Page 7 of 8 FirstFirst ... 345678 LastLast
Results 61 to 70 of 76

Thread: Bosniak music off topic

  1. #61
    The Destroyer The Destroyer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Last Online
    10-10-2017 @ 07:13 PM
    Meta-Ethnicity
    нʌнϸ
    Ethnicity
    босɴнɖк
    Country
    Bosnia
    Region
    Bosnia
    Politics
    Bošnjaštvo
    Religion
    нсʌɖʍ
    Gender
    Posts
    1,610
    Thumbs Up
    Received: 704
    Given: 854

    1 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Mraz View Post
    J£bo mater svoju, Senad bi prodao dušu samo zbog popularnost, em glumi nekog multikulti em uvalja pederćine.
    Možda je i Senad homoseksualac...
    Quote Originally Posted by Szegedist View Post
    There is no such thing as a moderate Serb. Every Serb is a supporter of the Chetnik ideology to some degree. Some Serbs like Davai are openly chetniks, while others like rv12aval are cryptochetniks who hide behind Bratsvo I Jedinstvo and other such concepts. Yugoslav partisans believer in the chetnik ideology, but could not display it openly because otherwise they couldn't recruit naive Croats and Bosniaks, which were necessary for victory. We shouldn't make a difference between a Serb and a chetnik, the two are exactly the same thing.

  2. #62
    Halo
    Apricity Funding Member
    "Friend of Apricity"

    RandoBloom's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Last Online
    12-19-2019 @ 02:42 PM
    Meta-Ethnicity
    Avar
    Ethnicity
    Avar
    Country
    Bulgaria
    Region
    Isle of Man
    Gender
    Posts
    9,846
    Thumbs Up
    Received: 4,084
    Given: 223

    1 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Mraz View Post
    J£bo mater svoju, Senad bi prodao dušu samo zbog popularnost, em glumi nekog multikulti em uvalja pederćine.
    Neka Boze. Sto vise Srba se pederise to bolje. A Pederima svakako ne mozes nista sto se tice odpederivanja. Nek se guze, mogu dok ne umru
    Hi everyone!

  3. #63
    The Destroyer The Destroyer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Last Online
    10-10-2017 @ 07:13 PM
    Meta-Ethnicity
    нʌнϸ
    Ethnicity
    босɴнɖк
    Country
    Bosnia
    Region
    Bosnia
    Politics
    Bošnjaštvo
    Religion
    нсʌɖʍ
    Gender
    Posts
    1,610
    Thumbs Up
    Received: 704
    Given: 854

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hrulj View Post
    Neka Boze. Sto vise Srba se pederise to bolje. A Pederima svakako ne mozes nista sto se tice odpederivanja. Nek se guze, mogu dok ne umru
    On pederluk podvaljuje samo Bošnjacima, on se ne smije pojaviti u svojoj Foči, njega su upravo četnici pravoslavci istjerali iz rodnog grada.
    Quote Originally Posted by Szegedist View Post
    There is no such thing as a moderate Serb. Every Serb is a supporter of the Chetnik ideology to some degree. Some Serbs like Davai are openly chetniks, while others like rv12aval are cryptochetniks who hide behind Bratsvo I Jedinstvo and other such concepts. Yugoslav partisans believer in the chetnik ideology, but could not display it openly because otherwise they couldn't recruit naive Croats and Bosniaks, which were necessary for victory. We shouldn't make a difference between a Serb and a chetnik, the two are exactly the same thing.

  4. #64
    Halo
    Apricity Funding Member
    "Friend of Apricity"

    RandoBloom's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Last Online
    12-19-2019 @ 02:42 PM
    Meta-Ethnicity
    Avar
    Ethnicity
    Avar
    Country
    Bulgaria
    Region
    Isle of Man
    Gender
    Posts
    9,846
    Thumbs Up
    Received: 4,084
    Given: 223

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by The Destroyer View Post
    On pederluk podvaljuje samo Bošnjacima, on se ne smije pojaviti u svojoj Foči, njega su upravo četnici pravoslavci istjerali iz rodnog grada.
    Pa neka su, dupli poeni za nas, em Srbin peder na TV-u javno, em Srbi se predstavljaju kao divljaci a mi tolerantni.

    Kako mozes podvaliti pederluk bgt? Mislis da ce neki lik vidjeti bozu i promjeniti se da mu vise ne valja picka i dize mu se na dlakave pakase?
    Hi everyone!

  5. #65
    Super Moderator Mraz's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Last Online
    @
    Ethnicity
    Bosniak
    Ancestry
    Bosanska Krajina
    Country
    Belgium
    Politics
    Hero
    TITO
    Gender
    Posts
    5,080
    Thumbs Up
    Received: 2,188
    Given: 1,740

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hrulj View Post
    Neka Boze. Sto vise Srba se pederise to bolje. A Pederima svakako ne mozes nista sto se tice odpederivanja. Nek se guze, mogu dok ne umru
    Neka Boze, ali u podrumu

  6. #66
    The Destroyer The Destroyer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Last Online
    10-10-2017 @ 07:13 PM
    Meta-Ethnicity
    нʌнϸ
    Ethnicity
    босɴнɖк
    Country
    Bosnia
    Region
    Bosnia
    Politics
    Bošnjaštvo
    Religion
    нсʌɖʍ
    Gender
    Posts
    1,610
    Thumbs Up
    Received: 704
    Given: 854

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hrulj View Post
    Pa neka su, dupli poeni za nas, em Srbin peder na TV-u javno, em Srbi se predstavljaju kao divljaci a mi tolerantni.

    Kako mozes podvaliti pederluk bgt? Mislis da ce neki lik vidjeti bozu i promjeniti se da mu vise ne valja picka i dize mu se na dlakave pakase?
    Pazi, upravo je tvoja reakcija primjer za ovo što ja pričam. Ti misliš da ne utiče na ljude, neće direktno, ali kad odrastaju mlade generacije sa tim, to je suptilna propaganda za ispiranje mozga, već sad imaš ljude koji govore "ma pusti ga da pjeva, nije to ništa", drugi korak je da počnu dolaziti i slušati, treći korak je da postaju kao on i "furaju" se na njega. Nemoj nikad potcjenjivati problem, to ide malo po malo, mic po mic.

    Tako je i krenulo četništvo, tolerisali smo skupove SDS-a po našim gradovima 90-ih, puštali ih da nam se uvuku u npr. Sarajevo mic-po-mic da ga kasnije opkole, itd. Malo-pomalo je najopasnije.
    Quote Originally Posted by Szegedist View Post
    There is no such thing as a moderate Serb. Every Serb is a supporter of the Chetnik ideology to some degree. Some Serbs like Davai are openly chetniks, while others like rv12aval are cryptochetniks who hide behind Bratsvo I Jedinstvo and other such concepts. Yugoslav partisans believer in the chetnik ideology, but could not display it openly because otherwise they couldn't recruit naive Croats and Bosniaks, which were necessary for victory. We shouldn't make a difference between a Serb and a chetnik, the two are exactly the same thing.

  7. #67
    Halo
    Apricity Funding Member
    "Friend of Apricity"

    RandoBloom's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Last Online
    12-19-2019 @ 02:42 PM
    Meta-Ethnicity
    Avar
    Ethnicity
    Avar
    Country
    Bulgaria
    Region
    Isle of Man
    Gender
    Posts
    9,846
    Thumbs Up
    Received: 4,084
    Given: 223

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Mraz View Post
    Neka Boze, ali u podrumu
    Ne shvatam zasto nam uopce smetaju pederi kao cjelina. Eto ih tamo, nama valjaju da kupimo poene vani, to nam je daleko bitnije od stotinjak ljudi sto ne vole picku

    Quote Originally Posted by The Destroyer View Post
    Pazi, upravo je tvoja reakcija primjer za ovo što ja pričam. Ti misliš da ne utiče na ljude, neće direktno, ali kad odrastaju mlade generacije sa tim, to je suptilna propaganda za ispiranje mozga, već sad imaš ljude koji govore "ma pusti ga da pjeva, nije to ništa", drugi korak je da počnu dolaziti i slušati, treći korak je da postaju kao on i "furaju" se na njega. Nemoj nikad potcjenjivati problem, to ide malo po malo, mic po mic.

    Tako je i krenulo četništvo, tolerisali smo skupove SDS-a po našim gradovima 90-ih, puštali ih da nam se uvuku u npr. Sarajevo mic-po-mic da ga kasnije opkole, itd. Malo-pomalo je najopasnije.
    Ne, moja reakcija je prosto neutralna. Ja volim picku. Da neko dovede 20 pedera naguzi ih i da masu guzicom preda mnom godinama to mi opet nista ne bi uradilo, dok je tvoje vjerovanje da bi ih ti eventualno zguzio. Ljude pali ono sto ih pali. Peder je vazda peder i ima to pedersko u sebi.
    Hi everyone!

  8. #68
    The Destroyer The Destroyer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Last Online
    10-10-2017 @ 07:13 PM
    Meta-Ethnicity
    нʌнϸ
    Ethnicity
    босɴнɖк
    Country
    Bosnia
    Region
    Bosnia
    Politics
    Bošnjaštvo
    Religion
    нсʌɖʍ
    Gender
    Posts
    1,610
    Thumbs Up
    Received: 704
    Given: 854

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hrulj View Post
    Ne shvatam zasto nam uopce smetaju pederi kao cjelina. Eto ih tamo, nama valjaju da kupimo poene vani, to nam je daleko bitnije od stotinjak ljudi sto ne vole picku



    Ne, moja reakcija je prosto neutralna. Ja volim picku. Da neko dovede 20 pedera naguzi ih i da masu guzicom preda mnom godinama to mi opet nista ne bi uradilo, dok je tvoje vjerovanje da bi ih ti eventualno zguzio. Ljude pali ono sto ih pali. Peder je vazda peder i ima to pedersko u sebi.
    Opet me nisi shvatio, ja sam siguran u sebe, ali nisam u ostatak našeg naroda. Ne hvalim sebe, ali ja sam stijena u tom smislu da se moje mišljenje lahko ne mijenja, ali naš narod baš ima, kao što ti kažeš, podanički mentalitet, u smislu da jedva čeka da prihvati sve novo, cool i moderno sa Zapada. A pederluk je smrt za natalitet, a natalitet je ključ opstanka Bošnjaka. Problem se siječe u korijenu.
    Quote Originally Posted by Szegedist View Post
    There is no such thing as a moderate Serb. Every Serb is a supporter of the Chetnik ideology to some degree. Some Serbs like Davai are openly chetniks, while others like rv12aval are cryptochetniks who hide behind Bratsvo I Jedinstvo and other such concepts. Yugoslav partisans believer in the chetnik ideology, but could not display it openly because otherwise they couldn't recruit naive Croats and Bosniaks, which were necessary for victory. We shouldn't make a difference between a Serb and a chetnik, the two are exactly the same thing.

  9. #69
    Halo
    Apricity Funding Member
    "Friend of Apricity"

    RandoBloom's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Last Online
    12-19-2019 @ 02:42 PM
    Meta-Ethnicity
    Avar
    Ethnicity
    Avar
    Country
    Bulgaria
    Region
    Isle of Man
    Gender
    Posts
    9,846
    Thumbs Up
    Received: 4,084
    Given: 223

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by The Destroyer View Post
    Opet me nisi shvatio, ja sam siguran u sebe, ali nisam u ostatak našeg naroda. Ne hvalim sebe, ali ja sam stijena u tom smislu da se moje mišljenje lahko ne mijenja, ali naš narod baš ima, kao što ti kažeš, podanički mentalitet, u smislu da jedva čeka da prihvati sve novo, cool i moderno sa Zapada. A pederluk je smrt za natalitet, a natalitet je ključ opstanka Bošnjaka. Problem se siječe u korijenu.
    Ajmo reci da 9 od 10 Bosnjaka postanu pederi. Znamo obojica da se to nikada desiti nece, ali eto u svrhu diskusije. Opet ne vidim problem. Legalizuj poligamiju, jedan muskarac moze oploditi stotinu zena za mjesec dana i drzati ih konstantno trudnim. Vise se valja brinuti o podizanju svijesti i glorifikovanju kulta nataliteta i velikih porodica, nego o pederima. Koja korist od bracnog para sa jednim djetetom. To je opet net gubitak
    Hi everyone!

  10. #70
    The Destroyer The Destroyer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Last Online
    10-10-2017 @ 07:13 PM
    Meta-Ethnicity
    нʌнϸ
    Ethnicity
    босɴнɖк
    Country
    Bosnia
    Region
    Bosnia
    Politics
    Bošnjaštvo
    Religion
    нсʌɖʍ
    Gender
    Posts
    1,610
    Thumbs Up
    Received: 704
    Given: 854

    0 Not allowed!

    Default

    Quote Originally Posted by Hrulj View Post
    Ajmo reci da 9 od 10 Bosnjaka postanu pederi. Znamo obojica da se to nikada desiti nece, ali eto u svrhu diskusije. Opet ne vidim problem. Legalizuj poligamiju, jedan muskarac moze oploditi stotinu zena za mjesec dana i drzati ih konstantno trudnim. Vise se valja brinuti o podizanju svijesti i glorifikovanju kulta nataliteta i velikih porodica, nego o pederima. Koja korist od bracnog para sa jednim djetetom. To je opet net gubitak
    Očigledno onda ovdje više nije pitanje nacije nego ličnog mišljenja, meni takve stvari nisu normalne i ako ikada zakažu gej paradu u mom gradu, ja ću izaći na proteste da ih zaustavim, ti u Mostaru kako hoćeš, lična stvar.
    Quote Originally Posted by Szegedist View Post
    There is no such thing as a moderate Serb. Every Serb is a supporter of the Chetnik ideology to some degree. Some Serbs like Davai are openly chetniks, while others like rv12aval are cryptochetniks who hide behind Bratsvo I Jedinstvo and other such concepts. Yugoslav partisans believer in the chetnik ideology, but could not display it openly because otherwise they couldn't recruit naive Croats and Bosniaks, which were necessary for victory. We shouldn't make a difference between a Serb and a chetnik, the two are exactly the same thing.

Page 7 of 8 FirstFirst ... 345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bosniak music
    By Hurrem sultana in forum Bosna i Hercegovina
    Replies: 848
    Last Post: Yesterday, 09:14 AM
  2. Replies: 8
    Last Post: 01-12-2013, 06:23 PM
  3. Replies: 19
    Last Post: 11-07-2010, 11:18 PM

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •