja Sisak Nikolina Pintar.

Brojni mještani Mečenčana toplo su pozdravili japanskog veleposlanika izražavajući čuđenje da darove donosi predstavnik države kojoj je ovoga trenutka potrebna sva pomoć svijeta.

"To su Japanci, to su samo oni u stanju učiniti" - rekli su okupljeni mještani oko nove ambulante.

Zemlja im je u kolapsu zbog prirodne katastrofe, ne zna se što će biti s nuklearkama, narod je zabrinut a oni još stignu i donirati koji euro nama sirotinji. E pa sad sam siguran, Japanci su nadljudi. :D Svaka im dala! :D

Radojica
03-16-2011, 12:34 PM
Moja zgrada, gde sada stanujem, je sagradjena donacijom Vlade i naroda Japana i ja sam im zbog toga vecno zahvalan, obezbedili su mi krov nad glavom :)

Aramis
03-16-2011, 12:40 PM
I ovdje konstantno doniraju novac za razne projekte.

Najmocniji narod, odmah pored Njemaca :D

Radojica
03-16-2011, 12:43 PM
High elves u svetu ljudi, definitivno :thumbs

Heretik
03-16-2011, 12:57 PM
Evo, da mogu, ja bi im poslao cijelu hr vladu na raščisćavanje nuklearki. Ne treba im ništa, lopate ću ja donirati. Ma i avionske karte do tamo!

Radojica
03-16-2011, 02:28 PM
Evo, da mogu, ja bi im poslao cijelu hr vladu na raščisćavanje nuklearki. Ne treba im ništa, lopate ću ja donirati. Ma i avionske karte do tamo!

:rotfl: hahaha

Sisak
12-13-2012, 05:57 AM
A koliko samo hrvati u iseljeništvu dodijele novaca. To nikoga ne zanima!