Results 1 to 4 of 4

Thread: Megjött a Második Eljövetel és az új Próféta

  1. #1
    Veteran Member Blondie's Avatar
    Join Date
    Oct 2018
    Last Online
    Today @ 09:18 AM
    Location
    Budapest
    Meta-Ethnicity
    Germanic
    Ethnicity
    Barbarian
    Ancestry
    Uralo-German
    Country
    Germany
    Region
    Donau Schwaben
    Taxonomy
    Subnordid
    Gender
    Posts
    17,908
    Thumbs Up
    Received: 15,179
    Given: 9,810

    2 Not allowed!

    Default Megjött a Második Eljövetel és az új Próféta

    Révész János fény próféta alapjaiban rengeti meg a magyar tudományra vonatkozó alaptételeket mivel Istennel személyesen találkozott. Annyira meghatározó dolog lett ez az életemben mint amikor először kaptam Happy Meal menüt a Mekiben. Ezek szerint a magyarság a Naprendszer keletkezésével egy időben jött létre magának a Napnak a magjából úgynevezett Istenek vagy Fény Urak által (lányoknál gondolom Hölgyek de erre a próféta nem tért ki) akik az ősöknek tekinthetők, ezek a fény lelkek vagy Fény Urak teremtették meg a földi életet később amiből minden kifejlődött.

    Minden magyarban van egyfajta időforrás féle energia generátor aminek következtében minden magyar az isteni szellem hozója és isteni lénynek tekinthető. Ráadásul találkozott egy arkangyallal a Dunán is vagyis az Istár folyón aki elmondta neki hogy minden égitestben van egy lélek tehát minden égitest egy élőlény, és magyarnak tekinthető. Tehát mondjuk a Jupiternek vagy az Androméda Galaxisnak is meg lehetne adni a magyar állampolgárságot.

    Állítólag ezeket már mindenhol tanítják Japánon át Tibeten keresztül, Indián át mindenhol csak nálunk az MTA tagadja le. Egyszerűen lélegzetelállító hogy szétcáfolta Dunai, Turul Karom, Universe (és hát mit tagadjam szerény személyem) áltudományosságait. János próféta rádöbbentett hogy vak voltam mint egy barlangi rák a föld alatti patakban. Meddig vagyunk még hazugságra kárhozva? Te elfogadod a Piros Pirulát és hogy isteni lélek vagy? Fizetni majd csak Tavasszal kell a Prófétának addig folyamatosan kaphatjátok az ingyen tanítást ezen a csatornán:
    https://www.youtube.com/channel/UC4c...-hH13PPsRFQWIg

    Bevállalod igen vagy nem? Bazzeg

  2. #2
    Veteran Member magyar_lány's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Last Online
    Yesterday @ 06:47 PM
    Ethnicity
    Hobbit
    Country
    Belize
    Region
    Hawaii
    Hero
    myself
    Relationship Status
    In a relationship
    Age
    1
    Gender
    Posts
    1,221
    Thumbs Up
    Received: 1,561
    Given: 5,401

    1 Not allowed!

    Default

    Földobtad az estém, köszi. Jót röhögtem. Nagyon tetszett a meghökkentő infó, de nem merem bevállalni, mert komolyan olyan érzés volt olvasni ezeket a sorokat, mintha valami drogos látomásom lenne, ennyi pont elég belőle.

  3. #3
    Veteran Member Blondie's Avatar
    Join Date
    Oct 2018
    Last Online
    Today @ 09:18 AM
    Location
    Budapest
    Meta-Ethnicity
    Germanic
    Ethnicity
    Barbarian
    Ancestry
    Uralo-German
    Country
    Germany
    Region
    Donau Schwaben
    Taxonomy
    Subnordid
    Gender
    Posts
    17,908
    Thumbs Up
    Received: 15,179
    Given: 9,810

    1 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by magyar_lány View Post
    Földobtad az estém, köszi. Jót röhögtem. Nagyon tetszett a meghökkentő infó, de nem merem bevállalni, mert komolyan olyan érzés volt olvasni ezeket a sorokat, mintha valami drogos látomásom lenne, ennyi pont elég belőle.
    Hát igen ez történik amikor bezár a Lipót. Néhány videó után kiégtem, pedig ezt nem sok minden váltja ki belőlem de kiégtem és olyan sötétséget éreztem mint nagyon ritkán. Ez a pasi übereli Szaniszlót, Varga Csabát meg a többi kóklert együttvéve, ez már egy másik dimenzió.

  4. #4
    Veteran Member pajkosbalna's Avatar
    Join Date
    Jan 2020
    Last Online
    10-09-2023 @ 07:02 AM
    Meta-Ethnicity
    Slavic
    Ethnicity
    Hungarian
    Country
    Hungary
    Taxonomy
    Norid / North Pontid
    Religion
    Nope
    Gender
    Posts
    1,107
    Thumbs Up
    Received: 1,681
    Given: 936

    0 Not allowed!

    Default

    Akartam erteni, esku, hátha van benne vmi logika. 3 percig birtam. Azt viszont elhiszem, h látta a fehér gombot, a delirium tremens sokmindent produkálhat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Classify Crazy Youtuber Profeta Da Destruiçăo
    By RickBertrand in forum Taxonomy
    Replies: 7
    Last Post: 10-15-2017, 06:57 PM

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •