Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011
Results 101 to 109 of 109

Thread: Milanović pobijedio Koly, desnica na aparatima

  1. #101
    Veteran Member Jackson78's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Last Online
    09-06-2022 @ 12:31 PM
    Location
    2000 light years from home
    Meta-Ethnicity
    Jackson
    Ethnicity
    Jackson
    Country
    Serbia
    Y-DNA
    Paternal Y-DNA: I2-Y3120>Z17855>A16413 Maternal Y-DNA: R1a-Z280>YP4278
    Hero
    Mile Ignjatović, Stojan Vasić
    Age
    99
    Gender
    Posts
    1,717
    Thumbs Up
    Received: 1,176
    Given: 2,306

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Ko biva, mi možemo napadati koga hoćemo, i u čijem gradu hoćemo, ali kad oni nas napadnu to je zločin. Kakva gluparija. "Separatističke snage" su također bile na svojoj teritoriji. Po tvojoj logici, Ruska armija je na Čečenskom tlu domaća, a sami Čečeni nisu.
    Po međunarodnom pravu nisu domaće odnosno agresori su, tako da se tu sva priča završava.

    I kao što vidiš, ja ni jednog jedinog trenutka nisam spomenuo Kravicu i slične zločine nad civilima sa vaše strane izuzev pucanja na starog svata (a da ne pominjemo to da je taj isti stari svat bio prva civilina žrtva u tom ratu) a tvoja priča se svo vreme vrti oko toga tj. svodi na to. Patetika tipična za balije.

  2. #102
    Veteran Member Jackson78's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Last Online
    09-06-2022 @ 12:31 PM
    Location
    2000 light years from home
    Meta-Ethnicity
    Jackson
    Ethnicity
    Jackson
    Country
    Serbia
    Y-DNA
    Paternal Y-DNA: I2-Y3120>Z17855>A16413 Maternal Y-DNA: R1a-Z280>YP4278
    Hero
    Mile Ignjatović, Stojan Vasić
    Age
    99
    Gender
    Posts
    1,717
    Thumbs Up
    Received: 1,176
    Given: 2,306

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Boli mene kurac za NATO, ali istina je takva kakva jeste. Put BiH prema NATO-u je predviđen samim Dejtonskim sporazumom kojeg je i Srbija potpisala. E sad, možete vi tu nešto usporiti, ali samo je pitanje vremena kad će se to desiti, kako je i predviđeno.

    Neće se to nikada desiti, ne bojim se ja, lud je srpski narod, napravili bi neko sranje odma'.

    Na kraju krajeva, sam Dodik zna da bi izgubio glasačko telo tj. ogroman deo istog sa takvim potezom. Isto je i sa Vučićem u Srbiji.

  3. #103
    Iskusan član Vlatko Vukovic's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Last Online
    09-25-2023 @ 12:00 AM
    Ethnicity
    Bosniak
    Country
    Bosnia
    Y-DNA
    I2a-Din
    Taxonomy
    North Atlantid
    Age
    23
    Gender
    Posts
    7,246
    Thumbs Up
    Received: 2,898
    Given: 2,620

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by The Devil's Advocate View Post
    Po međunarodnom pravu nisu domaće odnosno agresori su, tako da se tu sva priča završava.

    I kao što vidiš, ja ni jednog jedinog trenutka nisam spomenuo Kravicu i slične zločine nad civilima sa vaše strane izuzev pucanja na starog svata (a da ne pominjemo to da je taj isti stari svat bio prva civilina žrtva u tom ratu) a tvoja priča se svo vreme vrti oko toga tj. svodi na to. Patetika tipična za balije.
    Spomenuo bi ti, ali nema toga puno, zato i ne spominješ. Za zločine vojske RS trebalo bi mi sat vremena da ispišem sve što se desilo. Nisam ni ja spominjao Srebrenicu, već ono o čemu se manje zna. Kao lupam granata koju ste ispalili pred školu i ubili učiteljicu Fatimu Gunić i troje djece - učenika. Al nije stvar što se to desilo, nego je stvar što je to ponos bahatih Srbijanaca a i ovih iz RS što su granatirali učiteljicu i troje djece ispred škole.

