PDA

View Full Version : Latvian midsummer



Peerkons
06-16-2011, 12:09 PM
These videos are about whole Baltic states, Latvia starts in 7:45

GTcr7jH4z3c
aRGc841uEto

If you want to watch the whole footage you can watch it here (http://www.youtube.com/results?search_query=baltic+summer&aq=f).
I think it may be very interesting for foreigners.

Namejs
06-23-2011, 01:23 PM
Sveiki atkal. Jāņi klāt. Kur tad svinēsiet? :)
Bija viens ieraksts forumā par mums latviešiem sūdīgu demogrāfisko stāvokli, tad nu uz priekšu brāļi - lai veicas papardes zieda meklēšanā.
Cerams ka vismaz tas nav "nozagts" no visnordiskākajiem no nordiem - igauņiem. :D

P.S.
Nebrauciet dzērumā! ;)

Peerkons
06-29-2011, 10:51 PM
Eh, es tagad Daanijaa, nekaada iipashaa svineeshana nesaaca.
ar auto nebraucu, esmu velo fanaats
papardes zieda mekleesana ir viena no degradaacijas formaam, vispaar, manupraat, sabiedriiba ir degradeeta Latvijaa, it iipashi laukos.
Nav vajadziibas mani uzrunaat uz Juus

Namejs
07-03-2011, 09:12 PM
Tas labi ka velosipēdam tavās acīs ir lielākas simpātijas nekā mašīnai.
Par "papardes ziedu" gan atļaušos nepiekrist. Vietās kur es esmu pabijis tieši Jāņos nekas degradējošs nav noticis. Varbūt tas ir par maz un esmu pārāk daudz literatūru salasījies, bet neko degradējošu tur nesaskatu.
Par dzeršanu atsevišķos lauku rajonos tā ir. Cilvēki nodzeras, bet kapēc? Tapēc ka pārāk daudz PSRS ietekmes, un daudzi cer ka visu iedos uz zelta paplātes.
Nesen ar kaimiņu par šito lietu kas Latvijā notiek runājām, bet kad atapos sapratu to ka daudzi nemāk cīnīties un paši veidot to kas viņiem dots - resp. zeme. Cer tikai uz kaut kādiem sūda pabalstiem, kā bomžiem.
Ja nav vajadzības tad labi, tikai tā iedresēts :)

Atbildot arī uz iepriekšējo ierakstu rakstuvē gribas piebilst ka, cik var saprast no VL! mājaslapā pieejamās informācijas, diezgan daudzi cilvēki sāk atblastīt VL! it īpaši jaunie, kas ir labi. Tā teikt demokrātijā auguši un zin kā ir - cik sūdīgi ka ir "krāni" kuri visu izpārdod un sazog. Lieku visas savas cerības uz VL!, cerams ka nesasmērēsies.

Cīņai sveiks un veiksmi! ;)