Page 30 of 30 FirstFirst ... 202627282930
Results 291 to 295 of 295

Thread: Vanredno stanje u Srbiji zbog Korona virusa

  1. #291
    Senior Member Jankec's Avatar
    Join Date
    Oct 2020
    Last Online
    04-24-2024 @ 10:30 PM
    Location
    Nepalska Republika Hrvatska
    Ethnicity
    Croat
    Country
    Croatia
    Region
    Zagreb
    Religion
    Agnostic
    Gender
    Posts
    602
    Thumbs Up
    Received: 301
    Given: 219

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Castor View Post
    Ваља напоменути у сред лажне епидемије свињског грипа где је исти епидемиолог Јеша Кон убеђивао народ да се вакцинишу. После сахране Патријарха Павла и изласка оволиког народа на улице, лажна пропаганда и свињски грип су једноставно нестали.

    Cijeli svijet se urotio i izmislio pandemiju svinjske gripe samo kako Srbi ne bi mogli dostojno sahraniti svog patrijarha.

  2. #292
    Banned
    Join Date
    Feb 2018
    Last Online
    04-10-2021 @ 08:05 PM
    Location
    Serbia
    Meta-Ethnicity
    South Slavic
    Ethnicity
    Serb
    Country
    Serbia
    Gender
    Posts
    8,523
    Thumbs Up
    Received: 5,951
    Given: 5,518

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by pulstar View Post
    Престао сам да гледам телевизију од како је СНС екипа преузела све конце система, али свакако корона вирус није бајка, а ни свињски грип није био. Корона се решава вакцинисањем популације, само је питање да ли ће на нама или неком другом да тестирају вакцине. Тако су се решавале и велике богиње, туберкулоза, и остале високозаразне болести. Кон се залаже да се најпре над нама тестира, ту је проблем. Ако није јасно зашто, баци поглед овде:
    Slazem se da Korona nije izmisljena ali nisam sigurna da je vakcina jedino resenje. Za Spansku groznicu nije bilo vakcine koliko znam pa je sama prosla za dve tri godine. Mislim da ce i Korona tako, samo treba vremena.

  3. #293
    Banned
    Join Date
    Sep 2018
    Last Online
    01-07-2021 @ 11:31 AM
    Location
    Black Knight satellite
    Ethnicity
    Zeta Reticulan
    Country
    Antarctica
    Politics
    Copernican Principle
    Gender
    Posts
    3,211
    Thumbs Up
    Received: 2,346
    Given: 1,328

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Moje ime View Post
    Slazem se da Korona nije izmisljena ali nisam sigurna da je vakcina jedino resenje. Za Spansku groznicu nije bilo vakcine koliko znam pa je sama prosla za dve tri godine. Mislim da ce i Korona tako, samo treba vremena.
    Не знам. Шпанска грозница имала је две форме. Прва (лакша) инфекција, заправо скоро па да и није примећена да није била позната друга (јача) форма. Јача форма се преносила када би се неко заразио путем особе која је већ умрла. Бактерија пнеумококе је након смрти носиоца променила свој генетски састав. У генетици то својство се зове трансформација. Нисам из те експертизе, али ми не делује као да је случај са короном. Више ми делује као случај како су истребљене богиње (вакцинацијом).

  4. #294
    Banned
    Join Date
    Jul 2020
    Last Online
    11-29-2020 @ 12:31 PM
    Meta-Ethnicity
    Slavic
    Ethnicity
    Serbian
    Country
    Serbia
    Region
    Republika Srpska
    Taxonomy
    Dinarid + Borreby
    Hero
    My Parents
    Religion
    Serbian Orthodox Christianity
    Gender
    Posts
    941
    Thumbs Up
    Received: 411
    Given: 10

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by pulstar View Post
    Престао сам да гледам телевизију од како је СНС екипа преузела све конце система, али свакако корона вирус није бајка, а ни свињски грип није био. Корона се решава вакцинисањем популације, само је питање да ли ће на нама или неком другом да тестирају вакцине. Тако су се решавале и велике богиње, туберкулоза, и остале високозаразне болести. Кон се залаже да се најпре над нама тестира, ту је проблем. Ако није јасно зашто, баци поглед овде:
    Могу рећи да Корона постоји али ипак, кад се сетим како су људи у Кини падали одједном по улицама, како то да у Европи а ни Балкану нема ниједног таквог случаја? Можда су Корона код нас и Корона у Кини различите врсте вируса које јавност представља као једну? И да Корона постоји нервира ме то лицемерје власти у Србији која нам је до сад забрањивала да изађемо уопште да избацимо ђубре, а данас је ситуација вируса много гора него што је тада била. Нервира ме то лицемерје на власти које не дозвољава људима нашим групно да седе негде, да шетају док Мигранти преплављују Београд и то све онако групно као пси луталице, и још пишају по сред тротоара.

    Ево шта је Рамбо Амадеус рекао о Корони.
    “Mrzim teorije zavjere, no one se rađaju kad informacijama više ne možeš vjerovati, a to se nažalost dogodilo. Usred one užasne blokade i izolacije, 1. avgusta, poslali su mi video-snimak iz Herceg Novog. Vrijeme predivno ali nigdje nikog nema, ni po plažama, ni na obali, ni na moru. Potpuni blaženi mir. Raj. Ali neki morbidni raj u kom nema nikog. Samo milijarderski jedrenjak “American Eagle” bešumno klizi kroz Boku, a na njemu, pretpostavljam, Adam i Eva lično, ovaj put milijarderi, kuliraju na palubi."

    Quote Originally Posted by Jankec View Post
    Cijeli svijet se urotio i izmislio pandemiju svinjske gripe samo kako Srbi ne bi mogli dostojno sahraniti svog patrijarha.
    Тролај негде другде.

  5. #295
    Veteran Member Varda's Avatar
    Join Date
    Aug 2020
    Last Online
    Today @ 05:21 PM
    Meta-Ethnicity
    Serb
    Ethnicity
    Serb
    Ancestry
    Dalmatian hinterland
    Country
    Serbia
    Gender
    Posts
    7,986
    Thumbs Up
    Received: 5,632
    Given: 4,642

    0 Not allowed!

    Default


Page 30 of 30 FirstFirst ... 202627282930

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1
    Last Post: 01-17-2020, 02:03 PM
  2. The Hungarian Holy Crown (Szent Korona)
    By Poltergeist in forum Magyarország
    Replies: 6
    Last Post: 03-30-2018, 02:35 AM
  3. Replies: 18
    Last Post: 03-23-2012, 09:59 AM
  4. Dječica u Srbiji govore hrvatski
    By Heretik in forum Srbija
    Replies: 5
    Last Post: 09-09-2010, 03:36 AM

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •