Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27

Thread: Hungary became a desert

  1. #11
    Veteran Member Varda's Avatar
    Join Date
    Aug 2020
    Last Online
    Yesterday @ 11:54 PM
    Meta-Ethnicity
    Serb
    Ethnicity
    Serb
    Ancestry
    Dalmatian hinterland
    Country
    Serbia
    Gender
    Posts
    7,961
    Thumbs Up
    Received: 5,619
    Given: 4,633

    0 Not allowed!

    Default

    Northern Serbia/Vojvodina (north of Sava and Danube) has relief like Hungary, and as well suffer of huge drought this summer. That part of Serbia belong to Pannonian plain and has only two short mountains which are like oases in wider flat area. Northern part of Serbia is often exposed to drought in the summer, especially Banat. Serbia south of Dava and Danube is different, it is much greener/woodier with hills, valleys and mountains plains (smaller than north of rivers). Many times i traveler south of Sava and Dunube i have seen significant difference towards Vojvodina. Last time in July this year when i traveled to Albania. First serious forest was near Bubanj Potok (https://en.wikipedia.org/wiki/Bubanj_Potok). When we left Belgrade it was hot, dry and sunny. But about 1.5 hours later in Morava valley was a thunderstorm, later around Niš again rain, around Kuršumlija again, and in Kosovo serious rain most of time and chilly temperature (on the way back from Albania 8 days later also rain but with thunders in the part of Kosovo). I heard that day Belgrade and Vojvodina passed without a drop of rain.
    Last edited by Varda; 08-18-2022 at 01:06 PM.

  2. #12
    Veteran Member
    Join Date
    Apr 2018
    Last Online
    Yesterday @ 06:31 PM
    Ethnicity
    **
    Ancestry
    **
    Country
    Fiji
    Taxonomy
    **
    Gender
    Posts
    9,904
    Thumbs Up
    Received: 9,952
    Given: 12,168

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Blondie View Post
    Na megjött a teszkós xmen



    It does.



    I think so.
    Jó nagy gyökér vagy, hogy ha valaki nem ért veled egyet akkor egyből felkapod a vizet meg személyeskedsz. Persze ha meg visszaszól valaki, akkor te vagy legjobban megsértődve.

    Kommentelgetsz itt a klímáról, közbe meg hülyeségeket írsz mert azt se tudod hogy a mediterrán éghajlat a mérsékelt (temperate) övhöz tartozik. Utóbbi egy tágabb kategória amihez többfajta éghajlat tartozik pl. mediterrán, óceáni, kontinentális stb.

    Amúgy nálad mi ez az érdeklődés újabban az éghajlat iránt? Nem pityeregned kéne amiatt hogy a ratyi monarchia széthullott?

  3. #13
    Veteran Member Blondie's Avatar
    Join Date
    Oct 2018
    Last Online
    Yesterday @ 11:27 PM
    Location
    Budapest
    Meta-Ethnicity
    Germanic
    Ethnicity
    Barbarian
    Ancestry
    Uralo-German
    Country
    Germany
    Region
    Donau Schwaben
    Taxonomy
    Subnordid
    Gender
    Posts
    17,913
    Thumbs Up
    Received: 15,188
    Given: 9,813

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Universe View Post
    Jó nagy gyökér vagy, hogy ha valaki nem ért veled egyet akkor egyből felkapod a vizet meg személyeskedsz. Persze ha meg visszaszól valaki, akkor te vagy legjobban megsértődve.

    Kommentelgetsz itt a klímáról, közbe meg hülyeségeket írsz mert azt se tudod hogy a mediterrán éghajlat a mérsékelt (temperate) övhöz tartozik. Utóbbi egy tágabb kategória amihez többfajta éghajlat tartozik pl. mediterrán, óceáni, kontinentális stb.

    Amúgy nálad mi ez az érdeklődés újabban az éghajlat iránt? Nem pityeregned kéne amiatt hogy a ratyi monarchia széthullott?
    Gyökér nem lehetek Kerti Gimli, mert nem esik az eső és szárad el minden, a földanya szomjazik, a májad meg hízik. Lovagolsz itt egy tévedésen, mert nem néztem utána, és talán meglepő de igen szoktam tévedni, akár naponta is, ahogy minden ember téved néha. Ezt kihasználva, a sötét árnyékból, mint egy alattomos húskampó marsz bele ártatlan angyali testembe, jól megmártod és megforgatod, és a véremből lakmározol mint egy maláj dögkeselyű te energia vámpír.
    Tudd meg hogy most szomorú lettem!

  4. #14
    Veteran Member pajkosbalna's Avatar
    Join Date
    Jan 2020
    Last Online
    10-09-2023 @ 07:02 AM
    Meta-Ethnicity
    Slavic
    Ethnicity
    Hungarian
    Country
    Hungary
    Taxonomy
    Norid / North Pontid
    Religion
    Nope
    Gender
    Posts
    1,107
    Thumbs Up
    Received: 1,681
    Given: 936

    1 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Blondie View Post
    Gyökér nem lehetek Kerti Gimli, mert nem esik az eső és szárad el minden, a földanya szomjazik, a májad meg hízik. Lovagolsz itt egy tévedésen, mert nem néztem utána, és talán meglepő de igen szoktam tévedni, akár naponta is, ahogy minden ember téved néha. Ezt kihasználva, a sötét árnyékból, mint egy alattomos húskampó marsz bele ártatlan angyali testembe, jól megmártod és megforgatod, és a véremből lakmározol mint egy maláj dögkeselyű te energia vámpír.
    Tudd meg hogy most szomorú lettem!
    Beszarok rajtatok ��

  5. #15
    Veteran Member Blondie's Avatar
    Join Date
    Oct 2018
    Last Online
    Yesterday @ 11:27 PM
    Location
    Budapest
    Meta-Ethnicity
    Germanic
    Ethnicity
    Barbarian
    Ancestry
    Uralo-German
    Country
    Germany
    Region
    Donau Schwaben
    Taxonomy
    Subnordid
    Gender
    Posts
    17,913
    Thumbs Up
    Received: 15,188
    Given: 9,813

    0 Not allowed!

    Default

    Itt fogok neked válaszolni hogy lássa mindenki mekkora suttyó vagy. Szóval ezt írtad:

    A teszkós ixmen jó szöveg is lehetne, de nem tőled, a 160 centis törpétől aki ha cigányt lát a járdán átmegy az út túloldalára meg arra veri magát hogy apjától volt mit örökölni + feljár gyakorikérdések.hu-ra trollkodni.
    Igen "törpe" vok, kicsi vok én, majd megnövök én, ha a szovjet agrármódszert eltanulom én! Ezt tedd zsebre kopasz barack!

    A cigányok meg veszélyesek a testi épségemre, nem akarok életem végéig szívószállal enni, csak mert bekattan az egyik vadember, remélem megérted.

    A vagyoni helyzetemre (amihez neked semmi közöd) sose vertem magam, nem tudsz olyat idézni. Egyszer említettem meg futólag, már nem is tudom miért, azóta ezen lovagolsz.

    A gyakorikérdések.hu ról meg annyit, hogy voltam kb kis 9-10 éves tejbetök amikor széttrollkodtam az ezo rovatot, mert viccesnek találtam, érdekelt is a téma, élveztem a figyelmet hogy mindenki rólam beszél és úgy gondolkodtam mint egy kisgyerek, mivel az is voltam. Már 10 évesen saját UFO klubbot alapítottam a RÉPA-t (Reptoid És Plejádi Alakulat) és elértem hogy Magyarország legnagyobb internetes fórumának abszolút legendája lettem. Többek között miattam hozták anno azt a szabályt az adminok, hogy userekről nem lehet kérdést kiírni, mert egy tonna kérdést írtak ki csak rólam. Még ennyi sok sok év távlatából is ha beregenél oda német családnevű női névvel (ez volt az ismertetőjelem) és kiírnál egy kérdést az ezotéria rovatba, nem csak hogy mindenki hátán felállna szőr de egyből kapnád a bannt is, mert azt hinnék visszatértem. Életem legjobb évei voltak, mert nagyon jó közösség volt ott anno, nagyon sokat viccelődtünk, mert egy gyerek amikor játszik ezt csinálja. És ez nem rosszindulatú trollkodás volt, csak imádtunk viccelődni a gyíkemberekkel, robotokkal, ufo-kkal és rengeteget nevettünk közben 10 évesen. Ne bánts emiatt, mert nem fair.

  6. #16
    Veteran Member
    Join Date
    Apr 2018
    Last Online
    Yesterday @ 06:31 PM
    Ethnicity
    **
    Ancestry
    **
    Country
    Fiji
    Taxonomy
    **
    Gender
    Posts
    9,904
    Thumbs Up
    Received: 9,952
    Given: 12,168

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Blondie View Post
    Gyökér nem lehetek Kerti Gimli, mert nem esik az eső és szárad el minden, a földanya szomjazik, a májad meg hízik. Lovagolsz itt egy tévedésen, mert nem néztem utána, és talán meglepő de igen szoktam tévedni, akár naponta is, ahogy minden ember téved néha. Ezt kihasználva, a sötét árnyékból, mint egy alattomos húskampó marsz bele ártatlan angyali testembe, jól megmártod és megforgatod, és a véremből lakmározol mint egy maláj dögkeselyű te energia vámpír.
    Tudd meg hogy most szomorú lettem!
    Jó duma. Igen mindenki tud tévedni, viszont mégis neked állt följebb amiért felhívtam erre a tévedésedre a figyelmed. + máskor is már megfigyeltem hogy ha valamire azt írom hogy az szerintem nem úgy van akkor tiszta ideg vagy.
    Quote Originally Posted by Blondie View Post
    Itt fogok neked válaszolni hogy lássa mindenki mekkora suttyó vagy. Szóval ezt írtad:
    Most nagyon megszégyenítettél simán leírtam volna ide is ugyanezt, csak nem akartam ide offtopicolni.


    A vagyoni helyzetemre (amihez neked semmi közöd) sose vertem magam, nem tudsz olyat idézni.
    Szó szerint nem verted magad, de voltak helyzetek amikor utaltál rá pl. lenézted akinek kevesebb a pénze pl ilyen hülyeséget írtál hogy aki kevesli a fizetését az találjon olyan munkát ami jobban fizet (igen, az úgy megy, csettintésre, akinek alapból alacsony genetikai IQ-ja van az nem fog tudni jól kereső állást találni). Most jön a szokásos "dehát linkeljem ezeket a posztokat", dehogy linkelem, minek keresgessek napokat+ bizonyítgassak én neked. Nekem elég volt amit láttam.
    Egyszer említettem meg futólag, már nem is tudom miért, azóta ezen lovagolsz.
    Dehogy lovagolok. Mikor máskor hoztam ezt fel? Egyre nem emlékszek, viszont olyanra igen amikor ezzel vádoltál hogy én a te vagyoni helyzetedre irigykedtem, közbe meg nem. Nem érdekel a pénzed, felőlem egy útszéli kurva is lehetnél aki havi 100 ezret keres mert a többit a strici elviszi, az se érdekelne.

    A gyakorikérdések.hu ról meg annyit, hogy voltam kb kis 9-10 éves tejbetök amikor széttrollkodtam az ezo rovatot, mert viccesnek találtam, érdekelt is a téma, élveztem a figyelmet hogy mindenki rólam beszél és úgy gondolkodtam mint egy kisgyerek, mivel az is voltam. Már 10 évesen saját UFO klubbot alapítottam a RÉPA-t (Reptoid És Plejádi Alakulat) és elértem hogy Magyarország legnagyobb internetes fórumának abszolút legendája lettem. Többek között miattam hozták anno azt a szabályt az adminok, hogy userekről nem lehet kérdést kiírni, mert egy tonna kérdést írtak ki csak rólam. Még ennyi sok sok év távlatából is ha beregenél oda német családnevű női névvel (ez volt az ismertetőjelem) és kiírnál egy kérdést az ezotéria rovatba, nem csak hogy mindenki hátán felállna szőr de egyből kapnád a bannt is, mert azt hinnék visszatértem. Életem legjobb évei voltak, mert nagyon jó közösség volt ott anno, nagyon sokat viccelődtünk, mert egy gyerek amikor játszik ezt csinálja. És ez nem rosszindulatú trollkodás volt, csak imádtunk viccelődni a gyíkemberekkel, robotokkal, ufo-kkal és rengeteget nevettünk közben 10 évesen. Ne bánts emiatt, mert nem fair.
    Múltkor nagy büszkén mesélted hogy gyakorikérdseken mostanában meggyőztél egy baloldali embert hogy köttesse el magát vagy ilyesmi. Meg emlékszek 1-2 éve amikor a magyar subreddit szóba került, akkor panaszkodtál hogy ott nem lehet olyan jól trollkodni mint gyakorikérdéseken.
    Ne bánts emiatt, mert nem fair.
    jajhaja, nem foglak sajnálni. Én abban a stílusban írok neked amilyenben te nekem. Sokszor volt hogy elengedtem a fülem mellett a hülyeségeid, remélve hogy majd megembereled magad.
    Last edited by Universe; 08-20-2022 at 06:46 AM.

  7. #17
    Banned
    Join Date
    Aug 2022
    Last Online
    01-12-2024 @ 06:31 PM
    Ethnicity
    Romanian
    Country
    Romania
    Gender
    Posts
    126
    Thumbs Up
    Received: 70
    Given: 55

    1 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Universe View Post
    If some regions of earth become uninhabitable because of global warming, that also means some regions that were previously too cold, will become habitable/arable.
    I live right by Hungarian border so we have the same problem here. Maybe now I should trade in my car for a camel or at least a flock of sheep so I may survive in Carpathian Mountians

  8. #18
    Veteran Member Blondie's Avatar
    Join Date
    Oct 2018
    Last Online
    Yesterday @ 11:27 PM
    Location
    Budapest
    Meta-Ethnicity
    Germanic
    Ethnicity
    Barbarian
    Ancestry
    Uralo-German
    Country
    Germany
    Region
    Donau Schwaben
    Taxonomy
    Subnordid
    Gender
    Posts
    17,913
    Thumbs Up
    Received: 15,188
    Given: 9,813

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Universe View Post
    Jó duma. Igen mindenki tud tévedni, viszont mégis neked állt följebb amiért felhívtam erre a tévedésedre a figyelmed. + máskor is már megfigyeltem hogy ha valamire azt írom hogy az szerintem nem úgy van akkor tiszta ideg vagy.
    Én csak annyit írtam h teszkós ikszmen, erre totál elszálltál és besértődtél. De képzeld benyzero-val is szoktam viccelni, sőt ő is szokott velem és veszi a lapot és nem sértődünk meg. Te miért veszed ilyen vérkomolyan az egészet? És még itt is főleg humorosan válaszoltam vissza mert semmi rossz szándék nincs bennem az irányodba.

    Szó szerint nem verted magad, de voltak helyzetek amikor utaltál rá pl. lenézted akinek kevesebb a pénze pl ilyen hülyeséget írtál hogy aki kevesli a fizetését az találjon olyan munkát ami jobban fizet
    De ha te is beismered most hogy nem vertem magam rá, akkor miért vádoltál ilyennel? Igen lenézem az olyan embert aki folyamatosan panaszkodik milyen szar az élete, de a kisujja botját se hajlandó tenni azért hogy ez megváltozzon csak rinyál, ahogy lenézem az olyat is aki beleszületik egy vagyonba és nem csinál semmit az életben csak teng leng. Ezt utóbbit is írtam, de látom elfelejtetted beidézni. Most akkor gazdag ellenes is lettem?

    olyanra igen amikor ezzel vádoltál hogy én a te vagyoni helyzetedre irigykedtem, közbe meg nem
    Nem ezt írtam, hanem azt hogy neked meg úgy az embereknek Mészárossal ez a fő problémátok hogy ő gazdag te meg nem.

    Múltkor nagy büszkén mesélted hogy gyakorikérdseken mostanában meggyőztél egy baloldali embert hogy köttesse el magát vagy ilyesmi.
    Én csak kiváncsi voltam meddig terjed a szélsőbalos hülyesége, ennyi csak. Ez nem úgy történt hogy én végig erre mentem, de mivel fogalmad sincs az egész beszélgetésről megint csak magyarázol.

    1-2 éve amikor a magyar subreddit szóba került, akkor panaszkodtál hogy ott nem lehet olyan jól trollkodni mint gyakorikérdéseken.
    Oda is te hívtál, másrészt én a gyakorin már egyáltalán nem trollkodok, régen is kicsi voltam amikor csináltam. Tudod a mai gyerekek már net előtt nőnek fel és nem a homokozóba játszanak. Te most itt egy 10 éves gyereket kérsz számon miért viccelődött a gyíkemberekkel lol

    Én abban a stílusban írok neked amilyenben te nekem.
    Ez egyáltalán nem igaz, bennem nincs semmi rosszindulat feléd, amikor ugratlak mindig viccesen teszem, te meg vérkomolyan válaszolsz hogy törpe, ratyi, gyökér stb. Ez nem ugyanaz a stílus.
    És apumat ne említsd mégegyszer. Gondolhatod inkább lennék én a világ legszegényebb embere ha ezzel visszahozhatnám hogy megint velem legyen. Ne beszélj róla többet, neked fogalmad sincs min mentem keresztül amikor meghalt.

  9. #19
    Veteran Member
    Join Date
    Apr 2018
    Last Online
    Yesterday @ 06:31 PM
    Ethnicity
    **
    Ancestry
    **
    Country
    Fiji
    Taxonomy
    **
    Gender
    Posts
    9,904
    Thumbs Up
    Received: 9,952
    Given: 12,168

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Blondie View Post
    Én csak annyit írtam h teszkós ikszmen, erre totál elszálltál és besértődtél. De képzeld benyzero-val is szoktam viccelni, sőt ő is szokott velem és veszi a lapot és nem sértődünk meg. Te miért veszed ilyen vérkomolyan az egészet? És még itt is főleg humorosan válaszoltam vissza mert semmi rossz szándék nincs bennem az irányodba.
    Jaja én veszem tök komolyan az egészet te meg nem, gyökérgyerek Múltkor is amikor írtam hogy szerintem ennyi meg annyi cigány van magyarországon, írtad hogy szerinted csak kiidegelni akarlak
    Benyzero nekem is volt hogy beszólt nem egyszer, és nem vettem fel a kesztyűt, nem foglalkoztam vele, mert egyértelmű volt hogy viccből írja nem komolyan.
    Most akkor gazdag ellenes is lettem?
    Ha rámmsütötted ezt múltkor, akkor rád is lehetne..

    Nem ezt írtam, hanem azt hogy neked meg úgy az embereknek Mészárossal ez a fő problémátok hogy ő gazdag te meg nem.
    Hülye vagy már megint Ezt te találtad ki hogy engem zavar hogy gazdag.

    Én csak kiváncsi voltam meddig terjed a szélsőbalos hülyesége, ennyi csak. Ez nem úgy történt hogy én végig erre mentem, de mivel fogalmad sincs az egész beszélgetésről megint csak magyarázol.
    Te nem magyarázkodsz?
    Ez egyáltalán nem igaz, bennem nincs semmi rosszindulat feléd, amikor ugratlak mindig viccesen teszem, te meg vérkomolyan válaszolsz hogy törpe, ratyi, gyökér stb.
    Persze hogy nincs rosszindulat ennyi erővel én is mondhatom hogy "ááá azt csak úgy félig viccelve mondtam!"
    Ez nem ugyanaz a stílus.
    Amúgy észrevetted, hogy mást nem inzultálok itt a fórumon (annak ellenére hogy több ember volt aki "beszólt")? Szerinted miért pont veled teszem?
    És apumat ne említsd mégegyszer. Gondolhatod inkább lennék én a világ legszegényebb embere ha ezzel visszahozhatnám hogy megint velem legyen. Ne beszélj róla többet, neked fogalmad sincs min mentem keresztül amikor meghalt.
    Majd én eldöntöm kit emlegetek. Minek sajnáltatod magad. Mindenkinek megvannak a maga problémái.
    Last edited by Universe; 08-20-2022 at 09:20 AM.

  10. #20
    Veteran Member Blondie's Avatar
    Join Date
    Oct 2018
    Last Online
    Yesterday @ 11:27 PM
    Location
    Budapest
    Meta-Ethnicity
    Germanic
    Ethnicity
    Barbarian
    Ancestry
    Uralo-German
    Country
    Germany
    Region
    Donau Schwaben
    Taxonomy
    Subnordid
    Gender
    Posts
    17,913
    Thumbs Up
    Received: 15,188
    Given: 9,813

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Universe View Post
    Jaja én veszem tök komolyan az egészet te meg nem, gyökérgyerek Múltkor is amikor írtam hogy szerintem ennyi meg annyi cigány van magyarországon, írtad hogy szerinted csak kiidegelni akarlak
    Na ott pont te magad ismerted el hogy trollkodtál is régen a cigányokkal kapcsolatban.

    Benyzero nekem is volt hogy beszólt nem egyszer, és nem vettem fel a kesztyűt, nem foglalkoztam vele, mert egyértelmű volt hogy viccből írja nem komolyan.
    És a teszkós ikszmenből komolyan nem tűnik ki neked hogy viccből írom?

    Hülye vagy már megint Ezt te találtad ki hogy engem zavar hogy gazdag.
    Unom már ezt a ki gazdag ki nem gazdag témát amit folyamatosan felhozol, kit érdekel kinek menyi pénze van. Unalmas már rá folyton reagálni, hagyjál már ezzel.

    Persze hogy nincs rosszindulat ennyi erővel én is mondhatom hogy "ááá azt csak úgy félig viccelve mondtam!"
    Az hogy a másikat törpe gyökerezed az nem vicces, az a szó h teszkós ikszmen az vicces. Ne nézzél már hülyének tudod jól hogy te komolyan írtad.

    Majd én eldöntöm kit emlegetek. Ne sajnáltasd magad. Mindenkinek megvannak a maga problémái.
    Ez nem így megy hogy majd te eldöntöd kit emlegetsz, ezzel át fogsz lépni egy vörös vonalat. De ha még maradt benned egy szemernyi lelkiismeret, ez szerinted tényleg oké hogy a másik családtagjának a halálát veszed a szádra?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 62
    Last Post: 07-09-2019, 06:28 PM
  2. Replies: 0
    Last Post: 09-10-2017, 02:24 PM
  3. Replies: 1
    Last Post: 01-01-2017, 07:06 PM

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •