Results 1 to 4 of 4

Thread: Politika

  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Last Online
    02-19-2020 @ 11:36 AM
    Location
    Hungaristan
    Ethnicity
    Proud citizen of Hungaristan
    Country
    Hungary
    Politics
    Pro-Circumcision, Gorid Nationalism
    Hero
    Ultra
    Religion
    Anti-Antimage
    Gender
    Posts
    9,325
    Thumbs Up
    Received: 5,960
    Given: 9,127

    1 Not allowed!

    Default Politika

    Most olvastam az egyik thread-ben hogy ketten is kritizáltátok a jelenlegi kormányt. Pontosan mi nem szimpi bennük? Mit kellene máshogy csinálniuk szerintetek? Melyik párt lenne alkalmasabb a kormányzásra?

  2. #2
    Veteran Member magyar_lány's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Last Online
    Today @ 12:10 AM
    Ethnicity
    Hobbit
    Country
    Belize
    Region
    Hawaii
    Hero
    myself
    Relationship Status
    In a relationship
    Age
    1
    Gender
    Posts
    1,221
    Thumbs Up
    Received: 1,561
    Given: 5,404

    2 Not allowed!

    Default

    Az árak elképesztő mértékben nőnek, hiába emelkedik a fizetés, családom, rokonok meg ismerőseim 90%-a még sosem volt ilyen csóró. Munkahelyeket ígért, de egyeseknek jó, ha közmunka jut. Szóval a közmunkát átszervezték, és inkább néhány helyen kirúgják a dolgozót, és alkalmazzák közmunkásként, mert úgy olcsóbb. A tanár maga veszi a függönyt a tanterembe, sokszor maga festi a termet, saját pénzen fénymásol meg még sok minden. Megbecsülés semmi. Ha kórházba kerül az ember, és ott rosszul lesz, mire találnak orvost, addigra már a beteg szíve felmondta a szolgálatot. Van ahol kb. egy emeletre egy orvos jut, és apám találkozott kb. egy héten egyszer velük, míg bent volt. A legtöbben már kimentek külföldre, a környékünkre is jött egy arab radiológus. Mindenhová a saját embereit ülteti a kormány, pl. Áder Jancsi . Normális párt? Nem tudom, kire fogok szavazni, mert egyiket se lehet komolyan venni, de majd megnézem, mi a Momentum programja. Ez csak az én szubjektív véleményem, senki se sértődjön meg rajta.
    .

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Last Online
    06-18-2021 @ 11:02 AM
    Meta-Ethnicity
    Slavic
    Ethnicity
    ХоХоL
    Country
    Ukraine
    Politics
    sometimes
    Religion
    far eastern ortodox
    Gender
    Posts
    9,495
    Thumbs Up
    Received: 8,686
    Given: 9,316

    0 Not allowed!

    Default

    the general sponsor of the thread is nbh

  4. #4
    Senior Member Videx's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Last Online
    11-01-2021 @ 05:58 PM
    Ethnicity
    Hungarian
    Ancestry
    Western Transdanubia - Hungary, Austria, Croatia
    Country
    Hungary
    Gender
    Posts
    791
    Thumbs Up
    Received: 1,356
    Given: 1,034

    0 Not allowed!

    Default

    Nekem az nem szimpi, hogy hihetetlenül képmutatóak, és hülyeségekre költik a pénzt, ahelyett, hogy valami normálisat fejlesztenének. Most komolyan kinek kell Felcsúti kisvasút, vagy stadion? Olyan kezd lenni az ország vezetése, mint valami családi vállalkozás az Orbán és családja/baráti köre javára. A sorosozás pedig már olyan mint valami örültnek a megszállottsága. Röhejes az egész, nekem egy komoly kormány kell, nem ilyen.
    Az adókedvezmény csak a családosoknak segít, másnak nem. Lakást/házat venni lehetetlen olyan árak vannak, legalábbis a fővárosban.
    Munka szerintem van elég Budapesten, de azt tudom a vidék az kb. halott. Van pár város ami még elmegy, de azon kívül halott. Vas megye szerintem háromnegyede kint dolgozik Ausztriában.

    Nem szeretem az MSZP-t sem, és soha nem tudnék bennük sem megbízni. Jelenleg tanácstalan vagyok. Én vagy középnek vagy jobboldalinak tartom magam, ha kéne választani, de nem vagyok konzervatív.
    Az EU-t pedig jónak tartom, de félek a mélyebb integrációtól, mert az igenis teljesen elkötelez, és a nyugat függésébe helyezi az országot. Viszont az is tény, hogy jobban szeretném ha az EU felé haladnánk, és nem Putinnal jópofiznánk....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •