PDA

View Full Version : Ki itt magyar?



Sagitta Hungarica
10-30-2011, 07:45 PM
Szerintem fontos, hogy a magyar tagozat jobban megszerveződjön, és lépjen fel határozottan és csoportosan minden magyarellenes kirohanással szemben. Ezért jó lenne tudni, ki magyar, kire számíthatunk?

HungAryan
11-13-2011, 05:21 PM
Én magyar vagyok.
Ezenkívül Arrow Cross (http://www.theapricity.com/forum/member.php?u=28) és Sylvanus (http://www.theapricity.com/forum/member.php?u=3580) is magyarok.

Sagitta Hungarica
11-13-2011, 05:28 PM
Zsidánus nem magyar, hanem egy magyar fóbiás zsidó. Eddig folytonosan a magyar érdekek ellen tevékenykedett.

HungAryan
11-13-2011, 05:29 PM
Zsidánus nem magyar, hanem egy magyar fóbiás zsidó. Eddig folytonosan a magyar érdekek ellen tevékenykedett.

Lehet, de Arrow Cross (http://www.theapricity.com/forum/member.php?u=28)-ra még mindig számíthatunk.

Arrow Cross
11-13-2011, 05:58 PM
Szerintem fontos, hogy a magyar tagozat jobban megszerveződjön, és lépjen fel határozottan és csoportosan minden magyarellenes kirohanással szemben. Ezért jó lenne tudni, ki magyar, kire számíthatunk?
Én itt vagyok az alapítástól fogva és egy ideig a vezetőségbe is tartoztam, tehát tisztában vagyok azzal, miféle hely is ez, milyen céllal készült, milyen közönség számára és milyen színvonalon.

Ne vegyétek túl komolyan, srácok, ezt a hibát én is elkövettem. A nap végén ez még mindig csak egy könnyed kis internetes csevegőfórum, ahová a többség képeket nézegetni, a hétköznapi dolgait megtárgyalni, vagy éppen fura embertani besorolásokat írkálgatni jár. Persze a fórum ideológiai mibenléte vonzza a történelmi témákat is, és ahol egy rakás európai összegyűl történelemről dumálni, ott megjelennek a soviniszta seggfejek is. Na és itt ugrik a majom a vízbe.

Hogyan is lehet ezeket a nethuszárokat a legjobban leszerelni? Egyszerűen. Ne foglalkozzatok velük. A "véleményük", a "provokációik" csak egy rakás pixel az internet egy sötét sarkában, az égvilágon semmi jelentőséggel. Kacagjatok a történelmietlen ostobaságaikon, szánjátok őket az illúzióikért, amelyeket múlt nélküli népek dédelgetnek, de ne ereszkedjetek a szintjükre, ne gabalyodjatok bele a butuska kis flémháborúikba.

Kifejezetten úgy gondolom, hogy azzal mutathatjuk meg a világ népeinek a magyar virtust és kvalitást, hogyha felsőbbrendűen viselkedünk az ellenségeinknél. Mondjatok ellent a nevetséges rágalmaknak, dobjatok be egy-két tényt, képet, vagy hivatkozást a megfelelő helyre, de anélkül, hogy felhúznátok magatokat rajta; és ez látszana is. Aztán álljatok tovább, hadd puffogjanak. Maradjunk fölényesek, magabiztosak és jókedélyűek. Egy óvodással sem szokás leállni vitázni.

Ha így tesztek, a fórum többi tagja is - a világ négy sarkából - többre fogja becsülni a magyart az acsarkodó, fogatlan szomszédainál.


Zsidánus nem magyar, hanem egy magyar fóbiás zsidó. Eddig folytonosan a magyar érdekek ellen tevékenykedett.
Ha magyarul is olyan jól tud, mint angolul, biztosan nem az. :p

Sagitta Hungarica
11-14-2011, 05:28 PM
Nagyon jól fogalmaztad meg Arrow Cross, és mindenben teljesen egyet értek. Azért is, magam indulatmentesen, és hisztizés nélkül próbálok vitákat folytatni a magyarellenesekkel. Csupa tényekkel helyre igazítani hülyeségeiket.

Én is észrevettem, hogy elégé lágyan közelítenek a moderátorok a soviniszta szólamokhoz, nagyon szabados itt minden, majdnem, mint egy liberális fórumon. De azért most a kezdetekben én még szeretek reagálni mindenféle kicsi magyar sértő írásokra, hiszen a hírnevünk meg kell óvjuk, még ilyen kisagyú rosszakarók elől is. Nehogy már a semleges olvasók higgyék el hazugságaikat. Majd meglátom meddig fogom vinni ezeket a gyakori reagálásokat. Talán egy idő után megunom.

Szerintem is, mi magyarok példaértékű magatartásunkkal tudjuk megnyerni a semleges olvasókat, és igazán nem kell trágárkodni, és sovén hangnemben, "szem szemért" elv alapján lealacsonyodni az ő alpári szintjükre (remélem IVDEVS AVGVSTVS fogsz tudni te is fegyelmezettebb lenni indulataidon, fogad, mint egy pajtási tanácsot).

Búvár Kund
11-15-2011, 12:33 AM
Jó Napot!

Megérkeztem! :thumb001:

Sylvanus
11-16-2011, 05:17 PM
'lecha gyermekeim, a zsidó jelentkezik!

Szerintem nagyon fontos lenne, ha minél többen rátalálnának erre és a hasonló oldalakra az éterben, mert a mai világban egyre fontosabbá válik számunkra, hogy meg tudjuk különböztetni a saját fajtánkat (mármint az igazi európai embereket) a kevertektől. Sajnos ez sokszor sokaknak nem sikerül. Kedvenceim közé tartozik a sok magyarkodó tarsolylemezes fasz, akiről lerí, hogy van benne néhány vonó. Az már a másik fele és a kedves "nemzeti oldal"-t is minősíti, hogy megtűrik az ilyeneket a soraikban, akire meg még az amúgy magamfajta haladó liberális is azonnal ráböki, hogy cigány.

Továbbá nagyon fontosnak tartom felhívni rá a figyelmet, hogy ez a díszes kompánia tatárfejű lappoktól kezdve a sok enyhén szólva mediterrán arcig mindenkit árja vizigótnak osztályoz. Értem én, hogy minél több faszt meg kell nyerni a szent ügynek, de azért a gyengébbek kedvéért hasznos, ha ezt jól az eszetekbe vésitek.

Plö nagyon komikus tud lenni, amikor minap az egyik ndk-ás picsku elkezdett közel-keleti vonásokat találni az egyik osztrák csaj orrán, miközben meg olyan homoknigger görög kanja van, hogy már beduinnak is beillene. Szóval ezek itten nem teljesen százasok.

Kedves Sagitta vélhetőleg egy Puruttyáról idetévedett tizenéves vérpistike, akinek még azért sokad fejlődhet a gondolkodása és tőle még igazán elnézhető, hogy kritika nélkül böfögi vissza a szarságokat. Júdeusz meg vhol kifejezetten szimpatikus mert én is vmi ilyen voltam tizenévesen, amíg rá nem jöttem, hogy ezek az eszmék több kárt okoznak a fajtánknak, mint amennyi hasznot hoznak.

Arrow Cross meg egy arrogáns balfasz, vélhetően a bájos "nemzeti oldal" valamelyik éceszgébere (vagy csak annak hiszi magát), aki magához illően nyelvtannáci is, és a néhai indexes kommentelők szintjére viszi le magát, akik képesek ilyen lényegtelen dolgokon lovagolni. Ezen a kurva helyen az amcsikon, meg a született angolokon kívül a nagyja úgyis a pidzsin tólkot nyomja, szóval majd pont leszarom, az a lényeg, hogy megértik.

Még az atyaúristen Agrippa angolja is teli van németes nyelvtani szubsztrátummal, szóval akkor jólvan. De akkár Gyufa bácsit idézvén azt is mondhatnám: "Na és?"

Az is nagyon aranyos, ahogy fáj a seggetek román barátaink trollkodásától, miközben már ti egyből Nammararországgal nyittok. Nem gondoljátok, hogy ez már önmagában megindítja a dolgokat. Szarjátok mán le Édeserdélyt, az ottani magyarok jelentős része úgyis tele van szőröstalpú román génekkel századok óta — tudom, van egy rakat erdélyi esmerősöm, akiről nem rí le, annak a nevéről, akiről meg az sem, az meg részegen elpofázza. De azért ledarálnák az összes román csecsemőőőt... Ugyanígy az ottanni, meg a regátbéli románok is teli vannak magyar felmenőkkel. Ez kicsit olyan, mint amikor egyes közel-keleti népek utálják egymást: végső soron homoknéger mind.

Az pedig, hogy folyvást terjesztitek azt a mérhetetlen nagy baromságot, hogy a magyarok ázsiából jöttek, vagy bármi közül lenne a sok sárga patkányhoz, hát külön agyrém. Főleg annak tudatában, hogy sokan itten a Führer legszebb árja katonáinak képzelik magukat.

Ez az ideológiailag gyenge pontja ám a Kurucéknak is, hogy miközben folyamatosan a Fehér Európáról irkálnak (amivel nem is lenne semmi probléma a szempontjukból), nyomják ezt a turanista seggséget és a kurultájos barmok meg hozzák ide hozzánk a sok közel-keleti meg ázsiai vágottszemű cigányt, akiknek párszász szón kívül leginkább azt köszönhetjük, hogy kiirtották a magyarság legnagyobb részét a Tatárjárás meg ama Százötven év alatt. Nem is beszélve a kazárok, kunok, besenyők, krími tatárok és egyéb huncut, mára már elfeledett vágottszemű banda garázdaságairól. Arról nem is beszélve, hogy a törökös faszok fő apostola, a Vámbéry Ármin annó Bamberger Hermann néven született és hogy úgy mondjam, nem sok germán vér volt benne...

Szóval a végtére is azt tudom tanácsolni, hogy annak az Agrippának olvasgassátok a cuccait, mert azon látszik, hogy belülről is látott egyetemi előadót és talán nem villanyszerelőként. Ugyanakkor mégegyszer: véssétek jól az eszetekbe, hogy ő is, a többi meg depláne hajlamos minden mediterrán homoknégert jajdeeurópainak osztályozni. Pláne mindenkit nagyon progresszívnak meg nagyon nordidnak, akinek már kicsit is keskenyebb az arca, vagy hasonlók.

Ne felejtsétek el, bármit írkáljanak itten a turanista balfaszok, hogy a magyarok végső soron keleti cromagnoni ősember (cromagnon B) leszármazottai, tehát a sok germán meg (nem dél-) szláv köcsöghöz azért mégis csak több közünk van, bármennyire köpköditek is őket. Arról nem is beszélve, hogy protoindueurópaiak, akikről leginkább továbbra is szart sem tudunk, nem igazán köthetőek egyetlen típushoz, kevertek voltak, persze a fehér európai ember kategóriáján belül. Ami meg a genetikát illeti, az a nyelvészethez, meg a taxonómiához hasonló remek módon alakítható ingoványos dolog, végső soron úgy prezentálod az eredményt, hogy azt mutassa amit te akarsz. Nem azt mondom, hogy a nordicistákkal van baj, hanem hogy egyszerűen ők is ugyanúgy torzítják a valóságot, hogy alátámassza az eredményeiket, mint ahogy a fősodorbeli polkorrekteskedő faszkalapok. Szóval legyetek kibaszott kritikusok, szkeptikusak és kíméletlenül őszinték magatokhoz. És akkor talán eljuttok az Igazság szikrányi morzsájáig.

Én meg úgy vagyok, ha csak legalább egy embernek is megmozgattam az agysejtjeit, akkor már megérte mindezt legépelni.

Sagitta Hungarica
11-16-2011, 07:09 PM
Haladó liberális, nem-gój, felvilágosodott láma, bárminek is nevezheted magad, de te Zsidánus (nem hiába érdemeltél ki egy ilyen lényeget átfogó gúny nevet részemről) továbbra is egy magyarellenes, idegenekkel (főleg magyar fóbiában szenvedőkkel) barátkozó bohóc vagy. Alig tudsz helyesen írni angolul (tényleg minek írsz ide, ha ennyire nem megy ez a nyelv neked?), de még neked van mindig pofád, hogy lemongolozd a magyarokat, ugyan azokat a hamis, rosszindulatú érveket használván, mint a területeinket megszállás alatt tartó rabló nemzetek.

Teljesen nem ismersz engem, de azt feltételezed, hogy valami tini vagyok, csak hogy egy "tizenéves fickó", mint magam mégis hogyan teljesíthettem egy mesterképzést? De te vagy a megmondó ember, csak olyan keveset tudsz öreg, hogy észre sem veszed.

Ja, meg a cigány zene imádata az tényleg egy igazi "fehér európai" elméhez illeszkedik (ne viccelj már!)

Arrow Cross
11-17-2011, 04:50 PM
Ami engem illet, az antró-fétisizmus a legteljesebb mértékben hidegen hagy, nem azért vagyok itt, hogy a koponyám tipológiai fajtájából vonattassak le mélyremenő következetéseket. A meta-etnikumom is csak azért az, ami, mert mint a legtöbb magyarnak, nekem sincs a leghalványabb gőzöm sem róla, tehát a magyarság eredetére vonatkozó teóriák közül kiválasztottam egyet. Majdhogynem lényegtelen. Tudod, a hollywoodi mesefilmekben szereplő, ordas eszméket valló karszalagos csúnyabácsikkal ellentétben a legtöbben fel tudják vállalni anélkül a nemzeti szocializmust, hogy miniatűr vérségi kérdéseken obszesszálnának. Ez sosem volt magyar hagyomány.

Ugyanakkor tetszik vagy sem, Ázsiából érkeztünk, legyen az az Urál-hegység, vagy délebbi területek (azért a Sumér Birodalom ténylegesen is Árpádházi Daka József trónigényével van egy realitási szinten), és bár genetikailag már csak alig, kulturális szempontból mindenképpen egyfajta idegen, kívülálló nemzetet képezünk - szemben a többezer éve itt dekkoló "homoknigger" görögökkel, vagy olaszokkal. Legyünk büszkék erre az egyediségünkre, ezért sem érdemes felvenni a szőröstalpúak mongólozását, én csak mosolygok rajta. Már csak egy szlovák kellene ide, azokon a szerencsétleneken aztán kabaré estet lehet tartani.

Egyébként igen, arrogáns fasz vagyok, de a maximalizmusom eddig mindig a hasznomra vált. Ezután is így lesz.

Sylvanus
11-17-2011, 08:13 PM
http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0810/grammar-nazis-cubby-demotivational-poster-1225427917.jpg

Kíváncsi lennék, hogy milyen mesterképzés az, ahol ilyen setét parasztokat termelnek ki. Talán vmelyik a kismillió megélhetési főiskola közül? Azért legalább Arrow Crosson látszik, hogy vagy a kora, vagy a műveltsége, esetleg mind a kettő hatására épkézláb módon tud fogalmazni.

Komolyan beszarok rajtatok és a képzelgéseiteken. Ugyanakkor mégsem mondanám kirívónak, mert a többség még csak el sem jut a netig a tévé elől. Na ezért tart itt ez az ország. Akár még azt is mondhatnám, hogy vicces olvasni a seggségeiteket.

Már miért zárná ki a származásom és a biológiai tudatosságom azt, hogy idegen népek kultúráját élvezném? Én nem dugom őket, mint oly sokan a nagy magyarok közül! Hogy plö Torockai Laci szőröstalpú feleségéről nem is beszéljünk. Na ennyit a következetességről. Tudod ám, hogy ezek plö végső soron szemita betűk, amivel itt mérgezed az étert? Akkor inkább ne is használd őket. Vagy majd gyorsan csinálsz egy elméletet, hogy az atlantiszi kecsua indián suméroktól vannak a latin betűk. Na kb, ez a szint felétek.

Amúgy meg mi másért jár ide az ember, mint eszmét cserélni antro témáról egy olyan helyen, ahol nem bannolnak ki a gecybe, ha leírom a véleményem? Feltehetőleg ha a jó öreg Agrippa nem rugta volna össze port másokkal más helyeken, akkor nem is regeltem volna a sok, önmagát langobárdnak, meg rómainak képzelő füstös cigány közé. Nem is beszélve a sok amcsi faszról, teli olasz felmenőkkel és közben megvannak győzödve önmaguk svéd viking mivoltáról. Epikus hibák. Amúgy meg mi az, hogy antro-fétisizmus? Hát nem az öreg Hájniék nyomták ezt ezerrel? Ha lenne fogalmad, hogy az igazi német nemzeti szocializmus miről is szól, akkor nem köpködnéd ezeket. De te csak ilyen hungarista majom vagy. Ugyanakkor a természet mind a kettő eszmét kiszelektálta, nem véletlenül, ugyanis életképtelenek voltak. Ennyi meg egy bambi. Az már a ti dolgotok, hogy a történelem szemétdombjáról kotortok össze magatoknak világképet, hát egészségetekre. Elidegeníthetetlen jogotok, hogy a fasságaitokban higgyetek és azt hirdessétek. Nem is vagyok híve az Európában egyre több helyen dívó szájkosártörvényektől, én úgy gondolom, hogy aki éces niggerekkel akarja seggbekúratni magát hát az tegye, aki meg letűnt korok lúzereinek egyenruháiban parádézni, az is. Ti már úgysem fogtok itten vizet kavarni, csak arra vagytok jók, hogy legyen kivel a hiradóban a parasztokat ijesztgetni.

Az, meg hogy Arrow Crossnak gőze sincs az eredetéről: hát némi olvasással biztosan lehet rajt segíteni. Esetleg türkörbe kellene nézni és megnézni, hogy Szübötej Baadir vagy egy fehér ember pislant vissza. Pontosan ez a baj, hogy agy nélkül böfögitek vissza az ilyen seggségeket. Az Urálnak meg tudtommal két oldala van és a finn-ugor származás esetében is igen sokan hajlanak az innenső oldalára, mitöbb a Volga vidékére. Csak tudod olvasni kellene és nem csak a Suttogót.

Ugyancsak az olvasás segíthetne azon a problémán, hogy egyesek megütköznek korunk "görög"jeinek lehomokniggerezésén: ezeknek annyi közük van szerencsétlen Agamemnónhoz, mint a vlachoknak Caesarhoz. Külön röhej, amikor egy egy ilyen — az általuk hőn gyűlölt törököktől amúgy elkülönböztethetetlen — dél-balkáni cigány beteszi a fotója mellé Szókratészt, vagy bárki mást és addig szuggerálja magát, amíg már látja is a hasonlóságot. Ezek már nem ugyanazok az emberek, pont hogy a Római Birodalom multietnikális fertője volt, ami a régi latinokat és görögöket eltüntette egy életre és ami ránk is vár. Azok a büszke görögök, digók, spanyolok sokszor jobban tele vannak egzotikus szarral, mint egy random szír vagy örmény. Mert a régi birodalom nagyvárosaiba aztán mindenünnen odakerültek észak-afriakiak, közel-keletiek és igen, fekete-afrikaiak is...

Ebből csak egy kiút van: amit az általatok hőn gyűlölt zsidóság csinál, vagyis összezárni és egymás között házasodni, ennyi. De ti csak a fröcsögő zsidózáshoz vagytok elegek, ahhoz már ne, hogy felfogjátok a zsidóság kollektív zsenialitását, amivel annyi év után még mindig befolyásolni tudja a történelem menetét. És pont erre lenne jó ez a honlap, megtanulni és használni a mindennapokban, hogy ki a közibünk való és ki nem, mert nem telik bele tíz-húsz év és már ott lesznek a tarsolylemezben nyomuló afromagyarok, ahogy manapság ott nyomulnak vöröskabátban és medvekucsmában a négerek a Böske születésnapján. Kulturálisan meg kurvára nem lógunk ki, plö a ruszkik, de akár a balkániak sokkal egzotikusabbak, nem csak a génjeikben.

Ez a nagy megnemértett rátartiság csak a romantikus nacionalizmus terméke, amely nem volt más, mint a jogaikat féltő régi arisztokrácia húzása az udvar ellenében. Miközben meg amúgy németül karattyoltak egymás közül. Nőljetek már fel. Bár vhol nem a ti hibátok, mert iskola/meló mellett szinte lehetetlen akkora anyagot abszolválni és legfőképp újra és újragondolni, hogy átlásson az ember a tengernyi hazugságon.

A miniatűr vérségi kérdés pedig minden leszármazási közösség — így a magyarság — kardinális kérdése marad. Ezzel az erővel akkor tényleg egy néger is lehet ugyanolyan magyar, ha megtanulja a nyelvet és a kultúrát, mitöbb, ha egy magyar nővel nemz gyermeket. Tökig vagytok ellentmondásokkal, aztán meg csodálkoztok, hogy az első szembejövő belpesti értelmiségi leiskolázza a társaságot, már ha szán rá időt. De ha magyarság csak ezt tudja kitermelni magából, akkor ugyanúgy megérdemli a pusztulást, mint ahogy azok a nyomorult németek is a sorsukat: a nagy pofájuk, a szép kék szemük és a Hochkulturjuk talán mégsem volt elég a fennmaradáshoz. A természet szelektál és talán meg kellene becsülni, hogy a magyarságnak még mindig adott egy újabb sanszot, de kitudja nem ez lesz-e az utolsó...

A románok/szlovákok meg teljes joggal mongoloznak mindaddig, amíg megannyi nyomorult paraszt hirdeti a magyarság igaz hun származását, miközben az elmagyarosított kunparasztokon kívül (plö Csukás István) itten senki nem jár vágott szemmel, ellenben a románokon viszont igencsak rajtuk hagyták nyomukat a besenyők, kunok, tatárok, gagauzok és a többi...

Aki meg köpködi a cigányzenét, annak feltehetőleg halvány lila dunsztja sincs az autentikus cigányzenéről. Ha valamihez, akkor ehhez igazán értenek, azt be kell látni. Csak nem lehet mindegyiknek hegedűt adni. Továbbá teszek mellé be igazi magyar zenét is, mert az sem ám a Zsárpátiában és hasonló populáris hányadékokban merül ki, az Oi pedig akkor sem lesz magyar, ha vitézkötéses farmerben áll ki az énekes és népdalokat ad elő. Nem is értem, miért érzem úgy, hogy az eredeti magyar népdalok hallgatása egyik elbaszott nagy magyar repertoárjába sem tartozik bele...

xYHdWcgVPb4
_n75BxdB6Zs

Arrow Cross
11-17-2011, 10:16 PM
Érdekes értékrend egy "környezetvédő libertariánustól", dehát ne kasznizzunk be senkit; ugyankkor attól tartok, az LMP programjában nem kevesebb, hanem több szabadon becsángáló és magyar nőkkel fajtalankodó szub-szaharai emberállat szerepel a jelenlegi helyzethez képest.

Az úgynevezett szélsőjobboldaltól lehet félni, lehet rá köpködni, lehet életképtelennek tekinteni annak ellenére, hogy anno nem omlott össze, hanem csak a fél világ együttes katonai ereje volt képes legyőzni, de a kőkemény tényekkel nem lehet mit kezdeni; Európa minden egyes országában rohamosan növekvő számban elégelik meg az emberek ezt a demokrácia nevezetű aberrált förmedvényt, ezt a bukott ókori kísérletet, amely remélhetőleg idővel ismét kísértet lesz.

De rendben, tisztázzuk az ellentmondásokat. A vér és a faj igenis számít; nem fogsz találni senkit a magunkfajták közül, még egy lájtos kis jobbikos anyukát sem, aki ne förmedne el egy afrikai Untermensch és a "magyar" szajhája babakocsis parádéján. Ha ilyesmire keresel toleranciát, nézz körül az ír "hazafiak" portáján, akiknél a katolikus nigger kívánatosabb a protestáns britnél.

Mi a helyzet tehát a fajon belüli, etnikai keveredéssel? Ezeregyszáz esztendő után csak a Kárpát-medencében, mégis mi a frászt akarjunk mi megőrizni? Nem ellentmondás, hanem realitás levenni erről a fókuszt. Valahol nyilván meg kell húzni a határt, de azon belül az európai fehér népek javának egyedei asszimilálhatóak a magyarságba. A nemzettudat adta ennek a népnek mindig is azt az erőt, azt a makacs elszántságot, amivel a történelem viharait nemcsak átvészelte, de bátran, hősiesen ellenük is veselkedett.

Végezetül egyet kell hogy értsek a zsidóság értékelésével. Valóban egy páratlanul szívós, intelligens, összetartó és ravasz népről van szó, nem is csoda, hogy ezen kvalitásokkal évezredeket vészeltek át.
Az egyetlen probléma velük, hogy a halálos ellenségeink.
Az általuk bajnokolt szellemi irányzatok és politikai-társadalmi-gazdasági métely felfalja azt a Fehér Európát, ami állítólag Sylvanusnak is fontos. Van épp elég hasznos idiótájuk és szűklátókörű, zsebtömködő gójuk mára, de a modern, liberális demokráciák és vadkapitalizmus hajtómotorja, ha úgy tetszik, a lelke mindig is a zsidóság volt.

Nyilvánvalóan nem utcai hőbörgéssel fogjuk őket legyőzni, hanem a saját fegyvereikkel, amelyekhez tudás kell, megfontoltság, befolyás, manipuláció és pénz. Azt mondod, ellentmondás? Azt mondom, a cél szentesíti az eszközt. A nemzeti oldal nem engedhet meg magának egy második fatális vereséget. Ha így történne, üdvözöld az új szomszédodat, Hakunamatata Elemér szabadúszó vállalkozót.

Sagitta Hungarica
11-18-2011, 03:31 PM
Az, hogy egy belpesti zsidó vagy, és "értelmiséginek" tartod saját magad nem változtat semmit azon, hogy továbbra se vagy ennek a nemzetnek a tagja. Persze, ahelyett, hogy hálás lennél azért, hogy fajtád minden tudást tőlünk sajátított el, a mi nyelvünkön, a mi iskoláinkban és egyetemeinkben nevelkedtetek, te jössz ide ócsárolni mindent ami magyar hagyomány és ősi érték.

Nekem amúgy nincs közvetlenül bajom a zsidókkal, csak az a helyzet, hogy sok zsidónak baja van nemzetemmel. És tanulni kell már végre a történelmünkből: ha hagyjuk őket boldogulni (ami mindig a magyarság elnyomásában nyilvánul meg), akkor már nem is kell magunkat magyarnak hívni, hiszen a magyar szinonima a szabadságra. Határozottan helyükre kell igazítsuk őket (bezzeg azok akik összeesküdnek Magyarország ellen). Vessétek végre a fejetekbe: a Kárpát Medence magyar Ugar, nem Júdea!