PDA

View Full Version : Liberaalo propaganda arii Latvijaa



Peerkons
07-30-2011, 12:52 AM
Uzgaaju rakstu tvnetaa. Nez, kura interesees tas viss ir?
Vienkaarshi var maniit, ka uztaisiits 5 minutees.
Cik smiekligs raksts, bet domaaju, ka ir daudzi, kas tam tieshaam tic.

http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/386374-mans_virs_ir_pakistanis


Labdien. Pēdējā laikā bieži vien dzirdams par fiktīvām laulībām ar pakistāņiem. Vēlos rakstīt šo rakstu, jo ļoti nepatīkami redzēt latviešu tautības cilvēku komentārus par pakistāņiem.


Es vēlos pastāstīt par laulības dzīvi ar pakistāni. Tātad - mans vīrs ir pakistānis. Ar tagadējo vīru iepazinos internetā. Mēs ilgi sarakstījāmies. Viņš piedāvāja precēties, taču es atteicos.

Tad pēc laika viņš atbrauca ciemos pie manis uz Latviju. Tas bija pirms diviem gadiem. Tobrīd es pabeidzu vietējo tehnikumu. Izdomāju, ka aizbraukšu ciemos vienu vasaru uz Itāliju, kur viņš dzīvo. Aizbraucām.

Pa vasaru viss mainījās. Parādījās jūtas, tad mīlestība.
Protams, atpakaļceļu es vairs nevēlējos.

Tālāk jau sekoja mūsu kāzas.

Loģiski, ka es vēlos, lai mans mīļotais cilvēks ir ar mani un dzīvo kopā te.

Esmu šos divus gadus ļoti laimīga, jo

pirms un pēc kāzām viņš mani vienmēr lutināja.
Viņš ir musulmanis, bet es nepārgāju viņa reliģijā. Esmu pareizticīgā. Kā jau musulmanis viņš nelieto alkoholu un nesmēķē. Cik patīkami tas ir!

Man nav jāzīlē, cikos viņš atnāks mājās un cik daudz naudas nodzers. Vai to var sagaidīt no mūsu latviešu vīriešiem? Mans vīrs mani lutina visu laiku. Starp citu, islāmā sievietes ir jāciena.

Nav tā, ka man jāvalkā apsējs ap galvu. Tā ir katras sievietes izvēle.

Protams, mēs katrs esam personība ar pozitīvajām un negatīvajām īpašībām. Ne visi pakistāņi ir vienādi.

Lielākā daļa ir neizglītoti cilvēki, kuri sievietes arī pazemo. Taču Latvijā arī vīrieši ar augstāko izglītību pazemo sievietes.

Pirms gada es biju Pakistānā. Tā ir neizsakāmi skaista.
Reklāma
Click Here!

Pasaules mediji gan pabojājuši Pakistānas slavu. Pakistānā neredzēju nevienu klubu. Taču saprotu, kāpēc sievietes Pakistānā apsedz seju. Tur ir ļoti daudz vīriešu. Viņi pēta sievietes. Apsedzot seju, sieviete jūtas pasargāta no vīrieša acīm.

Nākamreiz, dodoties uz Pakistānu, es noteikti apsegšu seju, jo ļoti neērta sajūta, ka visi skatās uz tevi. Ap apsegtu seju neviens nepamanīs, kas tu esi.

Es neesmu vienīgā, kas ir precējusies ar pakistāni.

Raksti arī Tu!

Ja arī Tev, TVNET lasītāj vai lasītāja, ir pieredze saistībā ar šo jautājumu, vari tajā dalīties, rakstot uz e-pasta adresi lasitaji@tvnet.lv vai izmantot sadaļā Tava balss esošo rakstu iesūtīšanas formu.

TVNET pavēstīs Tavu viedokli arī pārējiem!

Matuo
08-02-2011, 01:40 PM
Tiešām smieklīgs rakstiņš. Un pie tam slikti uzrakstīts. Nez, kas rediģēja (ja vispār rediģēja) to rakstu? TVNETam gan ir līmenis...