View Poll Results: Si mendoni?!

Voters
5. You may not vote on this poll
 • I mire

  2 40.00%
 • Mesatar

  0 0%
 • Dobet

  1 20.00%
 • Nuk e shikoj dhe as qe me intereson

  2 40.00%
Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52

Thread: Seriali "O Sa Mire"!!!

 1. #1
  Andid Balkanite The Illyrian Warrior's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  Today @ 12:33 AM
  Meta-Ethnicity
  Pelasgian-ThrakoIllyrian
  Ethnicity
  Albanian
  Ancestry
  Ancient Dardanian Albanian Kosovar
  Country
  Albania
  Region
  Dardania
  Y-DNA
  E-V13>CTS5856>?
  Taxonomy
  Pred. Dinarid
  Politics
  Just Right
  Hero
  For certainty not a TA member
  Gender
  Posts
  11,116
  Thumbs Up/Down
  Received: 9,609/370
  Given: 7,316/219

  1 Not allowed! Not allowed!

  Default Seriali "O Sa Mire"!!!

  Per me shume info ne FB: https://www.facebook.com/pages/O-sa-...36515846370276

  Si ju duket deri me tash, Aktoret e rinj, perfaqesimi i regjioneve shqiptare dhe realizimi ne pergjithesi?!....
  Last edited by The Illyrian Warrior; 10-21-2013 at 06:22 PM.
  My Origin: 100% Southeast Europe
  Steppe k10: Near_Eastern 46.78%, WHG-UHG 24.14%, Steppe 22.61%, Hindu_Kush 5.78%

 2. #2
  Banned
  Join Date
  Apr 2013
  Last Online
  01-22-2015 @ 01:45 PM
  Meta-Ethnicity
  Started as Pelasgian
  Ethnicity
  Alb
  Ancestry
  Epirus
  Country
  Vatican-City
  Hero
  Un
  Religion
  Staying loyal to my Lord
  Age
  18
  Gender
  Posts
  4,010
  Blog Entries
  1
  Thumbs Up/Down
  Received: 1,587/87
  Given: 1,216/219

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Preferoj tenelovelat spanjolle sesa kto eksperimentet e Tring.

 3. #3
  Andid Balkanite The Illyrian Warrior's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  Today @ 12:33 AM
  Meta-Ethnicity
  Pelasgian-ThrakoIllyrian
  Ethnicity
  Albanian
  Ancestry
  Ancient Dardanian Albanian Kosovar
  Country
  Albania
  Region
  Dardania
  Y-DNA
  E-V13>CTS5856>?
  Taxonomy
  Pred. Dinarid
  Politics
  Just Right
  Hero
  For certainty not a TA member
  Gender
  Posts
  11,116
  Thumbs Up/Down
  Received: 9,609/370
  Given: 7,316/219

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by MissyJona View Post
  Preferoj tenelovelat spanjolle sesa kto eksperimentet e Tring.
  Well gurl that's shame, million times better than spanish telenovelas, I rather watch series about my roots than some foreign "brown" spanish culture.

  PS. Edhe nuk eshte eksperiment dhe as realizim i tringut por i digitalb.
  My Origin: 100% Southeast Europe
  Steppe k10: Near_Eastern 46.78%, WHG-UHG 24.14%, Steppe 22.61%, Hindu_Kush 5.78%

 4. #4
  Banned
  Join Date
  Apr 2013
  Last Online
  01-22-2015 @ 01:45 PM
  Meta-Ethnicity
  Started as Pelasgian
  Ethnicity
  Alb
  Ancestry
  Epirus
  Country
  Vatican-City
  Hero
  Un
  Religion
  Staying loyal to my Lord
  Age
  18
  Gender
  Posts
  4,010
  Blog Entries
  1
  Thumbs Up/Down
  Received: 1,587/87
  Given: 1,216/219

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by The Illyrian Warrior View Post
  Well gurl that's shame, million times better than spanish telenovelas, I rather watch series about my roots than some foreign "brown" spanish culture.

  PS. Edhe nuk eshte eksperiment dhe as realizim i tringut por i digitalb.
  Normal djemve nuk iu pelqejne tenelovelat Skisha dyshim per kte. Por nuk jane realizime te mira kto, pershembull kur nje serjal per te qeshur eshte vertet per te qeshur ska perse te vene keto zerat ''hahahah''. Nese do ai qe e shikon do qeshi nese jo nuk kane perse te tregojne ata kur eshte momenti per te qeshur.

 5. #5
  Andid Balkanite The Illyrian Warrior's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  Today @ 12:33 AM
  Meta-Ethnicity
  Pelasgian-ThrakoIllyrian
  Ethnicity
  Albanian
  Ancestry
  Ancient Dardanian Albanian Kosovar
  Country
  Albania
  Region
  Dardania
  Y-DNA
  E-V13>CTS5856>?
  Taxonomy
  Pred. Dinarid
  Politics
  Just Right
  Hero
  For certainty not a TA member
  Gender
  Posts
  11,116
  Thumbs Up/Down
  Received: 9,609/370
  Given: 7,316/219

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by MissyJona View Post
  Normal djemve nuk iu pelqejne tenelovelat Skisha dyshim per kte. Por nuk jane realizime te mira kto, pershembull kur nje serjal per te qeshur eshte vertet per te qeshur ska perse te vene keto zerat ''hahahah''. Nese do ai qe e shikon do qeshi nese jo nuk kane perse te tregojne ata kur eshte momenti per te qeshur.
  Pse ty serialet si "Friends", ose "Two and a half man" qe e kane zerin e backgroundit "ahahahah" nuk te duken per te qeshur ....Shume gabim je zonjushe, keto quhen sitcom comedy perndryshe dhe jane mjaft te pelqyera tek audienca, po nejse vazhdo me telenovelat antonio, maria, casandra
  My Origin: 100% Southeast Europe
  Steppe k10: Near_Eastern 46.78%, WHG-UHG 24.14%, Steppe 22.61%, Hindu_Kush 5.78%

 6. #6
  Banned
  Join Date
  Apr 2013
  Last Online
  01-22-2015 @ 01:45 PM
  Meta-Ethnicity
  Started as Pelasgian
  Ethnicity
  Alb
  Ancestry
  Epirus
  Country
  Vatican-City
  Hero
  Un
  Religion
  Staying loyal to my Lord
  Age
  18
  Gender
  Posts
  4,010
  Blog Entries
  1
  Thumbs Up/Down
  Received: 1,587/87
  Given: 1,216/219

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by The Illyrian Warrior View Post
  Pse ty serialet si "Friends", ose "Two and a half man" qe e kane zerin e backgroundit "ahahahah" nuk te duken per te qeshur ....Shume gabim je zonjushe, keto quhen sitcom comedy perndryshe dhe jane mjaft te pelqyera tek audienca, po nejse vazhdo me telenovelat antonio, maria, casandra
  Ato jane serjale te vecanta. Edhe kjo ne avatarin tim eshte Aktore Latine

 7. #7
  Andid Balkanite The Illyrian Warrior's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  Today @ 12:33 AM
  Meta-Ethnicity
  Pelasgian-ThrakoIllyrian
  Ethnicity
  Albanian
  Ancestry
  Ancient Dardanian Albanian Kosovar
  Country
  Albania
  Region
  Dardania
  Y-DNA
  E-V13>CTS5856>?
  Taxonomy
  Pred. Dinarid
  Politics
  Just Right
  Hero
  For certainty not a TA member
  Gender
  Posts
  11,116
  Thumbs Up/Down
  Received: 9,609/370
  Given: 7,316/219

  1 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by MissyJona View Post
  Ato jane serjale te vecanta. Edhe kjo ne avatarin tim eshte Aktore Latine
  Kur i shoh telenovelat me vjen te vrase veten se jane shume larg realitetit dhe botes ne te cilen jetojme duke i bere shume FALLCO, po nejse po te le te shijosh dhe mos ta prishi imagjinaten qe ke per ato, se ende je e re keshtu qe nuk dua qe ta prish kenaqesin qe ke ende per to
  My Origin: 100% Southeast Europe
  Steppe k10: Near_Eastern 46.78%, WHG-UHG 24.14%, Steppe 22.61%, Hindu_Kush 5.78%

 8. #8
  Veteran Member Don Arb's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  07-22-2017 @ 12:06 AM
  Location
  -
  Meta-Ethnicity
  -
  Ethnicity
  -
  Ancestry
  -
  Country
  Macedonia
  Region
  Aboriginal
  Taxonomy
  -
  Politics
  -
  Religion
  .!.
  Gender
  Posts
  5,136
  Thumbs Up/Down
  Received: 2,293/145
  Given: 1,451/129

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  pervec ne digitalb a ka ndonje faqe ne internet per ta par?

  ps. Cne qe ende i pranon Shqipria, kosovaret?!
  Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

 9. #9
  Andid Balkanite The Illyrian Warrior's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  Today @ 12:33 AM
  Meta-Ethnicity
  Pelasgian-ThrakoIllyrian
  Ethnicity
  Albanian
  Ancestry
  Ancient Dardanian Albanian Kosovar
  Country
  Albania
  Region
  Dardania
  Y-DNA
  E-V13>CTS5856>?
  Taxonomy
  Pred. Dinarid
  Politics
  Just Right
  Hero
  For certainty not a TA member
  Gender
  Posts
  11,116
  Thumbs Up/Down
  Received: 9,609/370
  Given: 7,316/219

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by Don Arb View Post
  pervec ne digitalb a ka ndonje faqe ne internet per ta par?

  ps. Cne qe ende i pranon Shqipria, kosovaret?!
  Jo fatkeqsisht ne YT nuk eshte , veq nese don ta qoj linkun per Live tv.

  Edhe nime a pe ate malokun tend qe e flliqi klasen me "kulturen" e tij te malokerise prej makedonijes, taman si ti. O taj a morre vesh bre taj, arifik meti prej katauni te tetouves , keshtu t'paramendoj edhe ty mos edhe ma keq.

  PS. Don't hate, KosoWars rules bitchez.
  My Origin: 100% Southeast Europe
  Steppe k10: Near_Eastern 46.78%, WHG-UHG 24.14%, Steppe 22.61%, Hindu_Kush 5.78%

 10. #10
  Veteran Member Don Arb's Avatar
  Join Date
  Dec 2012
  Last Online
  07-22-2017 @ 12:06 AM
  Location
  -
  Meta-Ethnicity
  -
  Ethnicity
  -
  Ancestry
  -
  Country
  Macedonia
  Region
  Aboriginal
  Taxonomy
  -
  Politics
  -
  Religion
  .!.
  Gender
  Posts
  5,136
  Thumbs Up/Down
  Received: 2,293/145
  Given: 1,451/129

  0 Not allowed! Not allowed!

  Default

  Quote Originally Posted by The Illyrian Warrior View Post
  Jo fatkeqsisht ne YT nuk eshte , veq nese don ta qoj linkun per Live tv.

  Edhe nime a pe ate malokun tend qe e flliqi klasen me "kulturen" e tij te malokerise prej makedonijes, taman si ti. O taj a morre vesh bre taj, arifik meti prej katauni te tetouves , keshtu t'paramendoj edhe ty mos edhe ma keq.

  PS. Don't hate, KosoWars rules bitchez.
  We are the best here, at least not traitors.
  thnx for the link my second arberori <3
  Rule 1. I'm always right Rule 2. If i'm wrong look at rule 1

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

 1. Replies: 1
  Last Post: 06-04-2013, 10:38 PM
 2. "Nxnsi m i mir shqiptar mban flamurin grek n parad"
  By alb0zfinest in forum Shqipria
  Replies: 11
  Last Post: 04-30-2013, 07:18 PM
 3. Replies: 5
  Last Post: 10-20-2011, 08:23 PM
 4. Replies: 1
  Last Post: 09-12-2010, 12:37 PM
 5. Replies: 4
  Last Post: 04-30-2010, 05:30 PM

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •