Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast
Results 61 to 70 of 86

Thread: Who is more Turk?

Veteran Member
    Last Online
    12-21-2021 @ 02:01 AM
    Ethnicity
    Caucasian
    Country
    Trinidad-and-Tobago
    Y-DNA
    G
    mtDNA
    U5
    5,966
    Thumbs Up
    Received: 1,788
    Given: 1,803

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by Demis View Post
    Burada İtilvolga’yı ve önceki cevabında beni ırkçılıkla suçladın. Diğer cevaplarında da sana da benzerinin yapıldığını ima ediyorsun. Hiç aptala yatma. İşine gelince “ama şimdi bana ırkçılık yaptılar yıllar önce öhö öhö öhö” demeyi, işine gelince bunu söylediğinin ardına “sen ırkçısın” demeyi biliyorsun. Sence beni mi kandırabileceğini zannediyorsun?

İtilvolga kendini civic-milliyetçi olarak tanımlamıştı - ben ise şuan herhangi bir ideolojik tarafı benimsemiyorum (profilimde ne yazarsa yazsın). İzole bırakıldığını, sevilmediğini ima ediyor ve bunun TA Türklerinin ırkçılığına bağlıyorsun/ima ediyorsun fakat bunun sebebi açıkçası senin İslamcı bir yaratık olman. Lütfen bir dahakine alttan alttan konuşup da üç maymunu oynama. Zahir ben hiç bu numaraları yemiyorum, git kendi zeka düzeyinde birini kandırmaya çalış.
    İşte bilmiyorsun sallıyorsun. Sizin gibi aptallarla uğraşmaktan bıktım. 2016'ya kadar kemalist-ateisttim burda tamam mı? O zaman daha çok benle uğraşıyorlardı. Buna ne diyeceksin hadi bakalım. O müthiş zekanla islamist olduğun için de bakalım hadi.

OOOO BÜYÜK OYUNU ÇÖZDÜN SÜPERSİN OOOOW.

Ben kimseyle uğraşmıyorum. Sabah akşam hakaret eden buradaki diğer Türkler. Ama sizinle uğraşacak vaktim yok. Daha önemli işlerim var. Şimdi belki biraz daha düşünürsün de bulursun yeni bir bahane bana hakaret etmek için.

Veteran Member
    Last Online
    03-19-2024 @ 10:52 PM
    Meta-Ethnicity
    insan
    Ethnicity
    @
    Country
    Antarctica
    3,059
    Thumbs Up
    Received: 3,748
    Given: 9,033

1 Not allowed!

Quote Originally Posted by K-Ivan/Iblisvolga View Post
    ...
    Idk who of you both are using this account, but why you are talking nonsense? I neither like nor dislike DarkSecret, you seem to be very obsessed with Teutone and me. But it is my own fault, they warned me that you are not a normal guy. At least now I know that the fracasado Kivan is a human total loss and iblisvolga is someone who can tuck more than 2 fists away.

Veteran Member
    Apricity Funding Member
    "Friend of Apricity"

Teutone's Avatar
    Last Online
    @
    Ethnicity
    Athlete
    Country
    Palestine
    Y-DNA
    I1-Z58
    mtDNA
    J1c1
    Politics
    Would not call myself pro-semitic
    Hero
    Jozef Tiso
    Religion
    Catholic Christian
    21,966
    Thumbs Up
    Received: 26,902
    Given: 16,902

1 Not allowed!

Allah subhan watallah sizi sonsuza kadar cehenneme atsın, ey allahsız köpekler. Gecko ve DS onurlu adamlardır.

Veteran Member
    Last Online
    03-19-2024 @ 10:52 PM
    Meta-Ethnicity
    insan
    Ethnicity
    @
    Country
    Antarctica
    3,059
    Thumbs Up
    Received: 3,748
    Given: 9,033

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by Teutone View Post
    Allah subhan watallah sizi sonsuza kadar cehenneme atsın, ey allahsız köpekler. Gecko ve DS onurlu adamlardır.
    Insallah, although I dont like beddua. Adalet is always on the side adil people, may god help them finding the right path.

Banned
    Last Online
    11-04-2022 @ 01:00 PM
    Meta-Ethnicity
    Turkic
    Ethnicity
    Turkish
    Country
    Turkey
    Politics
    Ethnic Nationalism
    386
    Thumbs Up
    Received: 184
    Given: 373

1 Not allowed!

Quote Originally Posted by Gecko View Post
    Idk who of you both are using this account, but why are you talking nonsense? I neither like nor dislike DarkSecret, you seem to be very obsessed with Teutone and me. But it is my own fault, they warned me that you are not a normal guy. At least now I know that the fracasado Kivan is a human total loss and iblisvolga is someone who can tuck more than 2 fists away.
    You are such a meme material

Banned
    Last Online
    Meta-Ethnicity
    Turkic
    Ethnicity
    Turkish
    Country
    Turkey
    Politics
    Ethnic Nationalism
    386
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by Gecko View Post
    Insallah, although I dont like beddua. Adalet is always on the side adil people, may god help them finding the right path.
    So when are you posting the PM’s between you and Altaylı? Or should I expect this thread to be deleted just like Placebo’s thread?
    Last edited by Demis; 06-01-2021 at 10:57 PM.

Banned
    Last Online
    Meta-Ethnicity
    Turkic
    Ethnicity
    Turkish
    Country
    Turkey
    Politics
    Ethnic Nationalism
    386
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by DarkSecret View Post
    İşte bilmiyorsun sallıyorsun. Sizin gibi aptallarla uğraşmaktan bıktım. 2016'ya kadar kemalist-ateisttim burda tamam mı? O zaman daha çok benle uğraşıyorlardı. Buna ne diyeceksin hadi bakalım. O müthiş zekanla islamist olduğun için de bakalım hadi.

OOOO BÜYÜK OYUNU ÇÖZDÜN SÜPERSİN OOOOW.

Ben kimseyle uğraşmıyorum. Sabah akşam hakaret eden buradaki diğer Türkler. Ama sizinle uğraşacak vaktim yok. Daha önemli işlerim var. Şimdi belki biraz daha düşünürsün de bulursun yeni bir bahane bana hakaret etmek için.
    Artık nasıl bir Atatürkçü isen, şak diye şeriatçıya evrilebiliyorsan senin gibi (dönek) biri Atatürkçü olmasın zaten. Eh sikimde de değil. Yanlız yine tekrarlıyorsun, şuan Türkler bana hakaret ediyor diyorsun, sonra da beni ve başka üyeleri ırkçı olmakla suçluyorsun. Diğer kullanıcılara da ırkçılığa maaruz kalıyorum imasında bulunuyorsun. Şeriatçı/dinci olmanı bahane edip aslında sana “saldırmamızın” sebebini Laz olmana bağlıyorsun. Çıkar göster kim sana ırkçılık yaptı dediğimde de 2016’dan bahsediyorsun bana. Pek zeki bir troll değilsin anlaşılan.

Veteran Member
    Last Online
    Ethnicity
    Caucasian
    Country
    Trinidad-and-Tobago
    Y-DNA
    G
    mtDNA
    U5
    5,966
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Quote Originally Posted by Demis View Post
    Artık nasıl bir Atatürkçü isen, şak diye şeriatçıya evrilebiliyorsan senin gibi (dönek) biri Atatürkçü olmasın zaten. Eh sikimde de değil. Yanlız yine tekrarlıyorsun, şuan Türkler bana hakaret ediyor diyorsun, sonra da beni ve başka üyeleri ırkçı olmakla suçluyorsun. Diğer kullanıcılara da ırkçılığa maaruz kalıyorum imasında bulunuyorsun. Şeriatçı/dinci olmanı bahane edip aslında sana “saldırmamızın” sebebini Laz olmana bağlıyorsun. Çıkar göster kim sana ırkçılık yaptı dediğimde de 2016’dan bahsediyorsun bana. Pek zeki bir troll değilsin anlaşılan.
    Silindi postlar anlamıyosun herhalde beynin algılamıyor. Eski tarihli postlar yok. Şu an yapıyorsunuz diye bişe demedim. Kimseyi suçlamıyorum. Evet zeki değilim. O yüzden bulunduğum yerdeyim. Gerçekten çok üzüldüm. Çok aptalmışım buhuuuuuu. Varsa da orda burda uğraşacak vaktim yok. Önemli bir insanım ben. Bugün de aşımı oldum Pfizer. Biraz başım ağrıyor o yüzden uğraşamıcam. Çıkarıp göstereceğim tek şey başka bir şey olur sana. Onu da hak etmezsin bence. Hadi kış kış.

Veteran Member
    Last Online
    Ethnicity
    Caucasian
    Country
    Trinidad-and-Tobago
    Y-DNA
    G
    mtDNA
    U5
    5,966
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Allah'ım ne günahım vardı bu mallarla muhatap olacak kadar? Lütfen yardım edin düştüm bir batağa kurtulamıyorum.

Banned
    Last Online
    Meta-Ethnicity
    Turkic
    Ethnicity
    Turkish
    Country
    Turkey
    Politics
    Ethnic Nationalism
    386
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Silindi postlar anlamıyosun herhalde beynin algılamıyor. Eski tarihli postlar yok. Şu an yapıyorsunuz diye bişe demedim. Kimseyi suçlamıyorum. Evet zeki değilim. O yüzden bulunduğum yerdeyim. Gerçekten çok üzüldüm. Çok aptalmışım buhuuuuuu. Varsa da orda burda uğraşacak vaktim yok. Önemli bir insanım ben. Bugün de aşımı oldum Pfizer. Biraz başım ağrıyor o yüzden uğraşamıcam. Çıkarıp göstereceğim tek şey başka bir şey olur sana. Onu da hak etmezsin bence. Hadi kış kış.
    Şimdi belki biraz daha düşünürsün de bulursun yeni bir bahane bana hakaret etmek için.
    Dinci olmanı bahane edip sana saldırdığımı söylüyorsun, bunun öncesinde de beni ırkçılıkla suçladın.

Dark secret, bu hayatı boşa yaşıyorsun. Aldığın nefesi sikeyim.

Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)