PDA

View Full Version : Classify these vocational school students from Miskolc



Hungarian_master
04-10-2022, 09:30 AM
I made a thread about the Jesuit High School students, who are came from upper-middle class:
https://www.theapricity.com/forum/showthread.php?361578-Classify-and-rank-these-Hungarian-students-from-Miskolc-NE-Hungary

But these guys from the Vocational School of Vasgyár:
https://magyarjelen.hu/wp-content/uploads/2020/01/miskolc3-1536x864.jpg

In the vocational schools generally the students are from the working class or the under class, thus, the proportion of Gypsies is overrepresented among them (additionally, NE Hungary have a large Gypsy/Romani community, which is why this region of Hungary is quite infamous).

Mortimer
04-10-2022, 09:45 AM
Yes almost all seem to be gypsies or majority of them i think they look heavily indo melanid

Hungarian_master
04-10-2022, 09:49 AM
deleted

Hungarian_master
04-10-2022, 09:50 AM
Yes almost all seem to be gypsies or majority of them i think they look heavily indo melanid

The majority of them are Gypsies, but four guys are ovibiously non-Gypsies:
https://www.theapricity.com/forum/attachment.php?attachmentid=113372&d=1649584151

Benyzero
04-10-2022, 11:12 AM
Szép csoport, tele jóképességű fiatalokkal. Melyik vagy te fiam? Megboxoltál velük már a jó helyért gondolom.

Hungarian_master
04-10-2022, 11:36 AM
Szép csoport, tele jóképességű fiatalokkal. Melyik vagy te fiam? Megboxoltál velük már a jó helyért gondolom.

Semmelyik! XD

Én nem a Vasgyári Szakmunkásképzőben jártam, hanem a Jezsuba.

Gergő Marosvári
04-10-2022, 01:05 PM
I made a thread about the Jesuit High School students, who are came from upper-middle class:
https://www.theapricity.com/forum/showthread.php?361578-Classify-and-rank-these-Hungarian-students-from-Miskolc-NE-Hungary

But these guys from the Vocational School of Vasgyár:
https://magyarjelen.hu/wp-content/uploads/2020/01/miskolc3-1536x864.jpg

In the vocational schools generally the students are from the working class or the under class, thus, the proportion of Gypsies is overrepresented among them (additionally, NE Hungary have a large Gypsy/Romani community, which is why this region of Hungary is quite infamous).

ezt ugye te sem gondoltad komolyan... xDDDDDDDDDDD
(így kell építeni a megye imázsát)

Hungarian_master
04-10-2022, 02:43 PM
ezt ugye te sem gondoltad komolyan... xDDDDDDDDDDD
(így kell építeni a megye imázsát)

Én abból indultam ki, hogy olvastam Blondie régebbi írásait az északkelet-magyarországiakról. Ő azt tartja az itteni magyarokról, hogy totál elcigányosodtak, átvették a cigányok gettós kultúráját és stílusát. A borsodi magyarok szerinte sokkal primitívebbek, mint az ország más részein élők.

Hát, ez elég sértő tőle. Annak ellenére, hogy liberális, elfogadó embernek tartja magát, mégis megbánt ezzel rengeteg Borsodban, Hevesben, Szabolcsban és Nógrádban élő magyart.

Ezzel a threaddel tulajdonképpen gesztust akartam neki tenni! :D

Benyzero
04-10-2022, 03:13 PM
Yes almost all seem to be gypsies or majority of them i think they look heavily indo melanid

They are reddish

Hektor12
04-10-2022, 07:44 PM
Classifying is too hard with this pic. But i see a few North Pontids and at least 1 gorid.

Erronkari
04-10-2022, 07:54 PM
The majority of them are Gypsies, but four guys are ovibiously non-Gypsies:
https://www.theapricity.com/forum/attachment.php?attachmentid=113372&d=1649584151

1- North Pontid + sligh Norid
2- Mainly NeoDanubian
3- Pontid + something more (Some CM type probably)
4- North Pontid / East Nordid intermediate

Gergő Marosvári
04-10-2022, 08:08 PM
Én abból indultam ki, hogy olvastam Blondie régebbi írásait az északkelet-magyarországiakról. Ő azt tartja az itteni magyarokról, hogy totál elcigányosodtak, átvették a cigányok gettós kultúráját és stílusát. A borsodi magyarok szerinte sokkal primitívebbek, mint az ország más részein élők.

Hát, ez elég sértő tőle. Annak ellenére, hogy liberális, elfogadó embernek tartja magát, mégis megbánt ezzel rengeteg Borsodban, Hevesben, Szabolcsban és Nógrádban élő magyart.

Ezzel a threaddel tulajdonképpen gesztust akartam neki tenni! :D

Csak sajnálni tudom az ilyen embert... Undorító, szégyenteljes viselkedés, szégyellje el magát és kérjen bocsánatot tőlünk.
Mert aztán ő igen a tiszta árja fehér ember, mi borsodiak meg mind romák vagyunk.
Á, hagyjuk is...

Hungarian_master
04-10-2022, 09:22 PM
Csak sajnálni tudom az ilyen embert... Undorító, szégyenteljes viselkedés, szégyellje el magát és kérjen bocsánatot tőlünk.
Mert aztán ő igen a tiszta árja fehér ember, mi borsodiak meg mind romák vagyunk.
Á, hagyjuk is...

Hát, tényleg gusztustalan tőle, hogy így vélekedik rólunk!

Ő az olyan szegény, alsó osztályhoz tartozó magyarokból indul ki, akik a cigányok között nőttek fel és átvették a viselkedésüket, stílusukat és keverednek velük. Egyesek az ilyen magyarra már "fehér cigányként" tekintenek.

Lehet, hogy itt, Északkelet-Magyarországon több az ilyen asszimilálódott magyar, mint az ország más részein (hiszen itt a legnagyobb a romák aránya Magyarországon), de azért ne általánosítson! Én és Te biztos, hogy nem vagyunk Blondie "tipikus borsodijai".

Hungarian_master
04-10-2022, 09:24 PM
1- North Pontid + sligh Norid
2- Mainly NeoDanubian
3- Pontid + something more (Some CM type probably)
4- North Pontid / East Nordid intermediate

And the rest?

Erronkari
04-10-2022, 09:27 PM
And the rest?

Most of them look with some indobrachid and weddoid contribution.
Some look very romani, others mix central euro+rom

Blondie
04-10-2022, 11:18 PM
Én abból indultam ki, hogy olvastam Blondie régebbi írásait az északkelet-magyarországiakról. Ő azt tartja az itteni magyarokról, hogy totál elcigányosodtak, átvették a cigányok gettós kultúráját és stílusát. A borsodi magyarok szerinte sokkal primitívebbek, mint az ország más részein élők.

Mielőtt teljes tombolásba kezdtek, idézzük már pontosan ahol ezt mondtam.

Blondie
04-10-2022, 11:20 PM
Csak sajnálni tudom az ilyen embert... Undorító, szégyenteljes viselkedés, szégyellje el magát és kérjen bocsánatot tőlünk.
Mert aztán ő igen a tiszta árja fehér ember, mi borsodiak meg mind romák vagyunk.
Á, hagyjuk is...

Tudod idézni ahol azt mondtam hogy a borsodi magyarok cigányok? Várom tőled is.

Benyzero
04-11-2022, 10:01 AM
Mielőtt teljes tombolásba kezdtek, idézzük már pontosan ahol ezt mondtam.

Az ügyvéd figyeld, nem látott nem mondott és nem hallott semmit xd

Benyzero
04-11-2022, 10:04 AM
Tudod idézni ahol azt mondtam hogy a borsodi magyarok cigányok? Várom tőled is.

Rugos beke ezennel vajda jogával élve kitagad a környékről

Blondie
04-11-2022, 10:27 AM
Rugos beke ezennel vajda jogával élve kitagad a környékről

Várjál mindjárt te is kapni fogsz ezért :D

Universe
04-11-2022, 10:31 AM
Blondi ha tehetné, szerintem lebombázná egész alföldet + északkelet magyarországi régiót.

Blondie
04-11-2022, 10:41 AM
Blondi ha tehetné, szerintem lebombázná egész alföldet + északkelet magyarországi régiót.

Hogyne, holnap indul a hadművelet ebéd után.

Blondie
04-12-2022, 03:15 AM
Még mindig várom am ezeket az idézeteket :)

Van egy kék tó Borsodban, ha beleteszem lehűti a lábamat, de szájbergyerek kérjél bocsánatot, mert nem mutatom meg a kacsámat ott, megbántottál szájbergyerek... :(

Hungarian_master
04-12-2022, 12:12 PM
Még mindig várom am ezeket az idézeteket :)

Van egy kék tó Borsodban, ha beleteszem lehűti a lábamat, de szájbergyerek kérjél bocsánatot, mert nem mutatom meg a kacsámat ott, megbántottál szájbergyerek... :(

Ha majd ráérek, mivel még szakdolgozatot írok.