    I ja sam spomenuo zločine u Sarajevu u nekom drugom kontekstu, a vi ste se sami nakačili na to.

  4. #104
    Iskusan član Vlatko Vukovic's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Last Online
    09-25-2023 @ 12:00 AM
    Ethnicity
    Bosniak
    Country
    Bosnia
    Y-DNA
    I2a-Din
    Taxonomy
    North Atlantid
    Age
    23
    Gender
    Posts
    7,246
    Thumbs Up
    Received: 2,898
    Given: 2,620

    0 Not allowed!

    Default

    Po međunarodnom pravu nisu domaće odnosno agresori su, tako da se tu sva priča završava.
    Hahahhaha
    Možda po nekom fiktivnom pravu

  5. #105
    Iskusan član Vlatko Vukovic's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Last Online
    09-25-2023 @ 12:00 AM
    Ethnicity
    Bosniak
    Country
    Bosnia
    Y-DNA
    I2a-Din
    Taxonomy
    North Atlantid
    Age
    23
    Gender
    Posts
    7,246
    Thumbs Up
    Received: 2,898
    Given: 2,620

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by The Devil's Advocate View Post
    Na kraju krajeva, sam Dodik zna da bi izgubio glasačko telo tj. ogroman deo istog sa takvim potezom. Isto je i sa Vučićem u Srbiji.
    Potpiso je ANP, zbog čega je ono sranje nastalo u Banjaluci u skupštini? Ne bi ga Draško napao da nema razloga konkretnog, a ovaj je itekako konkretan.

  6. #106
    Veteran Member Jackson78's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Last Online
    09-06-2022 @ 12:31 PM
    Location
    2000 light years from home
    Meta-Ethnicity
    Jackson
    Ethnicity
    Jackson
    Country
    Serbia
    Y-DNA
    Paternal Y-DNA: I2-Y3120>Z17855>A16413 Maternal Y-DNA: R1a-Z280>YP4278
    Hero
    Mile Ignjatović, Stojan Vasić
    Age
    99
    Gender
    Posts
    1,717
    Thumbs Up
    Received: 1,176
    Given: 2,306

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Spomenuo bi ti, ali nema toga puno, zato i ne spominješ. Za zločine vojske RS trebalo bi mi sat vremena da ispišem sve što se desilo. Nisam ni ja spominjao Srebrenicu, već ono o čemu se manje zna. Kao lupam granata koju ste ispalili pred školu i ubili učiteljicu Fatimu Gunić i troje djece - učenika. Al nije stvar što se to desilo, nego je stvar što je to ponos bahatih Srbijanaca a i ovih iz RS što su granatirali učiteljicu i troje djece ispred škole.

    I ja sam spomenuo zločine u Sarajevu u nekom drugom kontekstu, a vi ste se sami nakačili na to.
    Aahahahaha, a Kravica koju navedoh mentolu, ili selo Ratkovići kod Srebrenice? Na kraju krajeva, Srebrenica je na neki način bila osveta za Kravicu. Prvi započnu kavgu, a onda kad Srbi silovito uzvrate kmeče i kukaju. Tipično za balije.

    I nemoj da sam te slučajno video da nešto pišeš na forumu porekla, ja ću da iniciram da te banuju smećaru jedan obrezani.

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Hahahhaha
    Možda po nekom fiktivnom pravu
    I ptice na grani znaju da prednost na međunarodnoj sceni imaju legitimne vojne jedinice jedne suverene države a ne terorističke bande sastavljene od lokalnih krimosa i razno raznog ološa. Jedino to tebi nije jasno ili se praviš lud tj. glup.

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Potpiso je ANP, zbog čega je ono sranje nastalo u Banjaluci u skupštini? Ne bi ga Draško napao da nema razloga konkretnog, a ovaj je itekako konkretan.
    Koliko vidim to tvrdi onaj govnar Komšić i opozicija u RS-u, sa Dodikove strane to nije zvanično potvrđeno.

    Jedva čekam neki novi konflikt na Balkanu da konačno završimo sa poganom sortom tj. sa vama. Da se lepo završi ono što je još u 19. veku trebalo biti završeno.
    Last edited by Jackson78; 01-08-2020 at 02:46 PM.

  7. #107
    Iskusan član Vlatko Vukovic's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Last Online
    09-25-2023 @ 12:00 AM
    Ethnicity
    Bosniak
    Country
    Bosnia
    Y-DNA
    I2a-Din
    Taxonomy
    North Atlantid
    Age
    23
    Gender
    Posts
    7,246
    Thumbs Up
    Received: 2,898
    Given: 2,620

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by The Devil's Advocate View Post
    Aahahahaha, a Kravica koju navedoh mentolu, ili selo Ratkovići kod Srebrenice? Na kraju krajeva, Srebrenica je na neki način bila osveta za Kravicu. Prvi započnu kavgu, a onda kad Srbi silovito uzvrate kmeče i kukaju. Tipično za balije.

    I nemoj da sam te slučajno video da nešto pišeš na forumu porekla, ja ću da iniciram da te banuju smećaru jedan obrezani.
    Svugdje se "osveta" podrazumijeva šteta načinjena drugome srazmjerno onoj koja je načinjena tebi. U Srebrenici je otprilike deset puta više ljudi pobijeno nego u Kravicama od kojekakvih kabadahija. Ovo dijete je bilo staro 2 dana:



    Apsurdno i smiješno je što se vi osvećujete Naseru Oriću nad djetetom starim 2 dana. Tj. bolje rečeno - bolesno.

    I nemoj da sam te slučajno video da nešto pišeš na forumu porekla, ja ću da iniciram da te banuju smećaru jedan obrezani.
    Otpadoše mi muda od brige hoću li dobiti ban ili ne, usput, što se ti toliko primaš? Uvrijedio te sigurno nisam niti jednom prilikom, nego ti smetaju neke tvrdnje koje su istinite? Il si jebeno zadojen mržnjom pa ti smeta svako ko se ne uklapa u tvoj ideološki duh? U čemu je tvoj problem? Ako sam te previše uznemirio, šta ću, dosadilo mi je više svađati se na engleskom . Svakom treba promjena.

    Usput, Poreklo nije politička stranica, s tim nema ni političkih tema, a nisam ni ovu počeo, nego ste se vi sami nakačili na moju objavu stavljenu u drugačijem kontekstu.

    I ptice na grani znaju da prednost na međunarodnoj sceni imaju legitimne vojne jedinice jedne suverene države a ne terorističke bande sastavljene od lokalnih krimosa i razno raznog ološa. Jedino to tebi nije jasno ili se praviš lud tj. glup.
    Imaju prednost da djeluju, ali nisu zaštićena vrsta. Kad ih lokalci izrešetaju, to nije nešto nenormalno, nigdje u svijetu pa tako ni u BiH. Domaće stanovništvo uvijek može djelovati na svom teritoriju, u bilo kakvoj formi.

    Koliko vidim to tvrdi onaj govnar Komšić i opozicija u RS-u, sa Dodikove strane to nije zvanično potvrđeno
    Normalno da nije, kad mu to nije u interesu. Kad SDS bude na vlasti tad će se otkriti taj dokument i onda će reći kako su ga oni potpisali. A onda će se Srbadija sjebavati kako ih je Dodik sjeb'o.

    Jedva čekam neki novi konflikt na Balkanu da konačno završimo sa poganom sortom tj. sa vama. Da se lepo završi ono što je još u 19. veku trebalo biti završeno.
    Jedno su želje, drugo mogućnosti.

  8. #108
    Veteran Member Jackson78's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Last Online
    09-06-2022 @ 12:31 PM
    Location
    2000 light years from home
    Meta-Ethnicity
    Jackson
    Ethnicity
    Jackson
    Country
    Serbia
    Y-DNA
    Paternal Y-DNA: I2-Y3120>Z17855>A16413 Maternal Y-DNA: R1a-Z280>YP4278
    Hero
    Mile Ignjatović, Stojan Vasić
    Age
    99
    Gender
    Posts
    1,717
    Thumbs Up
    Received: 1,176
    Given: 2,306

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Svugdje se "osveta" podrazumijeva šteta načinjena drugome srazmjerno onoj koja je načinjena tebi. U Srebrenici je otprilike deset puta više ljudi pobijeno nego u Kravicama od kojekakvih kabadahija. Ovo dijete je bilo staro 2 dana:



    Apsurdno i smiješno je što se vi osvećujete Naseru Oriću nad djetetom starim 2 dana. Tj. bolje rečeno - bolesno.
    Pa i vi ste ubili dete od 11. godina u okolini Srebrenice 1992. godine, tako da ne znam šta ste očekivali da će se posle toga desiti? Da se razumemo, ja lično nisam za ubijanje nenaoružanih civila i smatram tako nešto podljudskom karakteristikom ali je činjenica da ste to vi prvi počeli da radite i to je to. Ne možeš želeti nezavisnu državu bez rata i bez ljudskih odnosno civilnih žrtava, tako je kako je, u ratu na površinu istovremeno isplivajaju i najbolje i najgore ljudske osobine. Pomirite se već jednom sa tim i prestanite sa tom iritantnom patetikom. A o manipulisanju sa vaše strane brojem ubijenih civila u Srebrenici i u drugim mestima stvarno ne bih, gadi mi se, svoje sopstvene žrtve ne poštujete. Tako da ta priča o nekakvom ravnomernom uzvraćanju tj. osveti samom tom činjenicom ne stoji.


    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Otpadoše mi muda od brige hoću li dobiti ban ili ne, usput, što se ti toliko primaš? Uvrijedio te sigurno nisam niti jednom prilikom, nego ti smetaju neke tvrdnje koje su istinite? Il si jebeno zadojen mržnjom pa ti smeta svako ko se ne uklapa u tvoj ideološki duh? U čemu je tvoj problem? Ako sam te previše uznemirio, šta ću, dosadilo mi je više svađati se na engleskom . Svakom treba promjena.
    Pa, smeta mi upravo suprotno, to što sereš tj. što lažeš kao pas. I ne, nisam zadojen mržnjom, jer da bi bio zadojen istom treba neko drugi da mi ubaci u glavu tu istu mržnju. A ja sam sam izabrao da vas ne gotivim, jbg, šta ćeš, da niste pogana sorta verovatno ne bi bilo tako, ništa bez razloga nije. Ako te nije briga za ban onda super, jedan debil na forumu manje.

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Usput, Poreklo nije politička stranica, s tim nema ni političkih tema, a nisam ni ovu počeo, nego ste se vi sami nakačili na moju objavu stavljenu u drugačijem kontekstu.
    Pa nije, ali ne možeš da sereš po Srbima negde druge a da onda dođeš i pišeš na tom istom forumu kao da ništa nije bilo. To se zove nemati obraza, isto tipično za balije. Ja na primer ne pišem ništa po FB grupi Bošnjačkog DNK projekta, a nisam ni njen član.

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Imaju prednost da djeluju, ali nisu zaštićena vrsta. Kad ih lokalci izrešetaju, to nije nešto nenormalno, nigdje u svijetu pa tako ni u BiH. Domaće stanovništvo uvijek može djelovati na svom teritoriju, u bilo kakvoj formi.
    Pa nije problem nastao zbog toga što se vi pucali, problem je (problem sa vaše tačke gledišta) nastao onda kada smo mi odlučili da uzvratimo, a imali smo apsolutno sva prava na to (po vama nismo imali, tvrditi da nismo imali pravo na to je zaista komično). Da nije bilo mešanja međunarodne zajednice odnosno ometanja nas od strane iste, taj rat bi bio završen mnogo ranije nego što jeste i to u našu korist, to jako dobro znaš.

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Normalno da nije, kad mu to nije u interesu. Kad SDS bude na vlasti tad će se otkriti taj dokument i onda će reći kako su ga oni potpisali. A onda će se Srbadija sjebavati kako ih je Dodik sjeb'o.
    Pa ajd, videćemo. SDS teško da će doći ponovo u RS na vlast, makar ne u skorije vreme. Na kraju krajeva, ako se to sa tim dokumentom i desilo, nije kraj sveta za nas.

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    Jedno su želje, drugo mogućnosti.
    Ma jebaćemo mi vama majku kad tad, u to budi uveren.

    I ja ti više odgovarati ovde neću, daće bog ili sudbina da se nekad za života naših gledamo preko nišana, moj obrezani daleki rođo po haplogrupi.
    Last edited by Jackson78; 01-09-2020 at 11:44 AM.

  9. #109
    King of Swords Apricity Funding Member
    "Friend of Apricity"

    Dick's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Last Online
    Yesterday @ 11:20 PM
    Meta-Ethnicity
    my own tribe
    Ethnicity
    entheos
    Country
    Serbia
    Y-DNA
    I1
    mtDNA
    H11a1a
    Religion
    69
    Gender
    Posts
    27,742
    Thumbs Up
    Received: 44,356
    Given: 31,151

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Vlatko Vukovic View Post
    A zaboravljaš navesti da je sama bitka počela nakon napada vojnika JNA na bh. sigurnosne snage. Al dobro, razumijem, to se ne uklapa u ideološki duh srpskoga građanstva, pa ćemo to zanemariti.



    Niste vi dali, vojnici vojske RS su klali i strijeljali za 1 milimetar zemlje, a ne za najveći grad u državi. Šta hoćeš reći? Bilo vam interesantno granatirati, ali vam se nije dalo da osvojite grad? Il vas je neko prevario? Jesi li nekad možda čuo da je opsada Sarajeva najduža opsada u historiji modernog ratovanja? Nisu ti to servirali u Srbiji? Šta ti misliš da se desilo? Da vam je bilo žao ući? Jesi li možda čuo da nije bilo mnogo intervencija sa strane što se tiče Sarajevskih bojišta? Uglavnom je djelovalo lokalno stanovništvo.



    Ti il pojma nemaš o ratu u Sarajevu, il voliš sam sebe da lažeš. Jesi li čuo nekad za Pofalićku bitku? Ko živi ovdje kao i Srbi koji su učestvovali u istoj znaju o čemu je riječ. Nisu Srbi "glupi", itekako su Srbi htjeli zgrabit kompletno Sarajevo, tako što su prvo uletili na Grbavicu i silovali žene i obijali stanove na čelu sa Veselinom Vlahovićem Batkom, ali u jednom momentu je taj "napredak" sa srpske strane morao vidjeti kraj, i vidio je. Po tvojoj glupoj priči Srbi su tolike godine granatirali grad, zauzeli Trebević, vodili bitke na Trebeviću, a sve bez ikakve svrhe, i to protiv muslimančuga koji se (opet po tvojoj priči) bore na razini Somalijaca.

    Zato je i Milošević rekao Aliji: Eto ti Sarajevo, zaslužio si ga.
    Kukate na rusenjem Sarajeva a 60 godina pre toga vasi djedovi i pradjedovi itd su ubijali silovali do smrti, maljem ubijali u jame bacali familije satirali. Vi ste Srbima u drugom svetskom ratu stravicne patnje nanelia ovo je prava istina. spasio vas onaj copavi zagorac dok je bio ziv.

Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •