PDA

View Full Version : Kaj vam je najbolj in najmanj všeč v Sloveniji?



Arbërori
06-16-2013, 11:37 AM
No, da malo poživimo ta del foruma. :)

Obožujem Slovensko mentaliteto najstnikov in na to ne mislim na une bedake na Metelkovi, vendar na razposajenost, veselje, uživanje in humor večina Slovenske mladine.

Najmanj všeč pa mi je seveda naša Slovenska politika...

Pa vam?

Permafrost
06-16-2013, 12:10 PM
Najmanj ušeč: pouna je hrvatov, srbov, busancev, albancev ter ustalih

Najbolj ušeč: še niste usi prišli v našo nesrečno državo...

meAyin-sixteen
06-16-2013, 12:26 PM
Najmanj ušeč: pouna je hrvatov, srbov, busancev, albancev ter ustalih

Najbolj ušeč: še niste usi prišli v našo nesrečno državo...


Ce imas v kuhinji polno misk, pa se jih ne mores sam znebiti, poklices na pomoc tistega, ki je dovolj motiviran, da jih bo neskoncno dolgo cakal pred luknjo. Torej se, ce hoces omejiti vpliv Srbov, ki so najbolj potentni in predrzni balkanci tukaj, obrnes na Albance, ki so njihov naravni sovraznik.

Ravnotezje vedno izhaja iz tega, ki na vago daje utezi, ne iz utezi samih...

Arbërori
06-16-2013, 06:41 PM
Ce imas v kuhinji polno misk, pa se jih ne mores sam znebiti, poklices na pomoc tistega, ki je dovolj motiviran, da jih bo neskoncno dolgo cakal pred luknjo. Torej se, ce hoces omejiti vpliv Srbov, ki so najbolj potentni in predrzni balkanci tukaj, obrnes na Albance, ki so njihov naravni sovraznik.

Ravnotezje vedno izhaja iz tega, ki na vago daje utezi, ne iz utezi samih...

To je dejansko ful dober nasvet. Večina Albancev, ki jih osebno poznam, so delavni, integrirani in uspešni. Žal nemorem povedati enako za ostale manjšine, razen Madžarske in Italjanske seveda. :)

Szegedist
06-16-2013, 06:46 PM
Ko sem iskal po slovenskih demografijo, sem videl, da je veliko ljudi emigriral v vaši državi. So samo z Balkana, ali Afriki, Aziji?

Arbërori
06-16-2013, 06:48 PM
Ko sem iskal po slovenskih demografijo, sem videl, da je veliko ljudi emigriral v vaši državi. So samo z Balkana, ali Afriki, Aziji?

Kako si smešen. :lol: Večina je z Balkana, maš pa tudi par Afričanov (prodajajo neke njihove vudu zadeve) in par Azijcev (vodijo te Kitajske restavracije).

Nažalost, so mulati dokaj zaželjeni...

Permafrost
06-16-2013, 07:30 PM
Ravnotezje vedno izhaja iz tega, ki na vago daje utezi, ne iz utezi samih...

.. potem bi najlažje blo pupolnuma udstraniti uteži s vage, sene strinjaš? Manj skrbi pokle :D

Sicer sm razumu to ustalo, čeprav ti neprestano rabš nekere alegorije... tkou da js te lahku ne pugruntam vedn :P


Ko sem iskal po slovenskih demografijo, sem videl, da je veliko ljudi emigriral v vaši državi. So samo z Balkana, ali Afriki, Aziji?

Mainly from the Balkans, but it could get worse. IMO it would be wise to make Slovenia's economy as shitty as possible, so only patriotic people start living there.

Fortunately the politicians are helping in this regard xD