PDA

View Full Version : Bačena bomba na popularni ugostiteljski objekt Jež u Sarajevu



Rastko
05-12-2013, 09:16 PM
Krvi ti,ovdje sam izlazio.

Al' dobro na prvu se vidjelo da je klub u najmanju ruku "sumnjiv".

Likovi celavi,debelih sija,pistolj za pasom.Cure hah,drama.

Balkanicus vulgaris.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bacena-bomba-na-popularni-ugostiteljski-objekt-jez-u-sarajevu/677345.aspx?mobile=false

Hurrem sultana
05-13-2013, 11:31 AM
Uff tu izlaze neki moji poznanici

Rastko
05-13-2013, 01:26 PM
Uff tu izlaze neki moji poznanici

Ja bih takve klubove ukinuo.

Mogu mislit kako se ti likovi spremaju za izlazak.

''Mobitel-tu.
Novci-tu.
Dokumenti-tu.
Frizura-na mjestu.
Pištolj-tu.
Bomba-spremna.''

Sultan Suleiman
05-13-2013, 02:59 PM
Bombu bacili na Jež?

Nikako to nisam mogao predviditi... :rolleyes:

sido
05-13-2013, 04:40 PM
"Dobri" momci tamo izlaze :D

Bosnjakinja
05-13-2013, 07:02 PM
U Jez izlazi samo sljam sljamova...mjesavina kriminalaca i njihovih slihtara i sponzorusa. Cudi me da se najvece muslimanke foruma druze sa takvima. Ali eto, jos jedan dokaz (pored Arduane) koliko je poboznost Bosnjaka plitka.

Rastko
05-13-2013, 07:18 PM
U Jez izlazi samo sljam sljamova...mjesavina kriminalaca i njihovih slihtara i sponzorusa. Cudi me da se najvece muslimanke foruma druze sa takvima. Ali eto, jos jedan dokaz (pored Arduane) koliko je poboznost Bosnjaka plitka.

Ma primjeti se...

Nostalgija je ok klubić.

Poslovično Sloga,jedino smo imali manji incident tamo momak,inače Ultras Mostar,poveo neke pjesmuljke i tako.P'jana posla.

Bosnjakinja
05-13-2013, 07:23 PM
Ok su Sloga i Nostalgija, dodala bih i Coloseum. tamo cesto budu dobre svirke. Ali ubjedljivo najljepse mjesto za izlaziti u SA je https://www.facebook.com/4SobeSafije.

(za nas koji nismo ono klasicni partijaneri)

Ostalo je sve 'nako...Ort, Cheers, City Pub, City Lounge...svugdje isto.

Rastko
05-13-2013, 07:28 PM
Ok su Sloga i Nostalgija, dodala bih i Coloseum. tamo cesto budu dobre svirke. Ali ubjedljivo najljepse mjesto za izlaziti u SA je https://www.facebook.com/4SobeSafije.

(za nas koji nismo ono klasicni partijaneri)

Ostallo je sve 'nako...Ort, Cheers, City Pub, City Lounge...svugdje isto.

Je,pa vidim to neko finije mjesto.Neno Belan i slično :laugh:.

A onda dođeš u Gaudeamus u Poššju Sandra Afrika,sada u subotu sam rezerviro stol za Jovana Perišića,ma show.

Bosnjakinja
05-13-2013, 07:30 PM
:lol: Ma ima toga i previse u SA. Vjeruj mi. Jez je super kakvi su Bazeni recimo :)

Hurrem sultana
05-13-2013, 07:32 PM
U Jez izlazi samo sljam sljamova...mjesavina kriminalaca i njihovih slihtara i sponzorusa. Cudi me da se najvece muslimanke foruma druze sa takvima. Ali eto, jos jedan dokaz (pored Arduane) koliko je poboznost Bosnjaka plitka.

To ti nesto meni?

Bosnjakinja
05-13-2013, 07:32 PM
I sido.

Rastko
05-13-2013, 07:34 PM
:lol: Ma ima toga i previse u SA. Vjeruj mi. Jez je super kakvi su Bazeni recimo :)

Ma posto sam indiferentan što se toga tiče,muzika k'o muzika.Nije ni toliko loše.

Aaa bazeni kad sam ja bio su bili zatvoreni,a svi su mi se kurčili kako su bili :(

Ali viđu plakate,obećavajuće najave :laugh:

Bazeni su ispod Hotela Saray,jelde?Kraj one luđačke magistrale...

Hurrem sultana
05-13-2013, 07:35 PM
Ma posto sam indiferentan što se toga tiče,muzika k'o muzika.Nije ni toliko loše.

Aaa bazeni kad sam ja bio su bili zatvoreni,a svi su mi se kurčili kako su bili :(

Ali viđu plakate,obećavajuće najave :laugh:

Bazeni su ispod Hotela Saray,jelde?Kraj one luđačke magistrale...

ne smeta ti vise onaj cultural shock :D

Hurrem sultana
05-13-2013, 07:36 PM
I sido.


Pa vecina izlazi na takva mjesta,ja nisam nikad bila,ali znam one koji idu,znam i one koji su bliski s glavnim u Jezu lol

Bosnjakinja
05-13-2013, 07:37 PM
Da, na Bentbasi...

Evo mozes u linku procitati sta kaze par tvojih Hrvata o Bazenima :lol:

http://www.tripadvisor.ca/Restaurant_Review-g294450-d739363-Reviews-Bazeni-Sarajevo_Sarajevo_Canton.html

Rastko
05-13-2013, 07:37 PM
ne smeta ti vise onaj cultural shock :D

Šok je naravno prisutan,nije nužno loš ili dobar.

Prisutan je.

Hurrem sultana
05-13-2013, 07:41 PM
Šok je naravno prisutan,nije nužno loš ili dobar.

Prisutan je.

:D