View Poll Results: Should Hungary be partitioned between its neighbors?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Yes

    0 0%
  • No

    13 100.00%
Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 31 to 34 of 34

Thread: Should Hungary be partitioned between its neighbors?

  1. #31
    Islero Duffmannn's Avatar
    Join Date
    Aug 2018
    Last Online
    01-05-2024 @ 11:13 AM
    Ethnicity
    CUCARACHA
    Country
    Liechtenstein
    Taxonomy
    CUCARACHA
    Gender
    Posts
    5,538
    Thumbs Up
    Received: 3,395
    Given: 890

    0 Not allowed!

    Default

    Yes.

    And I would be the ruler of "Balaton Lake republic"

  2. #32
    Veteran Member
    Join Date
    Apr 2018
    Last Online
    Today @ 06:25 AM
    Ethnicity
    **
    Ancestry
    **
    Country
    Fiji
    Taxonomy
    **
    Gender
    Posts
    9,900
    Thumbs Up
    Received: 9,945
    Given: 12,164

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Bullet View Post
    Te csak ne osztogassad el idegeneknek az országot, te kis kunsági etnikumú!
    Nem osztogatom az országot és nincs kunsági etnikum: https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar...zetis%C3%A9gek. Népszámláskor egyszerűen nincs ember aki így határozná meg magát, hogy kun. Menj el az alföldre és mondd nekik hogy ők nem magyarok, majd jól kiröhögnek.
    Te találtad ki hogy van ilyen etnikum Mo.-n hogy legyen mivel magyaráznod a swarthy küllemű magyar embereket.

    Viszont te a román/szerb stb nacionalisták alá adod a lovat amikor olyan hülyeségeket mondasz hogy az alföld (magyarország területének több mint fele!) nem magyar. Majd ha jön egy másik világháború, mit szólnál ha rád hivatkozva osztanák fel az országot? Hisz úgyse magyarok laknak az alföldön hanem magyarul beszélő szerbek, ÉK-en szlovákok laknak stb stb... A román ixulescu egyik thread-ben a szokásos marhaságaidra reagálva félig viccelődve írta hogy ha tényleg ennyire nem magyar Magyarország lakossága akkor Romániának joga van elcsatolnia Mo. bizonyos részeit

    Dehogy Budapest adja a legtöbb kivándorlót. A mese valójában leggyakrabban arról szól, hogy az elmaradott pusztai álfődrű a bunkó paraszt gyerek , (vagy a proletár fiú É-K Magyarországról) összegyűjti a pénzt fűmegy Pöstre szerencsét próbálni. Azonban a magas albérletárak miatt pár év után rájön, hogy képtelen egyről a kettőre jutni, és a kivándorlásban találja meg az egyetlen lehetséges megoldást. Statisztikailag pár év után már egy "pesti" kivándorlásáról beszélhetünk, pedig mondjuk alföldi parasztgyerekként (bugris) nőtt fel az illető...
    Ezt is gondolom csak úgy kitaláltad anélkül hogy valamivel alá tudnád támasztani (ahogy szokásod)

    Miért írod ezt ilyen bugyuta akcentussal? A székelykéidre sokkal jellemzőbb hogy gagyi akcentussal beszélik a magyart. Sokszor nem hogy akcentussal beszélnek hanem keresik a szavakat, nehezen megy nekik hogy kerek egész magyar mondatokat mondjanak. Várom a napot amikor jön egy balos kormány ami nem fog minden évben eldobálni több tíz milliárdot a magyarországi adófizetők pénzéből a magyarországon megszokotthoz képest furcsa kinézetű meg furcsán beszélő székelyeidre meg egyéb külhoni magyarokra.

    Áderről nem olvasod el a linket amit küldtem, és nem reflektálsz rá, kerülöd mint a forrókását...
    Megnéztem még tegnap. Nem kommentáltam mert nem volt jelentősége.

    Egyébként abban sem vagyok biztos, hogy zsidó vezetéknév az Áder. A wikipédiát bárki szerkesztheti, azon se lennék meglepve ha pont te editelted volna.

    Ha forebears.io weboldalon utánanézel az Áder vezetéknévnek, akkor láthatod hogy Franciaországban/Németországban/Észtországban sokkal gyakaribb vezetéknév az "Ader" mint Izraelben. Eléggé elterjedt az egész világon a név, megtalálható Észak Afrikában, Nigériában, Szomáliában, Argentínában stb, ezeken a helyeken gyakrabban előforduló név mint Izraelben. Görgess le itt: https://forebears.io/surnames/ader. Ez azért eléggé árnyalja a képet. Ha rákeresel egy tipikus zsidó családnévre pl. "Goldman" vagy"Kahn" akkor ugyanez az oldal Izraelben mutatja a legnagyobb gyakoriságot.

    Az is lehetséges(sőt nagyon valószínű) hogy mint sok más vezetéknév, az Áder egyszerre több etnikumban is fellelhető. Ezt támasztja alá az Oxford University Pressből kiragadott részlet: https://www.ancestry.com/name-origin?surname=ader.

    Nem értem hogy Áder név állítólagos származása mit változtat bármin is azok közül amit mondtam.
    Én csupán arra hívtam fel a figyelmed hogy az egyik thread-ben azt állítottad hogy GYMS megyében az osztrák határhoz közel lévő települések a "igazmagyarok" fellegvára, a másik threadben (pár óra különbséggel) meg már azt állítottad hogy Csorna egy szlovák város. Az a Csorna ahova Áder valósi és GYMS megyében található, az osztrák határhoz közel. Csornán egyébként nem vallotta senki magát szlováknak a wikipédia szerint.
    Csupán erre az ellentmondásodra hívtam fel a figyelmed, felőlem lehet cigány, svéd, vagy olasz vezetékneve is Ádernek.

    Nagyon "strawman argument" szaga van ahogy erőlteted ezt az Áder históriát.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Straw_man
    https://hu.wikipedia.org/wiki/Szalma...%A9rvel%C3%A9s

    Vicces ahogy ennyire hangsúlyozod ha valakinek zsidó származása (vagy csak zsidó gyanús), miközben a zsidó származású Nobel díjasokkal úgy szeretsz dicsekedni mintha etnikailag magyarok volnának...Teljesen röhejes vagy ahogy magadnak mondasz ellent, nem tudom Feichy hogy tudja elviselni a low IQ viselkedésed.
    Last edited by Universe; 08-12-2019 at 08:39 AM.

  3. #33
    zlatokopka Alenka's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Last Online
    Today @ 02:47 AM
    Ethnicity
    half Persian, half Siamese
    Country
    Slovakia
    Taxonomy
    meow
    Gender
    Posts
    3,999
    Thumbs Up
    Received: 5,508
    Given: 4,494

    1 Not allowed!

    Default

    I can agree with the partition, but only if we get a 46km piece of Balaton coast. That way we get to have a 46km coast not only in the southwest, but also in the northeast of our country. I think that sounds kinda cool. But if we can't get a piece of that lake, then I'm against the idea. The landscape of Hungary is to plain for us, pun intended.

  4. #34
    account terminated.
    Join Date
    Jan 2014
    Last Online
    09-18-2023 @ 03:11 PM
    Ethnicity
    N/A
    Country
    Abkhazia
    Gender
    Posts
    48,374
    Thumbs Up
    Received: 52,721
    Given: 43,625

    0 Not allowed!

    Default

    Stears like to lie, his parents never lived in Budapest

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 62
    Last Post: 07-09-2019, 06:28 PM
  2. Replies: 7
    Last Post: 10-11-2018, 07:43 AM
  3. Draw your own Partitioned Poland
    By Peterski in forum Polska
    Replies: 8
    Last Post: 07-14-2018, 08:46 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 01-01-2017, 07:06 PM

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •