Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 10 of 47

Thread: A me duket mu apo shqiptaret e FYROM-it jane goxha te celet, ndoshta shqiptaret me te celet?

 1. #1
  Banned
  Join Date
  Jul 2013
  Last Online
  04-07-2017 @ 12:35 PM
  Meta-Ethnicity
  Warrior Dinarid Tribes
  Ethnicity
  Isolated
  Country
  Albania
  Gender
  Posts
  2,004
  Thumbs Up/Down
  Received: 210/47
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default A me duket mu apo shqiptaret e FYROM-it jane goxha te celet, ndoshta shqiptaret me te celet?

  Kur shikoj 4 kengetaret e tyre pak a shume me te njohur, te gjith kane sy gri ose blu?
  Vetem shpat Kasapi asht i erret.


  A esht e vertet kjo gje apo jo?


 2. #2
  Veteran Member Don Arb's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  07-31-2017 @ 12:43 AM
  Location
  -
  Meta-Ethnicity
  -
  Ethnicity
  -
  Ancestry
  -
  Country
  Macedonia
  Region
  Aboriginal
  Taxonomy
  -
  Politics
  -
  Religion
  .!.
  Gender
  Posts
  5,135
  Thumbs Up/Down
  Received: 2,292/145
  Given: 1,451/129

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Po.
  Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

 3. #3
  Banned
  Join Date
  Jul 2013
  Last Online
  04-07-2017 @ 12:35 PM
  Meta-Ethnicity
  Warrior Dinarid Tribes
  Ethnicity
  Isolated
  Country
  Albania
  Gender
  Posts
  2,004
  Thumbs Up/Down
  Received: 210/47
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by Don Arb View Post
  Po.
  Nuk po tallem. E kam shume srz sepse nuk kam qene nder ato troje nga ju, prandaj pyes.

 4. #4
  Andid Balkanite The Illyrian Warrior's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  Yesterday @ 09:49 PM
  Meta-Ethnicity
  Pelasgian-ThrakoIllyrian
  Ethnicity
  Albanian
  Ancestry
  Ancient Dardanian Albanian Kosovar
  Country
  Albania
  Region
  Dardania
  Y-DNA
  E-V13>CTS5856>?
  Taxonomy
  Pred. Dinarid
  Hero
  Lol, that's for kids
  Gender
  Posts
  11,317
  Thumbs Up/Down
  Received: 9,721/374
  Given: 7,385/219

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Vazhdon kerkimi i Pleuratit per malsor gege.....por tash ne Maqedoni.
  My Origin: 100% Southeast Europe
  Steppe k10: Near_Eastern 46.78%, WHG-UHG 24.14%, Steppe 22.61%, Hindu_Kush 5.78%

 5. #5
  Veteran Member Don Arb's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  07-31-2017 @ 12:43 AM
  Location
  -
  Meta-Ethnicity
  -
  Ethnicity
  -
  Ancestry
  -
  Country
  Macedonia
  Region
  Aboriginal
  Taxonomy
  -
  Politics
  -
  Religion
  .!.
  Gender
  Posts
  5,135
  Thumbs Up/Down
  Received: 2,292/145
  Given: 1,451/129

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  15 % mund te jen sy blu nga e gjith popullata
  Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

 6. #6
  Andid Balkanite The Illyrian Warrior's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  Yesterday @ 09:49 PM
  Meta-Ethnicity
  Pelasgian-ThrakoIllyrian
  Ethnicity
  Albanian
  Ancestry
  Ancient Dardanian Albanian Kosovar
  Country
  Albania
  Region
  Dardania
  Y-DNA
  E-V13>CTS5856>?
  Taxonomy
  Pred. Dinarid
  Hero
  Lol, that's for kids
  Gender
  Posts
  11,317
  Thumbs Up/Down
  Received: 9,721/374
  Given: 7,385/219

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Pleurat dhe kete krejt e bazon me 4 kengtare shqiptar nga maqedonia???
  My Origin: 100% Southeast Europe
  Steppe k10: Near_Eastern 46.78%, WHG-UHG 24.14%, Steppe 22.61%, Hindu_Kush 5.78%

 7. #7
  Banned
  Join Date
  Jul 2013
  Last Online
  04-07-2017 @ 12:35 PM
  Meta-Ethnicity
  Warrior Dinarid Tribes
  Ethnicity
  Isolated
  Country
  Albania
  Gender
  Posts
  2,004
  Thumbs Up/Down
  Received: 210/47
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by The Illyrian Warrior View Post
  Pleurat dhe kete krejt e bazon me 4 kengtare shqiptar nga maqedonia???
  Une pyes sepse nuk kam qen kurr andej. Nuk pyes per shembull mbi Shqiperine e Zonat e Laberise dhe shqipris Veriore nga jam vet, sepse i di shume mire ato zona.

 8. #8
  Veteran Member Don Arb's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  07-31-2017 @ 12:43 AM
  Location
  -
  Meta-Ethnicity
  -
  Ethnicity
  -
  Ancestry
  -
  Country
  Macedonia
  Region
  Aboriginal
  Taxonomy
  -
  Politics
  -
  Religion
  .!.
  Gender
  Posts
  5,135
  Thumbs Up/Down
  Received: 2,292/145
  Given: 1,451/129

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by The Illyrian Warrior View Post
  Pleurat dhe kete krejt e bazon me 4 kengtare shqiptar nga maqedonia???
  xhelooz?
  Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

 9. #9
  Banned
  Join Date
  Jul 2013
  Last Online
  04-07-2017 @ 12:35 PM
  Meta-Ethnicity
  Warrior Dinarid Tribes
  Ethnicity
  Isolated
  Country
  Albania
  Gender
  Posts
  2,004
  Thumbs Up/Down
  Received: 210/47
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Po kta futbollistet e there?
 10. #10
  Veteran Member Don Arb's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  07-31-2017 @ 12:43 AM
  Location
  -
  Meta-Ethnicity
  -
  Ethnicity
  -
  Ancestry
  -
  Country
  Macedonia
  Region
  Aboriginal
  Taxonomy
  -
  Politics
  -
  Religion
  .!.
  Gender
  Posts
  5,135
  Thumbs Up/Down
  Received: 2,292/145
  Given: 1,451/129

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Ndoshta ka me shum, gjysma e kushrinjve te mij i kan syt blu, nje dit i kam pa femijt e mehalles shumica bjonde
  Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

 1. Replies: 5
  Last Post: 03-16-2017, 09:22 AM
 2. Replies: 7
  Last Post: 09-10-2013, 08:56 PM
 3. Replies: 6
  Last Post: 02-23-2013, 03:32 PM
 4. Classify Jane Danson/Jane Dawson
  By CelticViking in forum Taxonomy
  Replies: 2
  Last Post: 07-08-2012, 10:12 PM
 5. Replies: 21
  Last Post: 04-02-2012, 07:44 PM

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •