Page 9 of 13 FirstFirst ... 5678910111213 LastLast
Results 81 to 90 of 130

Thread: Serbia protests against Migrants

  1. #81
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Last Online
    12-05-2020 @ 06:59 PM
    Location
    Велика Србија 🇷🇸
    Meta-Ethnicity
    Slavic
    Ethnicity
    Serbian
    Country
    Serbia
    Politics
    Serbian Nationalism
    Religion
    Serbian Orthodox Christianity
    Age
    24
    Gender
    Posts
    589
    Thumbs Up
    Received: 242
    Given: 120

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Sundqvist View Post
    "hot Welcome" - that cyrillic "n" makes other sense of that billboard, lol
    It writes Not Welcome not "hot welcome" take a better look at photo again before you write nonsense things here.

  2. #82
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Last Online
    06-15-2020 @ 10:24 PM
    Ethnicity
    Turk
    Country
    Estonia
    Hero
    Şeyh Galib
    Gender
    Posts
    120
    Thumbs Up
    Received: 36
    Given: 19

    0 Not allowed!

    Default

    USA couldn't destroy Serbia, those migrants don't have a slight chance..

    Make Serbia great again!

  3. #83
    Veteran Member Varda's Avatar
    Join Date
    Aug 2020
    Last Online
    Today @ 07:08 AM
    Meta-Ethnicity
    Serb
    Ethnicity
    Serb
    Ancestry
    Dalmatian hinterland
    Country
    Serbia
    Gender
    Posts
    7,961
    Thumbs Up
    Received: 5,620
    Given: 4,633

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Bosniensis View Post
    ----

  4. #84
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Last Online
    @
    Location
    Diyar-ı Rum
    Meta-Ethnicity
    Ar-Rum, Ottoman, Byzantine
    Ethnicity
    Bosniak
    Ancestry
    25% N.Macedonian, 25% Albanian + 50% Dalmatia Slavic mixed Vlach
    Country
    Bosnia
    Region
    Dalmatia
    Y-DNA
    I2
    mtDNA
    H28
    Taxonomy
    Dinarid + Pontid
    Politics
    Neo-Ottomanism
    Hero
    Tzepeles Komnenos, Mehmed II
    Religion
    Ottoman Islam
    Gender
    Posts
    17,720
    Thumbs Up
    Received: 8,216
    Given: 5,754

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Varda View Post
    Друшкане мој, Вучић и Изетбеговићи су сатанисти, добили су инструкције да измјешају наш балкански народ
    са свим другим народима тако да ми престанемо постојати, јер кад народ нема историју и идентитет онда
    је са њим најлакше управљати. То ти је одлика тих људи.

    Њих не занима ко је хришћанин ко је муслиман, то су обичне звјери и животиње којима ништа свето није и
    с тим ћемо се и ми и ви морати патити наредних година и ово што долази то није ништа шта нас чека.

    Имаћемо толико проблема да нећемо имати времена размишљати ко је Србин, ко Хрват ко Бошњак и сличне балканске приче.

  5. #85
    Banned
    Join Date
    Jul 2020
    Last Online
    11-29-2020 @ 12:31 PM
    Meta-Ethnicity
    Slavic
    Ethnicity
    Serbian
    Country
    Serbia
    Region
    Republika Srpska
    Taxonomy
    Dinarid + Borreby
    Hero
    My Parents
    Religion
    Serbian Orthodox Christianity
    Gender
    Posts
    941
    Thumbs Up
    Received: 411
    Given: 10

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Bosniensis View Post
    Друшкане мој, Вучић и Изетбеговићи су сатанисти, добили су инструкције да измјешају наш балкански народ
    са свим другим народима тако да ми престанемо постојати, јер кад народ нема историју и идентитет онда
    је са њим најлакше управљати. То ти је одлика тих људи.

    Њих не занима ко је хришћанин ко је муслиман, то су обичне звјери и животиње којима ништа свето није и
    с тим ћемо се и ми и ви морати патити наредних година и ово што долази то није ништа шта нас чека.

    Имаћемо толико проблема да нећемо имати времена размишљати ко је Србин, ко Хрват ко Бошњак и сличне балканске приче.

    Ја не видим разлике између вас потурица и оног блискоисточног шљама. Темељ идентитета твоје "нације" је ислам то јест издаја крвних сродника. Пре рата, ви потурице сте били највеће Комуњаре и Југословени, а онда почетком рата већи турци од турака. Такво ругло од државе као што је БиХ не заслужује постојати, да напоменем да је због исте те државе Ал Каида 90их крочила на овим просторима.

  6. #86
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Last Online
    @
    Location
    Diyar-ı Rum
    Meta-Ethnicity
    Ar-Rum, Ottoman, Byzantine
    Ethnicity
    Bosniak
    Ancestry
    25% N.Macedonian, 25% Albanian + 50% Dalmatia Slavic mixed Vlach
    Country
    Bosnia
    Region
    Dalmatia
    Y-DNA
    I2
    mtDNA
    H28
    Taxonomy
    Dinarid + Pontid
    Politics
    Neo-Ottomanism
    Hero
    Tzepeles Komnenos, Mehmed II
    Religion
    Ottoman Islam
    Gender
    Posts
    17,720
    Thumbs Up
    Received: 8,216
    Given: 5,754

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Castor View Post
    Ја не видим разлике између вас потурица и оног блискоисточног шљама. Темељ идентитета твоје "нације" је ислам то јест издаја крвних сродника. Пре рата, ви потурице сте били највеће Комуњаре и Југословени, а онда почетком рата већи турци од турака. Такво ругло од државе као што је БиХ не заслужује постојати, да напоменем да је због исте те државе Ал Каида 90их крочила на овим просторима.
    Па ми смо жељели бити нормални грађани Југославије и онда сте ви рекли "хајмо се вратити богу, правити православну Србију итд" е.. онда смо и ми рекли, па идемо и ми да правимо нашу државу
    по сличном систему као и Срби, идемо правити мало Отоманско царство.

    Зар сте ви мислили да ће те ви правити православну Србију, а да муслимани и католици неће ништа? Си луд?

    Ово све данас што се дешава је посљедица Српског национализма а и дјеловања српске православне цркве.

    Требао си чути ваше попове 90их година шта су све говорили, нас муслимане и католике практично у животиње сврставали.

    Ето тако.. хоћете вјерски орјентиране и настројене државе, хоћете православље па ети и ми ћемо се вратити у прошлост.

  7. #87
    Banned
    Join Date
    Jul 2020
    Last Online
    11-29-2020 @ 12:31 PM
    Meta-Ethnicity
    Slavic
    Ethnicity
    Serbian
    Country
    Serbia
    Region
    Republika Srpska
    Taxonomy
    Dinarid + Borreby
    Hero
    My Parents
    Religion
    Serbian Orthodox Christianity
    Gender
    Posts
    941
    Thumbs Up
    Received: 411
    Given: 10

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Bosniensis View Post
    Па ми смо жељели бити нормални грађани Југославије и онда сте ви рекли "хајмо се вратити богу, правити православну Србију итд" е.. онда смо и ми рекли, па идемо и ми да правимо нашу државу
    по сличном систему као и Срби, идемо правити мало Отоманско царство.

    Зар сте ви мислили да ће те ви правити православну Србију, а да муслимани и католици неће ништа? Си луд?

    Ово све данас што се дешава је посљедица Српског национализма а и дјеловања српске православне цркве.

    Требао си чути ваше попове 90их година шта су све говорили, нас муслимане и католике практично у животиње сврставали.

    Ето тако.. хоћете вјерски орјентиране и настројене државе, хоћете православље па ети и ми ћемо се вратити у прошлост.
    Те празне приче не пију воду више овде. Босна је направљена тако да у њој одлучују и Срби и Хрвати и Муслимани. Само што се деведесетих, док се проглашавала независност Босне, Алија је прогласио независност уз сагласност Хрвата и Муслимана, без сагласност Срба. То је кршење и непоштивање међународног закона. Ви сте могли добити независност без рата само да су се све три етничке групе сложиле. Друго, у то време они су могли само прогласити независност тамо где је било седиште њихове владе, а то је Сарајево, ни на којем другом делу територије. Како ви можете изаћи из Југославије, а Срби из Босне не? Ми Српским Аутономним Областима нисмо хтели распарчати Југославију, већ да вас уцењујемо њима да се вратите назад како би смо је одржали. Например или се вратите, или и ми излазимо. Комунисти су видели да смо ми најбројнији народ у Босни упркос геноцидима који су нас задешавали у прошлости, зато су одлучили направити Босну како Србија не би била територијално већа од других држава у Југославији.

  8. #88
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Last Online
    @
    Location
    Diyar-ı Rum
    Meta-Ethnicity
    Ar-Rum, Ottoman, Byzantine
    Ethnicity
    Bosniak
    Ancestry
    25% N.Macedonian, 25% Albanian + 50% Dalmatia Slavic mixed Vlach
    Country
    Bosnia
    Region
    Dalmatia
    Y-DNA
    I2
    mtDNA
    H28
    Taxonomy
    Dinarid + Pontid
    Politics
    Neo-Ottomanism
    Hero
    Tzepeles Komnenos, Mehmed II
    Religion
    Ottoman Islam
    Gender
    Posts
    17,720
    Thumbs Up
    Received: 8,216
    Given: 5,754

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Castor View Post
    Те празне приче не пију воду више овде. Босна је направљена тако да у њој одлучују и Срби и Хрвати и Муслимани. Само што се деведесетих, док се проглашавала независност Босне, Алија је прогласио независност уз сагласност Хрвата и Муслимана, без сагласност Срба. То је кршење и непоштивање међународног закона. Ви сте могли добити независност без рата само да су се све три етничке групе сложиле. Друго, у то време они су могли само прогласити независност тамо где је било седиште њихове владе, а то је Сарајево, ни на којем другом делу територије. Како ви можете изаћи из Југославије, а Срби из Босне не? Ми Српским Аутономним Областима нисмо хтели распарчати Југославију, већ да вас уцењујемо њима да се вратите назад како би смо је одржали. Например или се вратите, или и ми излазимо. Комунисти су видели да смо ми најбројнији народ у Босни упркос геноцидима који су нас задешавали у прошлости, зато су одлучили направити Босну како Србија не би била територијално већа од других држава у Југославији.
    Па ја сам био ту кад се то дешавало. Срби нису хтјели да се одцјепе од Југославије зато што су хтјели од Југославије направити централизовану државу тј. мјењати устав.
    По концепту милошевића требала се направити Југослвија у којој ће Срби бити грађани првог реда као Руси у Русији, а хрвати и муслимани нешто као Татари у Русији.

    Због тога смо ми Бошњаци /муслимани/ нраправили савез са Хрватима да се одбранимо од велико српске идеологије тј. мјењања устава из 74 и сл. и прављења Србославије од Југославије.

    Срби су знали да имају добре шансе да успију и добра вам је то била идеја, замало сте и успјели, али срећом комбиновансе снаге ХВ и РБИХ (Бошњака) су тај сан избрисали за сва времена.

    Сад је ту трајно неповјерење и анимозитет према Србима од свих народа из региона.

    Истина је да је Алија хтио казнити Србе на начин да их протјера потпуно из БИХ, то су мислили и Хрвати јер кад као нападач неуспијеш у свом науму обично се стварн не врате на исто већ још
    изгубиш, али ето запад каже да је најбоље да рад заврши без већих мјењања територија и зато је данас Босна 50/50 једино су Хрвати добили цјелу Хрватску и ту су Срби све изгубили.

  9. #89
    Banned
    Join Date
    Jul 2020
    Last Online
    11-29-2020 @ 12:31 PM
    Meta-Ethnicity
    Slavic
    Ethnicity
    Serbian
    Country
    Serbia
    Region
    Republika Srpska
    Taxonomy
    Dinarid + Borreby
    Hero
    My Parents
    Religion
    Serbian Orthodox Christianity
    Gender
    Posts
    941
    Thumbs Up
    Received: 411
    Given: 10

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Bosniensis View Post
    Па ја сам био ту кад се то дешавало. Срби нису хтјели да се одцјепе од Југославије зато што су хтјели од Југославије направити централизовану државу тј. мјењати устав.
    По концепту милошевића требала се направити Југослвија у којој ће Срби бити грађани првог реда као Руси у Русији, а хрвати и муслимани нешто као Татари у Русији.

    Због тога смо ми Бошњаци /муслимани/ нраправили савез са Хрватима да се одбранимо од велико српске идеологије тј. мјењања устава из 74 и сл. и прављења Србославије од Југославије.

    Срби су знали да имају добре шансе да успију и добра вам је то била идеја, замало сте и успјели, али срећом комбиновансе снаге ХВ и РБИХ (Бошњака) су тај сан избрисали за сва времена.

    Сад је ту трајно неповјерење и анимозитет према Србима од свих народа из региона.

    Истина је да је Алија хтио казнити Србе на начин да их протјера потпуно из БИХ, то су мислили и Хрвати јер кад као нападач неуспијеш у свом науму обично се стварн не врате на исто већ још
    изгубиш, али ето запад каже да је најбоље да рад заврши без већих мјењања територија и зато је данас Босна 50/50 једино су Хрвати добили цјелу Хрватску и ту су Срби све изгубили.
    Читао сам ја Исламску Декларацију, Алија је одувек хтео Исламску Босну и Херцеговину, то тровање пропагандом да су Срби хтели Велику Србију не успева. Изетбеговић је био у Хандзар дивизији. Ми Срби смо добро знали шта нам се спрема, зато је војска и реаговала да одбрани народ. Ипак нисмо ми досељеници на тим просторима, већ аутохтони. У редовима војске је било највише оних Срба који су били за Југославију, и сам Ратко Младић се изјашњавао као Југословен. Не волим ја Југославију, ал ћу причати онако како је било а не како се мени свиђа.

    Фикрет Абдић је једини Муслиман који је био за Југославију, да је више таквих као њега у то време било можда би и избегли рат у Босни.

  10. #90
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Last Online
    @
    Location
    Diyar-ı Rum
    Meta-Ethnicity
    Ar-Rum, Ottoman, Byzantine
    Ethnicity
    Bosniak
    Ancestry
    25% N.Macedonian, 25% Albanian + 50% Dalmatia Slavic mixed Vlach
    Country
    Bosnia
    Region
    Dalmatia
    Y-DNA
    I2
    mtDNA
    H28
    Taxonomy
    Dinarid + Pontid
    Politics
    Neo-Ottomanism
    Hero
    Tzepeles Komnenos, Mehmed II
    Religion
    Ottoman Islam
    Gender
    Posts
    17,720
    Thumbs Up
    Received: 8,216
    Given: 5,754

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Castor View Post
    Читао сам ја Исламску Декларацију, Алија је одувек хтео Исламску Босну и Херцеговину, то тровање пропагандом да су Срби хтели Велику Србију не успева. Изетбеговић је био у Хандзар дивизији. Ми Срби смо добро знали шта нам се спрема, зато је војска и реаговала да одбрани народ. Ипак нисмо ми досељеници на тим просторима, већ аутохтони. У редовима војске је било највише оних Срба који су били за Југославију, и сам Ратко Младић се изјашњавао као Југословен. Не волим ја Југославију, ал ћу причати онако како је било а не како се мени свиђа.

    Фикрет Абдић је једини Муслиман који је био за Југославију, да је више таквих као њега у то време било можда би и избегли рат у Босни.
    Изетбеговићева Исламска Декларација је одговор не већ тоне књига који су срби писали о "Изгубљеном Православном Царству"

    Исламски Фундаментализам у Босни у то вријеме није био ништа другачији од Православног фундаментализма.

    Ислам је темељна вјера 2 милиона људи у Босни, и ми имамо право да се о тој вјери бринемо као и ви о православљу.

    То ваше превентивно дјеловаље је окарактерисано као напад.

    Осим тога, није да смо ми једини народ који тако мисли, питај Албанце, Македонце, Словенце, Хрвате, Бошњаке сви ће рећи да су Срби хтјели правити Православну Велику Србију на штету тих народа.

Page 9 of 13 FirstFirst ... 5678910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Slavo-Serbia/New Serbia
    By Morlak in forum Ukraine
    Replies: 2
    Last Post: 07-09-2019, 04:45 PM
  2. Illegal migrants in Serbia
    By Moje ime in forum Srbija
    Replies: 12
    Last Post: 03-06-2019, 09:27 PM
  3. Replies: 21
    Last Post: 08-27-2018, 09:08 PM
  4. Iran protests
    By Hudayar in forum Politics & Ideology
    Replies: 4
    Last Post: 12-30-2017, 10:13 PM
  5. Protests in Croatia
    By Monolith in forum News Articles
    Replies: 2
    Last Post: 03-02-2011, 10:20 PM

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •