Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 45

Thread: 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü (2019)

Banned
    Last Online
    @
    Ethnicity
    Türk
    Ancestry
    Aegean, Inner Anatolia, Transcaucasia
    Country
    Turkey
    Relationship Status
    Engaged
    7,516
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 8,160
    Given: 3,931

1 Not allowed!

Quote Originally Posted by Balthier View Post
    Siz geri zekalısınız, anti-sjw bok çukurunda iyi eğlenceler. Ha, eğer ki bir gün gelir de insan olmanın nasıl bir şey olduğunu hatırlarsanız diye şuraya bir video bırakıyorum.

Hiçbir bilimsel dayanağı olmayan saçma bir görüş. Tartışmaya bile yeltenmeyeceğim. Faşist zırvası.

Neyden bahsediyorsun?

Sen öyle güzel bir T.C. propagandası ürünüsün ki bunu göremiyorsun bile, resmen ideal insansın, örnek gösterilecek kadar beynin yıkanmış. Sen Türk falan değilsin, sana ve atalarına Türk olmak sonrada öğretilmiştir, sen; asimilasyona uğramış bir Anadolu'lusun bu kadar basit.
    Antifa nedir? Ne değildir, bilgin yok fikrin var, basit bir çomardan fazlası değilsin. Antifa'nın tek ama tek amacı Fasşitlerle; yani, insanı doğuştan gelen özellikleri dolayısıyla ayrımcılığa uğratan kimselerle mücadeledir(AA AMA FAŞİSZMİN SÖZLÜK ANLAMI BU DEĞİL Kİ XDXDXDXD ASKER YÖNETİMİ O SALAK SOLCULAR AHAHAA ÇOK ZEKİYİM BEN AMK XDDDDDDDD). Antifa bir örgüt veya bir kurum değildir, bir politik görüş de pek değildir aslında, antifa bir duruştur, sizin gibi kafayı yemiş faşistlerin anlayacağı türden bir olay değil.

Moron.
    İş hakarete döndüyse ben de birkaç şey söylemek istiyorum.

Siktir olup gittiğin Almanya’da kalmaya devam et çünkü bu kafayla Türkiye’de seni şamar manyağı yaparlar. Bir şey yazacaksan PM at, zırvalarınla böyle anlamlı bir başlığı lekeleme. Utanmadan bir de “İyi bir liderdi, ama” diye başlamışsın İslamcı kesim de aynen böyle başlıyor “saygı duyuyorum, ama”, “sevdiğim yanları var, ama”, hassiktirin oradan.

Banned
    Last Online
    01-20-2021 @ 07:30 PM
    Ethnicity
    Turkish Cypriot
    Country
    Great Britain
    Taxonomy
    East-Med+Armenoid
    2,780
    Thumbs Up
    Received: 1,749
    Given: 711

1 Not allowed!

Siz geri zekalısınız, anti-sjw bok çukurunda iyi eğlenceler. Ha, eğer ki bir gün gelir de insan olmanın nasıl bir şey olduğunu hatırlarsanız diye şuraya bir video bırakıyorum.
    SJW ve komunizmi kanser'dir. bunlar hastalik toplumlar yarat.

Banned
    Last Online
    Ethnicity
    Turkish Cypriot
    Country
    Great Britain
    Taxonomy
    East-Med+Armenoid
    2,780
    Thumbs Up

1 Not allowed!

Quote Originally Posted by itilvolga View Post
    İş hakarete döndüyse ben de birkaç şey söylemek istiyorum.

Siktir olup gittiğin Almanya’da kalmaya devam et çünkü bu kafayla Türkiye’de seni şamar manyağı yaparlar. Bir şey yazacaksan PM at, zırvalarınla böyle anlamlı bir başlığı lekeleme. Utanmadan bir de “İyi bir liderdi, ama” diye başlamışsın İslamcı kesim de aynen böyle başlıyor “saygı duyuyorum, ama”, “sevdiğim yanları var, ama”, hassiktirin oradan.
    komik, sen dedi diger insanarin fikirler saygi goster ama bir insan degisik fikir var sen kizgin oldu. Gormusunuz ne yanlis?

Veteran Member Thracian's Avatar
    Last Online
    Today @ 06:23 AM
    Ethnicity
    Dağlı (Mountaineer)
    Country
    Turkey
    Y-DNA
    R1a-CTS3402
    mtDNA
    R0a1a
    2,513
    Thumbs Up
    Received: 3,337
    Given: 3,930

2 Not allowed!

Hiçbir bilimsel dayanağı olmayan saçma bir görüş. Tartışmaya bile yeltenmeyeceğim. Faşist zırvası.

Neyden bahsediyorsun?

Sen öyle güzel bir T.C. propagandası ürünüsün ki bunu göremiyorsun bile, resmen ideal insansın, örnek gösterilecek kadar beynin yıkanmış. Sen Türk falan değilsin, sana ve atalarına Türk olmak sonrada öğretilmiştir, sen; asimilasyona uğramış bir Anadolu'lusun bu kadar basit.
    Antifa nedir? Ne değildir, bilgin yok fikrin var, basit bir çomardan fazlası değilsin. Antifa'nın tek ama tek amacı Fasşitlerle; yani, insanı doğuştan gelen özellikleri dolayısıyla ayrımcılığa uğratan kimselerle mücadeledir(AA AMA FAŞİSZMİN SÖZLÜK ANLAMI BU DEĞİL Kİ XDXDXDXD ASKER YÖNETİMİ O SALAK SOLCULAR AHAHAA ÇOK ZEKİYİM BEN AMK XDDDDDDDD). Antifa bir örgüt veya bir kurum değildir, bir politik görüş de pek değildir aslında, antifa bir duruştur, sizin gibi kafayı yemiş faşistlerin anlayacağı türden bir olay değil.

Moron.
    Her gun ornekler paylasilan bu sitede hala koru korune sen Turk degilsin asimile edilmis bir Anadolulu demek esas kafa yikanmasidir. Etnik Turklerin hemen hepsinde belirgin Orta Asya mirasi vardir. Hic kimse de baska milletler ile karisildigini inkar etmiyor. Ama hala bu kadar gercege ragmen Turk degilsin demek abesle istigal.

Inactive Account
    Last Online
    03-06-2020 @ 08:45 PM
    Ethnicity
    -
    Country
    Antarctica
    2,986
    Blog Entries
    1
    Thumbs Up
    Received: 2,449
    Given: 2,385

0 Not allowed!

Balthier in a nuthshell:

Banned
    Last Online
    12-21-2019 @ 11:35 AM
    Ethnicity
    Turkomongrel
    Country
    Antarctica
    Taxonomy
    Inceloid
    Politics
    Nationalist Sharia
    Hero
    U.S.A
    Religion
    Progressive Sharia
    Relationship Status
    Incel/Reeee
    681
    Thumbs Up
    Received: 317
    Given: 194

0 Not allowed!

Neyden bahsediyorsun?

Moron.
    Faşizm latince toplamak, demet haline getirmek demektir. Komunizm işçi diktatöryasını savunurken, faşizm, rexism gibi fikirler sınıfları dişli gibi bağımsız şekilde çalışması gerektiğini düşünür. Bu yönden bakınca faşizm aslında Türk solunun ekonomik olarak arzuladığı şey. Kaldı ki faşizm illa gerici olmak değildir. LGBT dostu, sosyal devlet yanlısı bi yönetim de olabilir. Şu bi gerçek ki bi millette ne kadar farklı fraksiyon olursa o kadar gizli tansiyon olur ve bu iyi bir şey değil. Bu yüzden evrilmiş, homojen Japonya, İzlanda gibi toplumlar hep daha huzurlu olacak. Çeşitlilik güç değil çok başlılık, kaos ve sonunda zayıflıktır. Her toplum, her ırk, her insan doğuştan eşit değildir. İnsanın geriye evrilmemesi için mental olarak evrilmiş toplumlar, kendini düşük olanlardan ayırmalı ki sonunda herkes Sahra altı 70-80 IQ kırmalar olmasın. Torunumun, onun torununun benden düşük zekalı olmasını, benden başarısız olmasını, bana hiç benzememesini istemezdim, gen bencildir. İnsan ya evrimde ileriye bi ara geçiş olacak ya da geriye evrilip orada yerinde sayacak. Uzaydan bakarsan dünyanın kaderi bu iki seçenek arasında, başkası yok.

Banned
    Last Online
    12-21-2019 @ 11:35 AM
    Ethnicity
    Turkomongrel
    Country
    Antarctica
    Taxonomy
    Inceloid
    Politics
    Nationalist Sharia
    Hero
    U.S.A
    Religion
    Progressive Sharia
    Relationship Status
    Incel/Reeee
    681
    Thumbs Up
    Received: 317
    Given: 194

0 Not allowed!

double post
    Last edited by Kraftwerk; 11-13-2019 at 09:52 PM. Reason: double post

Banned
    Last Online
    Ethnicity
    Turkish Cypriot
    Country
    Great Britain
    Taxonomy
    East-Med+Armenoid
    2,780
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by Kraftwerk View Post
    Faşizm latince toplamak, demet haline getirmek demektir. Komunizm işçi diktatöryasını savunurken, faşizm, rexism gibi fikirler sınıfları dişli gibi bağımsız şekilde çalışması gerektiğini düşünür. Bu yönden bakınca faşizm aslında Türk solunun ekonomik olarak arzuladığı şey. Kaldı ki faşizm illa gerici olmak değildir. LGBT dostu, sosyal devlet yanlısı bi yönetim de olabilir. Şu bi gerçek ki bi millette ne kadar farklı fraksiyon olursa o kadar gizli tansiyon olur ve bu iyi bir şey değil. Bu yüzden evrilmiş, homojen Japonya, İzlanda gibi toplumlar hep daha huzurlu olacak. Çeşitlilik güç değil çok başlılık, kaos ve sonunda zayıflıktır. Her toplum, her ırk, her insan doğuştan eşit değildir. İnsanın geriye evrilmemesi için mental olarak evrilmiş toplumlar, kendini düşük olanlardan ayırmalı ki sonunda herkes Sahra altı 70-80 IQ kırmalar olmasın. Torunumun, onun torununun benden düşük zekalı olmasını, benden başarısız olmasını, bana hiç benzememesini istemezdim, gen bencildir. İnsan ya evrimde ileriye bi ara geçiş olacak ya da geriye evrilip orada yerinde sayacak. Uzaydan bakarsan dünyanın kaderi bu iki seçenek arasında, başkası yok.
    aynen

Veteran Member Marmara's Avatar
    Last Online
    Today @ 04:57 AM
    Ethnicity
    Turkish
    Country
    Turkey
    Region
    Istanbul Metropolitan Municipality
    12,603
    Thumbs Up
    Received: 8,932
    Given: 2,967

3 Not allowed!

Atatürk'ün kişilik kültü konusunda Balthier'e katılıyorum. Herhangi bir tarihi figürün bu kadar tabu haline dönüşmesi medeniyetsizce ve çagdışı bir hareket.
    Quote Originally Posted by Blondie View Post
    Dark skin is sign of evilness, every dark skinned country is agressive, full with criminality, violented peoples, most crimes were committed by dark skinned peoples. Many of them are follower of Islam (death cult) to spread the voice of Satan who tainted them that's why their skin is dark as their souls. We whites are descedants of angels (thats why our skin is light), we created the human rights, we ended slavery, we created the modern medical science to save lifes etc etc. Thats why the dark skinned peoples are so jealous for us and they want to destroy everything what the angles created.

Banned
    Last Online
    03-01-2021 @ 02:45 AM
    Meta-Ethnicity
    Warsong clan
    Ethnicity
    Mag'har Orc
    Ancestry
    Haplogroup A*
    Country
    Israel
    Region
    Aboriginal
    Y-DNA
    Q-L245 / G-M201
    Taxonomy
    Tuskoid
    Politics
    Orcish supremacy
    Hero
    Suppiluliuma I, Orgrim Doomhammer, Bernie Sanders
    Religion
    None
    704
    Thumbs Up
    Received: 142
    Given: 149

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by Kraftwerk View Post
    yazdığım gibi

AA AMA FAŞİSZMİN SÖZLÜK ANLAMI BU DEĞİL Kİ XDXDXDXD ASKER YÖNETİMİ O SALAK SOLCULAR AHAHAA ÇOK ZEKİYİM BEN AMK XDDDDDDDD

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)