Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 40 of 45

Thread: Classify My Relative. He is Turkish Football Player Kaan Ayhan

Banned
    Last Online
    04-08-2021 @ 12:46 PM
    Ethnicity
    --
    Country
    Abkhazia
    Relationship Status
    Engaged
    14,567
    Thumbs Up
    Received: 14,463
    Given: 12,450

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by Fedora View Post
    Because majority of the people from those cities are not natives and from the balkans lol. im speaking about western anatolians, he could pass easily as one, i don't know why you would think he wouldnt? Emre Can is from Afyon for example.
    Emre Can looks nothing like this guy in the OP.
    Izmir has plenty of immigrants from Central and Eastern Turkey and not everyone in Bursa is originarly from Balkans.

Banned
    Last Online
    06-14-2020 @ 02:41 PM
    Meta-Ethnicity
    Turkic
    Ethnicity
    Caucasian Turkish, along with Circassian and Tatar, Small Amounts of Balkan Turkish and Bulgarian
    Ancestry
    My ancestors came from Caucasus(Mostly),also some of my ancestors came from Balkans.
    Country
    Germany
    Region
    Berlin
    Taxonomy
    Pontid+Anatolid/CM
    Politics
    Turkish Nationalist,(Also Humanist)
    Hero
    Mustafa Kemal Ataturk
    Religion
    Atheist
    Relationship Status
    In a relationship
    282
    Thumbs Up
    Received: 104
    Given: 2

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by Kivan View Post
    Emre Can looks nothing like this guy in the OP.
    Izmir has plenty of immigrants from Central and Eastern Turkey and not everyone in Bursa is originarly from Balkans.
    Birader,Avrupalı Değiliz biz. Beyaz da Değiliz. biz türküz. ülkemizde en çok yaygın Olan Fenotipler,Pontid,Anatolid,Armenoid,East Alpine,Turanid(Pamirid). bu fenotipler türkiyenin her tarafında her bölgesinde var.anla bunu artık.sen ve senin gibilere söylüyorum.bu tipler türkiye için çok yaygın tipler. OWD olmayın bu kadar.

Banned
    Last Online
    @
    Ethnicity
    Türk
    Ancestry
    Aegean, Inner Anatolia, Transcaucasia
    Country
    Turkey
    Relationship Status
    Engaged
    7,516
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 8,160
    Given: 3,931

1 Not allowed!

Quote Originally Posted by CaucasianTurk View Post
    dostum, sende sanirim avrupali gozukme havasi var bir kac arkadas demisti sanirim sende OWD sin, sen sanirim hic ic anadolulu ve akdenizli görmedin. benim dediğim gibi egede çok göçmen olduğu için öyle. ama kaan ayhan gibi egeliler var. ben trakyada dogdum buyudum. kaan ayhan trakyada atipik dir. ancak Karisik olarak gecebilir. Yari Trakyali yari iran turku veyahut yari trakyali yari kafkas turku olarak. ve bu arada turkler zannetigin kadariyla avrupali degil.izmirden disariya cikarsan gorebilirsin.ozellikle ic anadolu akdeniz bolgeleri ve dogu anadoluya gel görürsün.direk sen istanbula gel bence 5 insandan 1 i suriyeliye benziyor. ve dedigim gibi adam tipik degil ama her turlu gecebilir bir tek trakyada atipik. gocmenleri izmirden ve egeden atsan kaan ayhan gibi tipler egede cok olur. ama dedigim gibi tipik degil. ic anadolu ve akdeniz de tipik.
    O bir kaç arkadaşla takılma manyak olursun. Kimler olduklarını tahmin edebiliyorum ve inan bana çok daha sıkıntılı tipler

Kivan yurtdışında yaşıyor ve Türkiye’de gezdiği şehirlerin hepsi Batı’daki büyükşehirler olduğundan bu tarz düşünmesi normal, ayrıca kendi ailesini ve akrabalarını baz alarak da genel bir yorum yaptığını düşünürsek iki taraftan da Bursalı olan birinin bu tarz yorumlar yapmasını normal karşılamalısın, kaldı ki yanlış şeyler de söylemiyor gerçekten kuzenin İzmir’de ve Bursa’da sık görülen bir tipe sahip değil ama şuna katılıyorum, Ege’nin yerlisi olarak geçebilir özellikle Aydın ve Manisa’da, bir de İzmir’in Yörük nüfusu olan bazı Güney ilçelerinde. Onun dışında ben daha çok Antalyalı Yörüklere benzettim kendisini, Akdeniz’de daha iyi geçer Ege’dense.

Turano-Med + CM bu arada.

Veteran Member Apricity Funding Member
    "Friend of Apricity"

Babak's Avatar
    Last Online
    04-14-2024 @ 09:21 PM
    Meta-Ethnicity
    -
    Ethnicity
    Persian-Azeri
    Ancestry
    -
    Country
    Iran
    Taxonomy
    Iranid
    5,007
    Thumbs Up
    Received: 3,723
    Given: 5,103

2 Not allowed!

looks iranian azeri tbh. can pass in iranian azerbaijan region

Banned
    Last Online
    Meta-Ethnicity
    Turkic
    Ethnicity
    Caucasian Turkish, along with Circassian and Tatar, Small Amounts of Balkan Turkish and Bulgarian
    Ancestry
    My ancestors came from Caucasus(Mostly),also some of my ancestors came from Balkans.
    Country
    Germany
    Region
    Berlin
    Taxonomy
    Pontid+Anatolid/CM
    Politics
    Hero
    Mustafa Kemal Ataturk
    Religion
    Atheist
    Relationship Status
    In a relationship
    282
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by itilvolga View Post
    O bir kaç arkadaşla takılma manyak olursun. Kimler olduklarını tahmin edebiliyorum ve inan bana çok daha sıkıntılı tipler

Kivan yurtdışında yaşıyor ve Türkiye’de gezdiği şehirlerin hepsi Batı’daki büyükşehirler olduğundan bu tarz düşünmesi normal, ayrıca kendi ailesini ve akrabalarını baz alarak da genel bir yorum yaptığını düşünürsek iki taraftan da Bursalı olan birinin bu tarz yorumlar yapmasını normal karşılamalısın, kaldı ki yanlış şeyler de söylemiyor gerçekten kuzenin İzmir’de ve Bursa’da sık görülen bir tipe sahip değil ama şuna katılıyorum, Ege’nin yerlisi olarak geçebilir özellikle Aydın ve Manisa’da, bir de İzmir’in Yörük nüfusu olan bazı Güney ilçelerinde. Onun dışında ben daha çok Antalyalı Yörüklere benzettim kendisini, Akdeniz’de daha iyi geçer Ege’dense.

Turano-Med + CM bu arada.

dogrudur ben forumda yeni oldugum icin kimle takliacagimi bilmiyorum sadece sohbet ettim ve fikirleri benim fikirlerime uyustugu icin soyledim. zaten ben dedim akdeniz,ic anadolu ve dogu anadoluda yaygin bir fenotip dedim. egede de rastlanilir dedim ama dogu ve ic anadoluda oldugu kadar yogun degil. ben edirne dogumluyum 15 yil yasadim. orada dogdum orada buyudum. doguma buyume edirneliyim yani ayrica %25 edirneliyim ama kaan ayhan cidden trakyada atipik olur. anca yari yariya trakyali olarak gecer. karadeniz de de atipik. benim baba tarafimin koylusu olur kendisi bu fenotip babamın koyunde cok yaygin. ama cidden bizim halkimizda cok buyuk bi avrupa kompleksi var.

Senior Member mergen3's Avatar
    Last Online
    Today @ 01:33 PM
    Meta-Ethnicity
    turkic
    Ethnicity
    turk
    Country
    Abkhazia
    Region
    Aboriginal
    Taxonomy
    Anatolid-Turanid
    Religion
    agnostic
    Relationship Status
    Single
    823
    Thumbs Up
    Received: 901
    Given: 59

0 Not allowed!

dogrudur ben forumda yeni oldugum icin kimle takliacagimi bilmiyorum sadece sohbet ettim ve fikirleri benim fikirlerime uyustugu icin soyledim. zaten ben dedim akdeniz,ic anadolu ve dogu anadoluda yaygin bir fenotip dedim. egede de rastlanilir dedim ama dogu ve ic anadoluda oldugu kadar yogun degil. ben edirne dogumluyum 15 yil yasadim. orada dogdum orada buyudum. doguma buyume edirneliyim yani ayrica %25 edirneliyim ama kaan ayhan cidden trakyada atipik olur. anca yari yariya trakyali olarak gecer. karadeniz de de atipik. benim baba tarafimin koylusu olur kendisi bu fenotip babamın koyunde cok yaygin. ama cidden bizim halkimizda cok buyuk bi avrupa kompleksi var.
    Ege'nin çoğu yerinde bu tipte(fakat çok tipik değil)insan bulabilirsin. İzmir merkez de pek bulamazsın. Ödemiş, Aliağa gibi yerlerde bulunabilir. Ama bana Ankaranın doğusundaki şehirlerde daha tipik gibi geldi. Kayseri'deki avşarlarda bu tip çok yaygın. Bu arada Türkler niye Avrupalı olmasın? 15 milyon Balkan Göçmeni var ülkede. Bu insanların Avrupalı gibi hissetmesi normal değil mi? Türkiye'de bir çok kişi tanıştigin ilk anda kökenini söyler. Balkan Göçmeni birisininde göçmen oldugunu belirtmesi(avrupalı gibi hissetmesi) bir kompleks değil.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Banned
    Last Online
    Meta-Ethnicity
    Turkic
    Ethnicity
    Ancestry
    Country
    Germany
    Region
    Berlin
    Taxonomy
    Pontid+Anatolid/CM
    Politics
    Hero
    Mustafa Kemal Ataturk
    Religion
    Atheist
    Relationship Status
    In a relationship
    282
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by mergen3 View Post
    Ege'nin çoğu yerinde bu tipte(fakat çok tipik değil)insan bulabilirsin. İzmir merkez de pek bulamazsın. Ödemiş, Aliağa gibi yerlerde bulunabilir. Ama bana Ankaranın doğusundaki şehirlerde daha tipik gibi geldi. Kayseri'deki avşarlarda bu tip çok yaygın. Bu arada Türkler niye Avrupalı olmasın? 15 milyon Balkan Göçmeni var ülkede. Bu insanların Avrupalı gibi hissetmesi normal değil mi? Türkiye'de bir çok kişi tanıştigin ilk anda kökenini söyler. Balkan Göçmeni birisininde göçmen oldugunu belirtmesi(avrupalı gibi hissetmesi) bir kompleks değil.

Yahu birader, al 15 milyon balkan gocmenini kendinide koy ustune git avrupana bakalim seni isteyeceklermi madem bu kadar Avrupa sevdalisisin aynen sizi cok istiyorlar o balkan gocmeni kokenli insanlardan biriside benim merak etme,balkan gocmenlerinden adam olanlar kendilerini avrupali degil turk olarak gorurler.he bu arada kendini avrupali gorupte avrupali gibi yasayanlar onlarin kulturunden yasayanlar turk degildir.bir insan kurt ise turk gibi yasayip turk gibi oluyorsa o bizim için turktur. Ama bir insan turk ise avrupali gibi yasayip Avrupa kulturunden etkilenmis ise bati ozentiligi yapiyor ise isterse o cengizhanin torunu olsun bizden degildir.turkler avrupali degildir,avrupalilar turklerin bir numarali dusmanidir.adamlar avrupali bizim sonumuzu hazirlamaya calisiyorlar bizden nefret edip kendi aralarina bile almıyorlar. Tamam avrupalisin birader hristiyansin aynen modernsin turk de degilsin.simdi al o 15 milyon balkan gocmenini git avrupana
    Last edited by CaucasianTurk; 04-09-2020 at 11:16 PM.

Senior Member mergen3's Avatar
    Last Online
    Today @ 01:33 PM
    Meta-Ethnicity
    turkic
    Ethnicity
    turk
    Country
    Abkhazia
    Region
    Aboriginal
    Taxonomy
    Anatolid-Turanid
    Religion
    agnostic
    Relationship Status
    Single
    823
    Thumbs Up
    Received: 901
    Given: 59

1 Not allowed!

YAHU BIRADER,AL 15 MILYON BALKAN GOCMENINI KENDINIDE AL,GIT AVRUPANA BAKALIM SENI ISTEYECEKLERMI MADEM BU KADAR AVRUPALI SEVDALISISIN AYNEN SIZI COK ISTIYORLAR O BALKAN GOCMENI KOKENLI INSANLARDAN BIRISIDE BENIM MERAK ETME,BALKAN GOCMENLERINDEN ADAM OLANLAR KENDILERINI AVRUPALI DEGIL TURK OLARAK GORURLER.HE BU ARADA KENDINI AVRUPALI GORUPTE AVRUPALI GIBI YASAYANLAR ONLARIN KULTURUNDEN YASAYANLAR TURK DEGILDIR. DEDIGIM GIBI GELDIGIN YER ONEMLI DEGIL GITTIGIN YER ONEMLIDIR BIR INSAN KURT ISE TURK GIBI YASAYIP TURK GIBI OLUYORSA O BIZIM ICIN TURK TUR VE BIZDENDIR,AMA BIR INSAN TURK ISE,AVRUPALI GIBI YASAYIP AVRUPA KULTURUNDEN ETKILENMIS ISE BATI OZENTILIGI YAPIYOR ISE ISTERSE O CENGIZHANIN TORUNU OLSUN BIZDEN DEGILDIR. TURKLER AVRUPALI DEGILDIR,AVRUPALILAR TURKLERIN BIR NUMARALI DUSMANIDIR BITTI NOKTA.ADAMLAR AVRUPALI BIZIM SONUMUZU HAZIRLAMAYA CALISIYORLAR BIZDEN NEFRET EDIP KENDI ARALARINA BILE ALMIYORLAR,HALA BIR TANESI CIKIP DIYORKI TURKLER AVRUPALI DEGIL NE DEMEK FALAN FILAN.TAMAM AVRUPALISIN BILADER HRISTIYANSIN AYNEN MODERNSIN TURK DE DEGILSIN.SIMDI AL O 15 MILYON BALKAN GOCMENINI GIT AVRUPANA.
    Birisinin Türk olup olmamasına sen karar vermiyorsun maalesef. Balkan Türkleri zaten kendilerini Türk görüyor. Türk kültürü hakkinda bilgi(örnek)versene. Yani mesela müslüman olmak mi(değilim). Avrupa Kültüründen Etkilendim mi(dünyadaki hemen hemen her insan gibi). Kendimi Türk hissediyor muyum?(evet) Yani demek istediğim Türklerin tek bir kültürü yok sen dinini güzelce yaşayan muhafazakar bir türk olabilirsin. Ben bu dedigin ozelliklere sahip olmayan biri olabilirim. Bu hiçbirimizi daha az Türk yapmaz. Yani kendini avrupalı sananda türk. Arap kültürüyle yasayanda Türk.

Banned
    Last Online
    Meta-Ethnicity
    Turkic
    Ethnicity
    Ancestry
    Country
    Germany
    Region
    Berlin
    Taxonomy
    Pontid+Anatolid/CM
    Politics
    Hero
    Mustafa Kemal Ataturk
    Religion
    Atheist
    Relationship Status
    In a relationship
    282
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Birisinin Türk olup olmamasına sen karar vermiyorsun maalesef. Balkan Türkleri zaten kendilerini Türk görüyor. Türk kültürü hakkinda bilgi(örnek)versene. Yani mesela müslüman olmak mi(değilim). Avrupa Kültüründen Etkilendim mi(dünyadaki hemen hemen her insan gibi). Kendimi Türk hissediyor muyum?(evet) Yani demek istediğim Türklerin tek bir kültürü yok sen dinini güzelce yaşayan muhafazakar bir türk olabilirsin. Ben bu dedigin ozelliklere sahip olmayan biri olabilirim. Bu hiçbirimizi daha az Türk yapmaz. Yani kendini avrupalı sananda türk. Arap kültürüyle yasayanda Türk.

YOK,BIRADERIM ISTEDIGINI YAP ISTERSEN BIR TARAFINI YIRT SEN TURK DEGILSIN,ANCA LAFTA TURKSUN. AMA KULTUR OLARAK DEGILSIN.

Banned
    Last Online
    Meta-Ethnicity
    Turkic
    Ethnicity
    Ancestry
    Country
    Germany
    Region
    Berlin
    Taxonomy
    Pontid+Anatolid/CM
    Politics
    Hero
    Mustafa Kemal Ataturk
    Religion
    Atheist
    Relationship Status
    In a relationship
    282
    Thumbs Up

0 Not allowed!

oburku kardesimizede soyle,turkler avrupali degil,bizi rezil ediyor o kardesimiz,ondan sonra bizi avrupa hayrani zannedip avrupa birligine girmek istedigimizi zannediyorlar.avrupa icin can attigimizi zannediyorlar.yanlis.
    Last edited by CaucasianTurk; 04-09-2020 at 11:18 PM.

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)