Ako Milanče dobije još jedan mandat, devastacija Zagreba i gradnja nepotrebnih fontana će se nastaviti.

Evo primjera: industrijska baština. Zašto tvornica Gorica propada? Zašto Bandy tjera kulturne udruge iz jednog od posljednjih mjesta gdje se iste sastaju. Hvala Bogu pa je sudski proces stopiran, a stopiran je zato što se naš dragi gradonačelnik boji da bi se upravo na Gorici i namještenom natječaju (za gradnju besmislenih kamenih blokova) mogao poskliznuti. Ipak, s obzirom na potres i još mnogo manjih potresa koji ne prestaju, zgrada je u ruševnom stanju. Temelji nisu uzdrmani, ali krov curi i urušava se. Znam sve o tome jer je moja udruga morala iseliti iz tih dvorana/prostora.

To je samo jedan od primjera. Drugo, što bih htjela naglasiti, jest floskula koju građani ponavljaju poput papige are: Krade ali daje i nama. Kakvo je to, pobogu, legitimiranje krađe? Zašto su Zagrepčani 'stoka sitnog zuba' koja se zadovoljava lopovom koji se, eto, građanima usudio dati komadić, ali komadić NJIHOVOG novca.

Pitanje koje se također ovdje postavlja: Tko je dovoljno velika lopovčina koja bi Bandića mogla zamijeniti? Imate koga na umu?

Toliko od mene.

Frustrirana Celine.