PDA

View Full Version : Classify Croatian nationalistic activist



Pribislav
07-14-2018, 05:29 PM
https://generacijaobnove.hr/wp-content/uploads/2017/01/franocirko-stenjevec-generacija_obnove.jpg
https://srbin.info/wp-content/uploads/2015/03/frano-cirko.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=I6pV0CTp3A4

Pribislav
07-14-2018, 05:36 PM
He is a J2b1-M205.

Bosniensis
07-14-2018, 05:37 PM
Динарид

Ма то све безопасно, нек каменују те ЛГБТГ или како већ нек им ломе леђа.

Ма какве усташе, то је фолклор ... усташе не постоје више.

усташво се још само мало промовише у херцеговини али то нема пар стотина поборника.

TheMaestro
07-14-2018, 05:37 PM
Dinaricised North pontid

Pribislav
07-14-2018, 05:39 PM
Динарид

Ма то све безопасно, нек каменују те ЛГБТГ или како већ нек им ломе леђа.

Ма какве усташе, то је фолклор ... усташе не постоје више.

усташво се још само мало промовише у херцеговини али то нема пар стотина поборника.

Балавац је смешан као авион.

Иначе је кроатизирани Крич https://sr.wikipedia.org/wiki/Kriči

Kivan
07-14-2018, 05:40 PM
Dinaricised North pontid

I agree.

Bosniensis
07-14-2018, 05:41 PM
Балавац је смешан као авион.

Иначе је кроатизирани Крич https://sr.wikipedia.org/wiki/Kriči

Па то је... највећи Анти Срби су увјек Срби.

Хрвати они који то заиста јесу су летаргичан народ.

Pribislav
07-14-2018, 05:45 PM
Па то је... највећи Анти Срби су увјек Срби.

Хрвати они који то заиста јесу су летаргичан народ.

Ви Шкуторе зовете Срби католици са камена и поскоци. Баш им одговарају оба надимка. :)

Они јесу покатоличени Срби са камена, а ви сте исламизовани Срби. Да се на лажемо. :coffee:

Ülev
07-14-2018, 05:50 PM
Dinaro-Pontid

Bosniensis
07-14-2018, 05:54 PM
Ви Шкуторе зовете Срби католици са камена и поскоци. Баш им одговарају оба надимка. :)

Они јесу покатоличени Срби са камена, а ви сте исламизовани Срби. Да се на лажемо. :coffee:

Нису сви муслимани Срби, али јесте добар дио има свачега поготово овде у крајни гдје су људи
долазили бранити границе од Аустрије.

Хрвати из далмације су Срби, то су они још од Бодина који су били лојални Риму, па на наговор Спрске православне Цкрве и Аустрије бивају искључени из Српског живља.

Pribislav
07-14-2018, 06:04 PM
Нису сви муслимани Срби, али јесте добар дио има свачега поготово овде у крајни гдје су људи
долазили бранити границе од Аустрије.

Хрвати из далмације су Срби, то су они још од Бодина који су били лојални Риму, па на наговор Спрске православне Цкрве и Аустрије бивају искључени из Српског живља.

Јашта су нег' Срби, мислим на Далматинце. :)

У Цазинској Крајини многе муслиманске породице имају предања да потичу из Анадолије, има ли истине у томе?

Bosniensis
07-14-2018, 06:21 PM
Јашта су нег' Срби, мислим на Далматинце. :)

У Цазинској Крајини многе муслиманске породице имају предања да потичу из Анадолије, има ли истине у томе?

Има, али нису то Турци .. то су Герци, Јермени који су примили ислам који су долазили у Босну у испомоћ да се брани граница од Аустрије у Крајни.

Турци су били само племство, они нису ни ратовали нити су долазили у Босну. Људи не схватају да су Турци само "засјели" на трон Бизантије и сву хијерархију
која је то жељела "а многи јесу" натјерала да прими Ислам, сва војска је само допуњена муслиманима све је остало исто ко у Бизантији.

Ти што су дошли махом су били поисламљени Анадолци, али да су долазили Турци то нису... а види се и из генетских резултата.

Pribislav
07-15-2018, 01:10 AM
Има, али нису то Турци .. то су Герци, Јермени који су примили ислам који су долазили у Босну у испомоћ да се брани граница од Аустрије у Крајни.

Турци су били само племство, они нису ни ратовали нити су долазили у Босну. Људи не схватају да су Турци само "засјели" на трон Бизантије и сву хијерархију
која је то жељела "а многи јесу" натјерала да прими Ислам, сва војска је само допуњена муслиманима све је остало исто ко у Бизантији.

Ти што су дошли махом су били поисламљени Анадолци, али да су долазили Турци то нису... а види се и из генетских резултата.

Зашто су Анадолци више долазили у Крајину него у друге крајеве БиХ?
Крајина је задња пала под Османлије, већ је било довољно домаћих муслимана у другим источнијим крајевима да заузму све позиције локалне власти кад је Крајина пала под Османлије.
На форуму klix.ba сам видио да је неко написа да у међу муслиманима из Цазинске Крајине има туранидских физиономија. И рече да су у Цазинску Крајину у вријеме Османлија долазили Татари који су тамо заостали.
О туранидском упливу код муслимана из Цазинске Крајине сам наша и у неким антрополошким студијама, али се тамо наводе Авари као извор тог уплива.

Прије неки дан сазнах да муслимани Џумхури из Херцеговине имају поријекло из Египта.

Bosniensis
07-15-2018, 09:18 AM
Зашто су Анадолци више долазили у Крајину него у друге крајеве БиХ?
Крајина је задња пала под Османлије, већ је било довољно домаћих муслимана у другим источнијим крајевима да заузму све позиције локалне власти кад је Крајина пала под Османлије.
На форуму klix.ba сам видио да је неко написа да у међу муслиманима из Цазинске Крајине има туранидских физиономија. И рече да су у Цазинску Крајину у вријеме Османлија долазили Татари који су тамо заостали.
О туранидском упливу код муслимана из Цазинске Крајине сам наша и у неким антрополошким студијама, али се тамо наводе Авари као извор тог уплива.

Прије неки дан сазнах да муслимани Џумхури из Херцеговине имају поријекло из Египта.

Па само ти име каже "Крајна" то је био фронт.

Београд, Румунија имали су склопљен споразум о не-нападању тако да је крајна била једини директан фронт према европи. Истина да је задња пала али је то био главни фронт.

Никад није било довољно домаћих муслимана за одбрану против аустрије, ипак то је ревелик залогај за Балканске мусилмане био, долазили су људи и из Египта као што кажеш.

Ма искрено ја нисам видио те Татаре који су дошли на Балкан, може бити да су се населили у некој другој општини па се не виде, али било је вјероватно... али да су дошли масовно
тј да су остали масовно то не вјерујем. Не воле странци ово наше подручије.. морају учити језик морају свашта нешто.. увјек су се радије враћали кући.

Vlatko Vukovic
07-15-2018, 10:04 AM
Има, али нису то Турци .. то су Герци, Јермени који су примили ислам који су долазили у Босну у испомоћ да се брани граница од Аустрије у Крајни.

Турци су били само племство, они нису ни ратовали нити су долазили у Босну. Људи не схватају да су Турци само "засјели" на трон Бизантије и сву хијерархију
која је то жељела "а многи јесу" натјерала да прими Ислам, сва војска је само допуњена муслиманима све је остало исто ко у Бизантији.

Ти што су дошли махом су били поисламљени Анадолци, али да су долазили Турци то нису... а види се и из генетских резултата.

Anadolijski Grci su izgledali ko i Arapi. Ja ne vjerujem da u Krajini ljudi tako izgledaju.

Bosniensis
07-15-2018, 10:10 AM
Anadolijski Grci su izgledali ko i Arapi. Ja ne vjerujem da u Krajini ljudi tako izgledaju.

Ово су они који су остали хришћани... ја сам сличне људе видио овде тако да нису они тамнопути у толикој мјери


https://jamestown.org/wp-content/uploads/2015/10/Alexis_Tsipras_and_Pontic_Greeks__April_2015_-_EDM_October_27__2015-768x449.jpg

Vlatko Vukovic
07-15-2018, 10:12 AM
Ово су они који су остали хришћани... ја сам сличне људе видио овде тако да нису они тамнопути у толикој мјери


https://jamestown.org/wp-content/uploads/2015/10/Alexis_Tsipras_and_Pontic_Greeks__April_2015_-_EDM_October_27__2015-768x449.jpg

Kakve veze ima koje su vjere.

http://cdn-pictures.namez.com/pictures/270/cropped/2eGiyI-kh17_c3Vp_wkdBNHKAycjLiXiPJt1UeC9B70HAIjABPuU2ykWg 4dzTrVrlUEKostas-Mitroglou.jpg

Mitroglu, anadolijski Grk.

Bosniensis
07-15-2018, 10:14 AM
Kakve veze ima koje su vjere.

http://cdn-pictures.namez.com/pictures/270/cropped/2eGiyI-kh17_c3Vp_wkdBNHKAycjLiXiPJt1UeC9B70HAIjABPuU2ykWg 4dzTrVrlUEKostas-Mitroglou.jpg

Mitroglu, anadolijski Grk.

Па већина се изјашњавају као Турци а не Грци.. праиш ли шта сам написао раније горе...

Само апсолутна мањина се изјашњавају као Грци а заправо су Турци. (ти што се изјашњавају као Грци је због Грчке која је православна (њима одговара)

Ја кажем муслимани који су долазили нама помагати против аустрије су Грци који себе касније називају Турцима.

gıulıoımpa
07-15-2018, 10:18 AM
Dinaric head+pontic features

Vlatko Vukovic
07-15-2018, 10:21 AM
Па већина се изјашњавају као Турци а не Грци.. праиш ли шта сам написао раније горе...

Само апсолутна мањина се изјашњавају као Грци а заправо су Турци. (ти што се изјашњавају као Грци је због Грчке која је православна (њима одговара)

Ја кажем муслимани који су долазили нама помагати против аустрије су Грци који себе касније називају Турцима.

Ma to su predanja u Krajini koja nemaju smisla naravno. I ovde mnogi pričaju moji su preci iz Turske, a kosa im zuta ko limun. Mislim.... Moguce je da jesu, al sigurno odatle nisu porijeklom (nekim daljim).

Bosniensis
07-15-2018, 10:23 AM
Ma to su predanja u Krajini koja nemaju smisla naravno. I ovde mnogi pričaju moji su preci iz Turske, a kosa im zuta ko limun. Mislim.... Moguce je da jesu, al sigurno odatle nisu porijeklom (nekim daljim).

Странци (Грци, Јермени, Турци, Египћани) иако су долазили нису остајали... Ко би остао у сиромашној Крајни гдје не зна језик, не зна ништа... Па то само из неког посебног разлога, а и ако је остало није више од 100 људи.

aherne
07-15-2018, 04:55 PM
Typical Yugo look. A mix of Corded with Pontid and some Baltid (?). Passes as German far better than as Romanian...

The Blade
07-15-2018, 07:28 PM
Sub-Nordid. Don't think he's Dinaric at all.